Chorwacja online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Korsyka 2022?

Francja produkuje ponad 1 500 rodzajów serów. Francuzi są odpowiedzialni za stworzenie metrycznego systemu miar i wag w 1793 roku. Francja nie jest ojczyzną croissanta - to ciasto pochodzi z Austrii. Kipferl – przodek croissanta, który narodził się w wiedeńskich kawiarniach w XIII wieku – był oryginalnym porannym słodyczem w kształcie półksiężyca.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 15.02.2022 10:58

No więc nie Korsyka, a.... Elba. Na Korsyce albo brak wolnych miejsc, albo sztywne terminy sobota-sobota, których w ogóle nie chcą negocjować. Szkoda.

Stanęło na tym, że jedziemy na 10 dni na Elbę, potem zostawiamy auto u właściciela apartamentu, a sami z lekkim bagażem płyniemy na 3 dni na Korsykę, wynajmujemy auto i robimy objazd po najciekawszych miejscach z noclegami przez booking.
Poprzednia strona

Powrót do Francja - France


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Korsyka 2022? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

© Copyright: cro.pl 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.