Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Albania lub Czarnogóra 2022 - zestaw pytań

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015
Re: Albania lub Czarnogóra 2021 - zestaw pytań

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 19.07.2022 14:40

Cropidło napisał(a):Zadam pytanie z innej beczki.
Czy ktoś z tutaj obecnych jechał z Sarajewa w kierunku Czarnogóry przez przejście graniczne w Hum.
Oglądałem niedawno na YT filmik Marcina Prokopa właśnie z tej trasy i widzę ciemność.
Natomiast wujek G prowadzi z Sarajewa do Albanii właśnie przez to przejście,a na zdjęciach SV
widziałem na tym mosteczku autokar.
Ktokolwiek coś wie?


Jechaliśmy na dwa busy 19 czerwca br. z Sarajewa przez przejście graniczne w m. Hum. Droga całkiem znośna, miejscami wąsko i trochę dziur ale bez najmniejszych problemów przejedziesz. Od granicy z Czarnogórą mijaliśmy autokar jadący w kierunku Sarajewa. Odniosłem wrażenie, że było dużo lepiej niż na różnych filmikach oglądanych w sieci. Polecam dalej przejechać przez Kanion Pivy, góry Durmitor (droga P14), a następnie wjechać do Albanii przez przejście graniczne w m. Vermosh-Guci - przejedziesz przez góry Przeklęte słynną drogą SH20. Czytałem przed wyjazdem, że po wjechaniu do Albanii na odcinku 500metrów brakuje asfaltu, ale nie potwierdzam tego. Asfalt jest na całym odcinku. Warto zatankować w Czarnogórze - my tankowaliśmy w m. Plav.
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 396
Dołączył(a): 05.07.2012
Re: Albania lub Czarnogóra 2021 - zestaw pytań

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 20.07.2022 17:55

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedż.
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Albania lub Czarnogóra 2022 - zestaw pytań - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone