Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2022

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010
PODACA 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 24.02.2022 08:17

I kolejny raz mobilizowany przez forumowiczów, jako nieoficjalny :lol: i samozwańczy :D Burmistrz :wink: Podacy, zapraszam wszystkich stałych bywalców tej wspaniałej, spokojnej i urokliwej miejscowości o dzielenie się informacjami, wspomnieniami, wrażeniami i przeżyciami, które pozostały w Waszej pamięci :D. Zapraszam także wszystkich tych, którzy wybierają się tam po raz pierwszy o udział w "wątkowej" dyskusji, która mam nadzieję pozwoli na rozwianie Waszych , wątpliwości i dylematów dotyczących ewentualnego wyboru Podacy na spędzenie w niej kilku, kilkunastu a może ..kilkudziesięciu dni w roku 2022 :!Hvala :!:
maniek_wroc
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 27.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_wroc » 25.02.2022 18:05

Pozdrawiam stałych bywalców i jezeli nic się nie zmieni to za 4 miesiące znów zawitam do Podacy i będę się wylegiwał pod swoim ulubienym drzewem :-)

Podaca1.jpg
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 25.02.2022 20:22

maniek_wroc napisał(a):Pozdrawiam stałych bywalców i jezeli nic się nie zmieni to za 4 miesiące znów zawitam do Podacy i będę się wylegiwał pod swoim ulubienym drzewem :-)

Podaca1.jpg
......na południowej plaży, czego Ci (Wam) serdecznie życzę :?:
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 27.02.2022 14:53

VONPLES napisał(a):
maniek_wroc napisał(a):Pozdrawiam stałych bywalców i jezeli nic się nie zmieni to za 4 miesiące znów zawitam do Podacy i będę się wylegiwał pod swoim ulubienym drzewem :-)

Podaca1.jpg
......na południowej plaży, czego Ci (Wam) serdecznie życzę :?:


Pónocna czy południowa plaża - to nazwy wymyślone na tym forum.
Właściwa nazwa plaży na tym zdjęciu to Plaża Ravanje .
W Podacy (oprócz tej wymienionej) są jeszcze 2
Plaža Podaca (Vala)
Plaża Uvala Borova
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 27.02.2022 19:41

Urokliwe, ciche miejsce... Na bank wrócimy tam kiedyś, ale w tym roku czas zdobywać dalej... W tym roku Peljesac.
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 28.02.2022 10:47

maniek_wroc napisał(a):Pozdrawiam stałych bywalców i jezeli nic się nie zmieni to za 4 miesiące znów zawitam do Podacy i będę się wylegiwał pod swoim ulubienym drzewem :-)

Podaca1.jpg


Superanckie foto. Z ciekawości jaki to miesiąc ?
maniek_wroc
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 27.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_wroc » 03.03.2022 11:37

Początek Lipca.
MarioN.
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.03.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarioN. » 06.03.2022 09:06

Również witam stałych bywalców. Ja w tym roku (przełom lipca i sierpnia) trzeci raz w Podaca. Już nie mogę się doczekać takiego beztroskiego relaksu na tarasie... :D :D :D :D :D :D :D
Załączniki:
chor_1.jpg
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 13.03.2022 19:07

UwTw napisał(a):Urokliwe, ciche miejsce... Na bank wrócimy tam kiedyś, ale w tym roku czas zdobywać dalej... W tym roku Peljesac.

Zazdroszczę, szukałem w tym roku w Lovište lub Žuljana, niestety wszystko zajęte, finalnie jedziemy do Klek , ale z pewnością przynajmniej ze 2 razy pojawimy się na Pelješac ( o ile wyjazd dojdzie do skutku) ;) .
fleischman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 20.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fleischman » 17.05.2022 11:30

Jest taka prawda inżyniera Mamonia:
"Proszę pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę...."

Tak, że w tym roku Podaca po raz szósty :-)
bercik68
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 10.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bercik68 » 17.05.2022 15:52

Cześć! Macie może jakieś wieści o postępach w budowie deptaka do ul. Hercogovackiej? Pozdrawiam
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 19.05.2022 10:36

Dawno mnie tutaj nie było, ale odkąd pamiętam to kolega VONPLES wciąż dzielnie promuje na forum Podacę i widzę, że nic się tu nie zmieniło. No i fajnie 8)

W tych stronach dawno nie byłem. Ostatnio w 2012 wakacjowałem w Brist i w tym roku jadę tam znów, jestem ciekaw, czy przez te 10 lat dużo się zmieniło w tych rejonach? Doszły jakieś nowe fajne knajpy itd.? I czy można już bez problemu dojść piechotą z Brist do Podacy? Pamiętam, że był z tym jakiś problem wówczas. Za to była zacna promenada z Brist do Gradac.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1970
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 19.05.2022 12:13

fleischman napisał(a):Jest taka prawda inżyniera Mamonia:
"Proszę pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę...."

Tak, że w tym roku Podaca po raz szósty :-)

Dla mnie Rejs to dla mnie ścisły TOP polskich filmów. Niemniej uważam, że na świecie (a nawet w samej Chorwacji) jest tyle pięknych miejsc, że lepiej zmieniać miejsce wypoczynku. No chyba, że ktoś znalazł swój raj na ziemi ;)
maniek_wroc
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 27.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_wroc » 23.05.2022 10:22

sneer napisał(a): I czy można już bez problemu dojść piechotą z Brist do Podacy? .


Można bez problemu dojść do Podacy.

Edit: My już w Podacy ‍

20220618_121556.jpg


20220618_121304.jpg
pkrzepka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkrzepka » 01.07.2022 21:31

Witam Wszystkich,
coś w tym roku cicho i pusto na wątku o Podaca. Jest ktoś na miejscu. Coś się zmieniło od zeszłego roku. My odliczamy dni do wyjazdu. Od 7 sierpnia leżymy na plaży po raz .....9 w tym miejscu. Pozdrawiam Piotrek
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone