Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mervik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 15.01.2015 18:36

Mikromir napisał(a):
mervik napisał(a):
Mikromir napisał(a):Czyżbyś już wybrał kolejną wyspę na wakacje?... :wink:

...czyżby...Mikromir jakieś zaklęcie wypowiedziała ze swoim pytaniem do mnie :?: 8O :oczko_usmiech:

To proroctwo, merviku, tylko proroctwo. :mrgreen: :wink:

Rozumiem, że Hvar zabukowany?... :oczko_usmiech:

wyobraż sobie , że nie udało mi się jeszcze z nikim skontaktować
...choć wysłałem kilka e-meili :roll:
..tam na wyspie jeszcze są w śnie zimowym ... nawet na bookingu też to widać :wink:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.01.2015 08:41

mervik napisał(a):..tam na wyspie jeszcze są w śnie zimowym ... nawet na bookingu też to widać :wink:

Hmmm... czy ja wiem... :roll:
A może nie odpowiadają, ponieważ już zamknęli rezerwacje i mają komplet na cały sezon?... :roll:

:wink: :mrgreen:

Polujesz na jakąś urokliwą metę w Sv. Nedjelji? :)

P1220816b.jpg
Urokliwa kwatera :-))

P1220772c.jpg
Sveta Nedjelja

P1220819b.jpg
Dwie urokliwe kwatery ;-)
vim
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) vim » 19.01.2015 22:26

Mikromir Wspaniała tereferelacja, ... tak Hvar jest piękny ( Kotor zresztą też ), kto jeszcze nie był niech żałuje :( ... albo przynajmniej może poczytać i pooglądać zdjęcia na forum. Czarnogórę zwiedziliśmy w 2006r. już wtedy zrobiła na nas duże wrażenie. Na Hvar zawitaliśmy dopiero w ubiegłym roku, a dokładnie w drugiej połowie sierpnia 2014. Z uwagi na małe dzieci i i fakt iż nie przepadamy za tłumami wybraliśmy także małą zatokę tyle, że po północnej stronie wyspy - uvala Zaraće.
W tym roku zastanawiamy się nad Postirą na Braciu albo jeszcze raz Hvar ( po przeczytaniu relacji stwierdziłem, że niewiele widzieliśmy na Hvarze - przy trójce małych dzieci mieliśmy lekkie problemy ze zwiedzaniem :) ) .
Czy mógłbym prosić o namiary na apartament w u. Skozanje

Dziękuję i pozdrawiam Michał
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.01.2015 23:33

vim napisał(a):...

Cześć, Michał. :)

Widzę, że mamy wiele wspólnego: ilość dzieci w rodzinie, zamiłowanie do spokojnych miejsc oraz wakacyjne cele na tych samych wyspach. :lool:

Przesłałam Ci namiary na maila, który podałeś w innym wątku.

Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam. :papa:
mervik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 20.01.2015 10:00

Mikromir napisał(a):
mervik napisał(a):..tam na wyspie jeszcze są w śnie zimowym ... nawet na bookingu też to widać :wink:

Hmmm... czy ja wiem... :roll:
A może nie odpowiadają, ponieważ już zamknęli rezerwacje i mają komplet na cały sezon?... :roll:

:wink: :mrgreen:

Polujesz na jakąś urokliwą metę w Sv. Nedjelji? :)

Chyba sobie odpuszczę tą niedzielę i wpadnę przejazdem :roll:
Gdzie tam maja komplety , teraz obserwują .... kto wyskoczy pierwszy z jaką ceną na ten rok :oczko_usmiech:
....jak wysłałem z zapytaniem , to mi przysłali wiadomość taką że rezerwacja przez agencję 8O
..jak zobaczyłem cenę jednego apartamentu z tamtego roku była 234zł a w tym ten sam pokój w tym samym terminie 345 zł pogięło ich totalnie i na koniec wiadomości 8O :oczko_usmiech:
Ugodan dan Vam želimo!
...za mniejszą cenę [ 300 zł] ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu z basenem było w Włoszech nad Gardą :wink:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.01.2015 10:30

mervik napisał(a):Chyba sobie odpuszczę tą niedzielę i wpadnę przejazdem :roll:
Gdzie tam maja komplety , teraz obserwują .... kto wyskoczy pierwszy z jaką ceną na ten rok :oczko_usmiech:
....jak wysłałem z zapytaniem , to mi przysłali wiadomość taką że rezerwacja przez agencję 8O
...jak zobaczyłem cenę jednego apartamentu z tamtego roku była 234zł a w tym ten sam pokój w tym samym terminie 345 zł pogięło ich totalnie i na koniec wiadomości 8O :oczko_usmiech:
Ugodan dan Vam želimo!

Widzę, że im trochę szumi w głowach od komercyjnego sukcesu.
Jak zauważyłam, nawet cena mojej prowizorycznej robinsonady w stylu późny Tito wzrosła od zeszłego roku o 10E za apartman. 8O :? Trochę nieadekwatnie do standardu, niestety.

Patrzyłeś na Bojanic Bad w tamtej okolicy? Jeśli nie szukasz zbyt wysokiego standardu i uciech cywilizacji, moją uwagę zwrócił dom Toni. No chyba, że chcesz luksusu... :wink:
emarylka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 20.01.2015 13:51

Piękny ten Hvar, jeszcze tam nie byłam więc zapisuję relację - do wykorzystania na przyszłość, na pewno odleglejsza niż 2015 bo widzę że sie tłumy tam wybierają w tym sezonie.
Jak to u mnie bywa, relacje zczytuję zwykle jak już wszyscy skończą pisanie, omija mnie wiele tego co dzieje sie w trakcie, ale tylko porą zimową mam czas na cro.pl.
pozdrawia i dzięki za gotowy przewodnik
No i nie dziwcie sie, że ceny podnoszą jak nagle po relacji Danusi właściciele robinsonady pewno kilkadziesiat ofert zakwaterowania się dostali, wybieraja teraz te lepiej rokujace :D
pozdrawiam
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 21.01.2015 23:17

Cześć emarylka :papa:
emarylka napisał(a): widzę że sie tłumy tam wybierają w tym sezonie.

Jak zwykle. :)
emarylka napisał(a):dzięki za gotowy przewodnik

Cała przyjemność po mojej stronie. :wink:
emarylka napisał(a):No i nie dziwcie sie, że ceny podnoszą jak nagle po relacji Danusi właściciele robinsonady pewno kilkadziesiat ofert zakwaterowania się dostali, wybieraja teraz te lepiej rokujace :D

Jak to możliwe? Przecież tak bardzo starałam się zniechęcić czytelników... :roll:

Mam nadzieję, że na Hvar kiedyś trafisz. :D
ruzica
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 24.01.2015 23:26

Nadrobiłam zaległości:) przeczytałam/obejrzałam relację jednym tchem :) Miło było połazić z Wami po Czarnogórze, do której mam sentyment, gdyż Boka Kotorska to było moje pierwsze w życiu spotkanie z Jadranem. A Hvar piękny, ale na mnie jeszcze chyba trochę poczeka.

Czekam na relację z Braču :D Pozdrav :papa:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.01.2015 21:26

Cześć ruzica. :D Jak mówią: lepiej późno niż wcale. :wink:
ruzica napisał(a): Boka Kotorska to było moje pierwsze w życiu spotkanie z Jadranem.

A ja się musiałam tyle na nią naczekać... :roll:
ruzica napisał(a): A Hvar piękny, ale na mnie jeszcze chyba trochę poczeka.

Ale kiedyś tam pojedź - koniecznie. :)
:papa:
MSzulz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) MSzulz » 25.01.2015 23:29

Witaj Mikromir

Dzięki za fajną relację, zachęcona opowieściami innych zarezerwowałam już wcześniej 7 dni na Hvarze i robię notatki co, jak i gdzie :) czy pozwolisz, że zadam Ci pytania, jeżeli takowe mi się nasuną przy planowaniu pięknych 7 dni na Hvarze?

A propos Czarnogóry chciałam w tym roku jechać jednym dniem, co prawda już wcześniej się wachałam, bo ostatecznie wylądowaliśmy w Stanici, ale po przeczytaniu Twojej relacji z Czarnogóry wiem, że Kotor to napewno nie w tym roku (zbyt dużo fajnych miejsce do obejrzenia)

Pozdrawiam serdecznie. Magda
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.01.2015 13:11

MSzulz napisał(a):Witaj Mikromir

Witaj Magda :D

MSzulz napisał(a): czy pozwolisz, że zadam Ci pytania, jeżeli takowe mi się nasuną przy planowaniu pięknych 7 dni na Hvarze?

Jasne, pytaj śmiało...

:papa:
yvonn
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 13.07.2015 23:00

I ja taka spóznialska dotarłam tutaj, przeczytałam całość jednym tchem i podziwiam i cieszę się, że dziś zabukowałam Hvar - zatoka Torac :-)
Relacja super, w ub.roku byłam w Czarnogórze 2 tygodnie i wyskoczyliśmy na jeden dzień do Albanii natomiast odkładany od kilku lat Hvar ma się w tym roku ziścić i żeby stało sie zadość to postnowiłam tym razem zrezerwować apartmani niż jechać jak co roku w ciemno :-)
Po przeczytaniu takiej relacji jestem przekonana o słuszności swojej decyzji.
Dziękuję, że mogłam przeczytać i zobaczyc to wszystko i czekam, aby spojrzeć własny i oczami na opisane miejsca - dziękuję.
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 14.07.2015 09:38

cześć Danusiu .Ja już po wakacjach na Hvarze.Dużo wiadomości czerpałam z Twojej relacji ,oj dużo .
Byliśmy 7 dni ,mieszkaliśmy w Starim Gradzie ,codziennie zahaczaliśmy o inną plażę i robiliśmy wycieczki.
Planowałam popłynąć na Brać ,jak Krzychooo ,katamaranem wcześnie rano ,ale niestety córa była w lekkiej niedyspozycji i odpuściliśmy Brać i wejście na Sv Nikola,choć byliśmy podobnie jak Wy w grocie ,ale przez upał nie dało rady iść już wyżej :?
Natomiast wjechać również nie dało rady ,bo autko nam się zbuntowało :roll: ,trochę jest rozczarowanie ,ale też okazja do marzeń ,jest po co wracać,bardzo mi się Hvar podobał ...o jeszcze nie zdążyliśmy odwiedzić zatoki w POkriveniku ,a też planowałam.Chcieliśmy po tych 7 dniach przenieść się na 3 dni pod namiot ,niestety zrezygnowaliśmy.Ale nie ma tego złego ,bo za to wzięliśmy 2 noclegi w Budapeszcie i trochę tam pobuszowaliśmy .Pozdrawiam Cię serdecznie i dzięki raz jeszcze za relację i nasze rozmowy ,wszystko co pisałaś się potwierdziło w 100% :)
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 17.07.2015 05:33

Mikromir napisał(a):Uvala Torac ma ten plus (czyżby?), że można do niej dojechać drogą asfaltową. Wygląda całkiem przyjemnie, choć domów tu nie brakuje...
:

Mała uwaga.
Do Toraca prowadzi szutrówka i to całkiem trudna jak dla samochodu osobowego ale spokojnie do przejechania jakieś 500m.
Do Trvnij Dolac jest asfalt.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014 - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019