Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tam i z powrotem czyli MNE, Pelješac i wrześniowa B.Voda

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 13.02.2017 09:37

W tym roku Petrovac w czerwcu zarezerwowany a później przeskok do Zuljany lecz skupiam się na bliższej wycieczce(pojutrze Kuba).
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 13.02.2017 13:34

elka21 napisał(a):
CroAna napisał(a): ale...czemu różowy odstęp

Miało być w różnym. Tak to jest , jak się pisze na sprzęcie, który wstawia swoje domyślne wyrazy :evil: :papa:

Tak myślałam,ale wolałam sie upewnić :mrgreen:
Złośliwość rzeczy martwych :papa:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 13.02.2017 13:36

Z napisał(a):W tym roku Petrovac w czerwcu zarezerwowany a później przeskok do Zuljany lecz skupiam się na bliższej wycieczce(pojutrze Kuba).

Wcale się nie dziwię! Super, daj znać,jak było :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.02.2017 15:48

Jak już zasiadłam ,to przeczytałam jednym ciągiem, pięknymi fotami oko nasyciłam.

Minęłyśmy się pewnie we wrześniu na autostradzie lub innej magistrali, bo 23ego wracaliśmy z Pelješca, by w drodze powrotnej zahaczyć jeszcze o Istrię :) (Teraz wiem,czego nie zrobiłam w Rovinju stacjonując tam 3 dni - delfiny :cry: )

Spieszę donieść,że w Mostarze gostkowie skaczą nawet w niepogodę 8O My 21 września trafiliśmy tam na oberwanie chmury, a i tak skakali z mostu. Muszę przyznać,że takiej masy Rodaków naszych jak w Mostarze, to nawet w sezonie w Makarskiej ,czy też Orebiću nie uświadczy się 8O

Ta jagnięcina w Stonie mnie powaliła, a to dlatego, że jestem ogromną fanką tego mięska, oraz z powodu, że gdy my pomieszkujemy w Stonie co roku we wrześniu tej jadłodajni już nie ma (zatvoreno na po sezonie), tylko pusty grill stoi...My się już tylko łapiemy na maraton coroczny po stońskich murach - jako widzowie ,ofkors :mrgreen:

Chętnie dowiem się jak funkcjonuje Makarska pod koniec września - moja noga postała tam raz - przez pomyłkę zjechaliśmy centara. :papa:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 14.02.2017 22:06

Katerina napisał(a):Jak już zasiadłam ,to przeczytałam jednym ciągiem(...)

Witaj Katerino!
Fajnie, że dołączyłaś do naszej wycieczki :lol:
Mówisz, 23 września cięłaś na Istrię? Oj baaaardzo bym Ci zazdrościła tego kierunku,gdybyśmy spotkały się po drodze. Gdzie zakotwiczyliscie?
Ogólnie rzecz ujmujac to niezły rozrzut mieliście, bo i Peljeszac, i Mostar, i w końcu Istria :o
Co do jagnięcinki, w sezonie też jej nie podawali co dnia, więc chyba mielismy szczęście :oczko_usmiech:
Hmmm... jedno wiem na pewno, że nie wytrzymałabym dwóch dni na Riwierze Makarskiej w sezonie 8) :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 14.02.2017 22:55

CroAna:
Gdzie zakotwiczyliscie?


Rovinj...po tylu latach wypraw do Cro,dotarłam wreszcie na Istrię( a tyle lat walczyłam ze sobą :lol: )
Jednak spędziliśmy tam tylko 3 dni,wracając z Pelješca, Mostaru i...Visu :mrgreen: No i nie wiedziałam o tych rejsach na delfiny :oczko_usmiech:

Pozdrawiam walentynkowo :sm:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 15.02.2017 15:29

Katerina napisał(a):CroAna:
Gdzie zakotwiczyliscie?


Rovinj...po tylu latach wypraw do Cro,dotarłam wreszcie na Istrię( a tyle lat walczyłam ze sobą :lol: )
Jednak spędziliśmy tam tylko 3 dni,wracając z Pelješca, Mostaru i...Visu :mrgreen: No i nie wiedziałam o tych rejsach na delfiny :oczko_usmiech:

Pozdrawiam walentynkowo :sm:


No nie, jeszcze przywaliła Visem 8O
Istria piękna, nieprawdaż? A delfiny koniecznie- następną razą
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 15.02.2017 15:35

OOOO widzę że poooszłooo! to ja wracam stronkę w tył i nadrabiam :) A Wacuś się popisał,nie ma co ! :oczko_usmiech: kochane stworzenie i jak tu nie kochać :))
Załączniki:
P2150006.JPG
Ja mam tylko takie ,nie chcą skubane serc wygryzać :)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 16.02.2017 15:24

andeo napisał(a):Ja mam tylko takie ,nie chcą skubane serc wygryzać :)

i ciesz się, kochana, ciesz, bo zaręczam, że nie wszystkie wygryzienia są tak piękne i regularne :evil: :smo:

Wracamy do Baškiej Vody:
Po ulokowaniu w apartmanie zebraliśmy się prędziuchno, bo przecież na miacho jak na miacho, ale trzeba ruszyć na plaż!
Koniec września, więc nas zżera ciekawość- JAK WODA?
Może dobrze, że zapomniałam stroju? Nie będę musiała wchodzić do wody, jakby co :mrgreen:
Tymczasem przy posesji takie klimaty:
16731602_1292368284189682_1873347739_o.jpg

16776198_1296075533818957_1193853330_o.jpg

Niezwykła dla nas rzecz- po raz pierwszy widzimy kwitnący rozmaryn!
16735239_1292368190856358_380974926_o.jpg

Pogoda jak widać dopisuje... :wink:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13433
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.02.2017 15:29

CroAna napisał(a):Niezwykła dla nas rzecz- po raz pierwszy widzimy kwitnący rozmaryn!

Muszę nad sobą popracować i nauczyć się, zwracać uwagę na piękno tkwiące w szczegółach. :lol:
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 16.02.2017 15:42

walp napisał(a):
CroAna napisał(a):Niezwykła dla nas rzecz- po raz pierwszy widzimy kwitnący rozmaryn!


Mnie właśnie zakwitł w doniczce na oknie ;)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 16.02.2017 15:58

walp napisał(a):
CroAna napisał(a):Niezwykła dla nas rzecz- po raz pierwszy widzimy kwitnący rozmaryn!

Muszę nad sobą popracować i nauczyć się, zwracać uwagę na piękno tkwiące w szczegółach. :lol:

czasem warto :wink:

W zasadzie nie wiem, jak się tu wytłumaczyć czytającej braci, ale...hmmmm, tego...nie mam żadnych zdjęć miejskiej plaży w B.Vodzie.
Może dlatego, że nas nie zachwyciło? Ludzi ciągle pełno, za plecami ulica, ale nie narzekamy. Rozłożyliśmy leżaczki i łapaliśmy popołudniowe słońce.
Relaks jak się patrzy :lol: Woda?
Tego dnia nie zażyliśmy kąpieli, ciut chłodna, ale mogło być gorzej :P
Za to wrzutka o zachodzie słońca zza okien naszego apartmana
IMG_1053.JPG
IMG_1054.JPG

Wieczorkiem popędziliśmy do polecanej na cropce konoby za hotelem Milenij.
Potwierdzam, przemiła obsługa, kelner nadający po polsku, jedzonko pycha.
Faktem jest, że miało być rybnie, było mięsnie, gdyż ryby wzięły i wyszły 8O :papa:
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 17.02.2017 10:23

B.Voda sympatyczna, ale mam nadzieję, że będą też fotki z Breli, którą uwielbiam :wink:
pozdrawiam :papa:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 17.02.2017 16:16

janka.mik. napisał(a):B.Voda sympatyczna, ale mam nadzieję, że będą też fotki z Breli, którą uwielbiam :wink:
pozdrawiam :papa:


Coś znajdziemy :smo:
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 17.02.2017 16:17

dzięki :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Tam i z powrotem czyli MNE, Pelješac i wrześniowa B.Voda - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone