Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 15.01.2015 19:36

Mikromir napisał(a):
mervik napisał(a):
Mikromir napisał(a):Czyżbyś już wybrał kolejną wyspę na wakacje?... :wink:

...czyżby...Mikromir jakieś zaklęcie wypowiedziała ze swoim pytaniem do mnie :?: 8O :oczko_usmiech:

To proroctwo, merviku, tylko proroctwo. :mrgreen: :wink:

Rozumiem, że Hvar zabukowany?... :oczko_usmiech:


wyobraż sobie , że nie udało mi się jeszcze z nikim skontaktować
...choć wysłałem kilka e-meili :roll:
..tam na wyspie jeszcze są w śnie zimowym ... nawet na bookingu też to widać :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.01.2015 09:41

mervik napisał(a):..tam na wyspie jeszcze są w śnie zimowym ... nawet na bookingu też to widać :wink:

Hmmm... czy ja wiem... :roll:
A może nie odpowiadają, ponieważ już zamknęli rezerwacje i mają komplet na cały sezon?... :roll:

:wink: :mrgreen:


Polujesz na jakąś urokliwą metę w Sv. Nedjelji? :)

P1220816b.jpg
Urokliwa kwatera :-))


P1220772c.jpg
Sveta Nedjelja


P1220819b.jpg
Dwie urokliwe kwatery ;-)
vim
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 08.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) vim » 19.01.2015 23:26

Mikromir Wspaniała tereferelacja, ... tak Hvar jest piękny ( Kotor zresztą też ), kto jeszcze nie był niech żałuje :( ... albo przynajmniej może poczytać i pooglądać zdjęcia na forum. Czarnogórę zwiedziliśmy w 2006r. już wtedy zrobiła na nas duże wrażenie. Na Hvar zawitaliśmy dopiero w ubiegłym roku, a dokładnie w drugiej połowie sierpnia 2014. Z uwagi na małe dzieci i i fakt iż nie przepadamy za tłumami wybraliśmy także małą zatokę tyle, że po północnej stronie wyspy - uvala Zaraće.
W tym roku zastanawiamy się nad Postirą na Braciu albo jeszcze raz Hvar ( po przeczytaniu relacji stwierdziłem, że niewiele widzieliśmy na Hvarze - przy trójce małych dzieci mieliśmy lekkie problemy ze zwiedzaniem :) ) .
Czy mógłbym prosić o namiary na apartament w u. Skozanje

Dziękuję i pozdrawiam Michał
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.01.2015 00:33

vim napisał(a):...


Cześć, Michał. :)

Widzę, że mamy wiele wspólnego: ilość dzieci w rodzinie, zamiłowanie do spokojnych miejsc oraz wakacyjne cele na tych samych wyspach. :lool:

Przesłałam Ci namiary na maila, który podałeś w innym wątku.

Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam. :papa:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 20.01.2015 11:00

Mikromir napisał(a):
mervik napisał(a):..tam na wyspie jeszcze są w śnie zimowym ... nawet na bookingu też to widać :wink:

Hmmm... czy ja wiem... :roll:
A może nie odpowiadają, ponieważ już zamknęli rezerwacje i mają komplet na cały sezon?... :roll:

:wink: :mrgreen:


Polujesz na jakąś urokliwą metę w Sv. Nedjelji? :)

Chyba sobie odpuszczę tą niedzielę i wpadnę przejazdem :roll:
Gdzie tam maja komplety , teraz obserwują .... kto wyskoczy pierwszy z jaką ceną na ten rok :oczko_usmiech:
....jak wysłałem z zapytaniem , to mi przysłali wiadomość taką że rezerwacja przez agencję 8O
..jak zobaczyłem cenę jednego apartamentu z tamtego roku była 234zł a w tym ten sam pokój w tym samym terminie 345 zł pogięło ich totalnie i na koniec wiadomości 8O :oczko_usmiech:
Ugodan dan Vam želimo!
...za mniejszą cenę [ 300 zł] ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu z basenem było w Włoszech nad Gardą :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.01.2015 11:30

mervik napisał(a):Chyba sobie odpuszczę tą niedzielę i wpadnę przejazdem :roll:
Gdzie tam maja komplety , teraz obserwują .... kto wyskoczy pierwszy z jaką ceną na ten rok :oczko_usmiech:
....jak wysłałem z zapytaniem , to mi przysłali wiadomość taką że rezerwacja przez agencję 8O
...jak zobaczyłem cenę jednego apartamentu z tamtego roku była 234zł a w tym ten sam pokój w tym samym terminie 345 zł pogięło ich totalnie i na koniec wiadomości 8O :oczko_usmiech:
Ugodan dan Vam želimo!

Widzę, że im trochę szumi w głowach od komercyjnego sukcesu.
Jak zauważyłam, nawet cena mojej prowizorycznej robinsonady w stylu późny Tito wzrosła od zeszłego roku o 10E za apartman. 8O :? Trochę nieadekwatnie do standardu, niestety.

Patrzyłeś na Bojanic Bad w tamtej okolicy? Jeśli nie szukasz zbyt wysokiego standardu i uciech cywilizacji, moją uwagę zwrócił dom Toni. No chyba, że chcesz luksusu... :wink:
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 20.01.2015 14:51

Piękny ten Hvar, jeszcze tam nie byłam więc zapisuję relację - do wykorzystania na przyszłość, na pewno odleglejsza niż 2015 bo widzę że sie tłumy tam wybierają w tym sezonie.
Jak to u mnie bywa, relacje zczytuję zwykle jak już wszyscy skończą pisanie, omija mnie wiele tego co dzieje sie w trakcie, ale tylko porą zimową mam czas na cro.pl.
pozdrawia i dzięki za gotowy przewodnik
No i nie dziwcie sie, że ceny podnoszą jak nagle po relacji Danusi właściciele robinsonady pewno kilkadziesiat ofert zakwaterowania się dostali, wybieraja teraz te lepiej rokujace :D
pozdrawiam
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.01.2015 00:17

Cześć emarylka :papa:
emarylka napisał(a): widzę że sie tłumy tam wybierają w tym sezonie.

Jak zwykle. :)
emarylka napisał(a):dzięki za gotowy przewodnik

Cała przyjemność po mojej stronie. :wink:
emarylka napisał(a):No i nie dziwcie sie, że ceny podnoszą jak nagle po relacji Danusi właściciele robinsonady pewno kilkadziesiat ofert zakwaterowania się dostali, wybieraja teraz te lepiej rokujace :D

Jak to możliwe? Przecież tak bardzo starałam się zniechęcić czytelników... :roll:

Mam nadzieję, że na Hvar kiedyś trafisz. :D
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 25.01.2015 00:26

Nadrobiłam zaległości:) przeczytałam/obejrzałam relację jednym tchem :) Miło było połazić z Wami po Czarnogórze, do której mam sentyment, gdyż Boka Kotorska to było moje pierwsze w życiu spotkanie z Jadranem. A Hvar piękny, ale na mnie jeszcze chyba trochę poczeka.

Czekam na relację z Braču :D Pozdrav :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.01.2015 22:26

Cześć ruzica. :D Jak mówią: lepiej późno niż wcale. :wink:
ruzica napisał(a): Boka Kotorska to było moje pierwsze w życiu spotkanie z Jadranem.

A ja się musiałam tyle na nią naczekać... :roll:
ruzica napisał(a): A Hvar piękny, ale na mnie jeszcze chyba trochę poczeka.

Ale kiedyś tam pojedź - koniecznie. :)
:papa:
MSzulz
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 20.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MSzulz » 26.01.2015 00:29

Witaj Mikromir

Dzięki za fajną relację, zachęcona opowieściami innych zarezerwowałam już wcześniej 7 dni na Hvarze i robię notatki co, jak i gdzie :) czy pozwolisz, że zadam Ci pytania, jeżeli takowe mi się nasuną przy planowaniu pięknych 7 dni na Hvarze?

A propos Czarnogóry chciałam w tym roku jechać jednym dniem, co prawda już wcześniej się wachałam, bo ostatecznie wylądowaliśmy w Stanici, ale po przeczytaniu Twojej relacji z Czarnogóry wiem, że Kotor to napewno nie w tym roku (zbyt dużo fajnych miejsce do obejrzenia)

Pozdrawiam serdecznie. Magda
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.01.2015 14:11

MSzulz napisał(a):Witaj Mikromir

Witaj Magda :D

MSzulz napisał(a): czy pozwolisz, że zadam Ci pytania, jeżeli takowe mi się nasuną przy planowaniu pięknych 7 dni na Hvarze?

Jasne, pytaj śmiało...

:papa:
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 14.07.2015 00:00

I ja taka spóznialska dotarłam tutaj, przeczytałam całość jednym tchem i podziwiam i cieszę się, że dziś zabukowałam Hvar - zatoka Torac :-)
Relacja super, w ub.roku byłam w Czarnogórze 2 tygodnie i wyskoczyliśmy na jeden dzień do Albanii natomiast odkładany od kilku lat Hvar ma się w tym roku ziścić i żeby stało sie zadość to postnowiłam tym razem zrezerwować apartmani niż jechać jak co roku w ciemno :-)
Po przeczytaniu takiej relacji jestem przekonana o słuszności swojej decyzji.
Dziękuję, że mogłam przeczytać i zobaczyc to wszystko i czekam, aby spojrzeć własny i oczami na opisane miejsca - dziękuję.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 14.07.2015 10:38

cześć Danusiu .Ja już po wakacjach na Hvarze.Dużo wiadomości czerpałam z Twojej relacji ,oj dużo .
Byliśmy 7 dni ,mieszkaliśmy w Starim Gradzie ,codziennie zahaczaliśmy o inną plażę i robiliśmy wycieczki.
Planowałam popłynąć na Brać ,jak Krzychooo ,katamaranem wcześnie rano ,ale niestety córa była w lekkiej niedyspozycji i odpuściliśmy Brać i wejście na Sv Nikola,choć byliśmy podobnie jak Wy w grocie ,ale przez upał nie dało rady iść już wyżej :?
Natomiast wjechać również nie dało rady ,bo autko nam się zbuntowało :roll: ,trochę jest rozczarowanie ,ale też okazja do marzeń ,jest po co wracać,bardzo mi się Hvar podobał ...o jeszcze nie zdążyliśmy odwiedzić zatoki w POkriveniku ,a też planowałam.Chcieliśmy po tych 7 dniach przenieść się na 3 dni pod namiot ,niestety zrezygnowaliśmy.Ale nie ma tego złego ,bo za to wzięliśmy 2 noclegi w Budapeszcie i trochę tam pobuszowaliśmy .Pozdrawiam Cię serdecznie i dzięki raz jeszcze za relację i nasze rozmowy ,wszystko co pisałaś się potwierdziło w 100% :)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 17.07.2015 06:33

Mikromir napisał(a):Uvala Torac ma ten plus (czyżby?), że można do niej dojechać drogą asfaltową. Wygląda całkiem przyjemnie, choć domów tu nie brakuje...
:

Mała uwaga.
Do Toraca prowadzi szutrówka i to całkiem trudna jak dla samochodu osobowego ale spokojnie do przejechania jakieś 500m.
Do Trvnij Dolac jest asfalt.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014 - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone