Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sun Odyssey – chorwacka majówka 2018

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.12.2018 13:37

piotrf napisał(a):Dziewczyny , luzik , przecież to tylko Matka Boska Rockowa czuwa nad Ostatnią Imprezą :roll:

:lol: :lol: :lol:
Popłakałam się ze śmiechu :mrgreen:

Beata, super stylówa! 8) Wyglądasz pięknie :D
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 01.12.2018 18:24

maslinka napisał(a):
Beata, super stylówa! 8) Wyglądasz pięknie :D


Prześliczna gitarzystka la la la :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 01.12.2018 20:20

="gusia-s"]
Zaczynam marudzić, narzekać, wybrzydzać :roll: ... To dlatego, że już dopłynęliśmy :(


Kochana - Ty sie nie smuć. Ja sie rozkreciłam i kończyć nie mam najmniejszego zamiaru tak gdzieś do.....wakacji :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 01.12.2018 20:21

"piotrf"]
No jak możesz :roll: , Andrzejki przecież , napełniamy szkło i płyniemy dalej :mrgreen: :smo:


Dokładnie :mrgreen: Wasze zdrowie po andrzejkach :smo:

Bardzo ładny Les Paul in eggshell na temat gitarzystki przymiotnik "ładny" nie jest wystarczający :oops: , mój jest w połysku . . .


Dziękuję :oops:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 01.12.2018 20:22

"maslinka"]"piotrf"]Dziewczyny , luzik , przecież to tylko Matka Boska Rockowa czuwa nad Ostatnią Imprezą :roll:
:lol: :lol: :lol:
Popłakałam się ze śmiechu :mrgreen:


To jak i ja :mrgreen: :mrgreen:

Beata, super stylówa! 8) Wyglądasz pięknie :D


Dzięki :oops:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 01.12.2018 20:23

pomorzanka zachodnia napisał(a):
Prześliczna gitarzystka la la la :wink:


Dziękuję :oops: :oops: :oops:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 03.12.2018 11:00

Na nabrzeżu pustki, kilka osób spaceruje.

DSC_1115.JPG


DSC_1119.JPG


DSC_1120.JPG


Musimy kupić coś naszym dziewczynkom więc idziemy na targ.

DSC_1123.JPG


DSC_1125.JPG


DSC_1126.JPG


Potem szybki spacer po mieście – nie chcemy zbyt długo zostawiać Stelliny samej, przy szalejącym wietrze trzeba ją mieć na oku aby jakaś cuma się nie poluzowała no i żeby chronić burty gdyby ktoś chciał przy nas stanąć.

DSC_1127.JPG


DSC_1128.JPG


DSC_1129.JPG


W mieście również pusto.

DSC_1132.JPG


DSC_1133.JPG


Zjadamy lody i idziemy szukać fontanny z żółwiami.

Jest.

DSC_1139.JPG


DSC_1140.JPG


DSC_1141.JPG


DSC_1142.JPG


Żółwiki śliczne, kolor mchu również.

Potem spacer po starówce.

DSC_1146.JPG


DSC_1147.JPG


DSC_1148.JPG


DSC_1149.JPG


DSC_1151.JPG


DSC_1153.JPG


DSC_1154.JPG


DSC_1155.JPG


DSC_1156.JPG


DSC_1157.JPG


DSC_1158.JPG


DSC_1159.JPG


DSC_1160.JPG


DSC_1162.JPG


DSC_1163.JPG


DSC_1165.JPG


DSC_1166.JPG


DSC_1167.JPG


DSC_1168.JPG


DSC_1169.JPG


DSC_1170.JPG


DSC_1171.JPG


Sesja na pustym placu przed katedrą.

DSC_1176.JPG


DSC_1177.JPG


DSC_1195.JPG


DSC_1197.JPG


Dziś jest tu zdecydowanie przyjemniej niż w sezonie.

DSC_1180.JPG


DSC_1182.JPG


DSC_1187.JPG


DSC_1193.JPG


Jeszcze tylko fota na lufie i trzeba wracać.

DSC_1198.JPG


DSC_1199.JPG
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 03.12.2018 14:16

Super zdjęcia Šibenika :lol: mam kilka podobnych ujęć :wink:
"Mój" Šibenik w tym roku też był od strony morza, ale niestety w lekkich chmurkach :o
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 03.12.2018 14:26

Jaka różnica w kolorystyce Twoich zdjęć - po tych niebieskościach, lazurach i granatach :D
Šibenik i Rovinj - to właśnie dwa najbardziej kolorowe miasta, jakie widziałam w Cro.

Musimy kupić coś naszym dziewczynkom więc idziemy na targ.

Pyszności ...Przełknęłam ślinkę, widząc słoninkę :P
Kiełbaski też niczego sobie - wiem, że Wasze dziewczynki je lubią, a przynajmniej kabanosy :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.12.2018 16:53

beatabm napisał(a):... Musimy kupić coś naszym dziewczynkom więc idziemy na targ...
I co kupiliście :?: bo chyba nie te słoninki :oczko_usmiech:

beatabm napisał(a):...Potem szybki spacer po mieście – nie chcemy zbyt długo zostawiać Stelliny samej, przy szalejącym wietrze trzeba ją mieć na oku aby jakaś cuma się nie poluzowała no i żeby chronić burty gdyby ktoś chciał przy nas stanąć...
No właśnie ... Te ktosie co chcą cumować chyba powinny uważać :roll: ale teoria, teorią a życie swoje ...
Po udanym rejsie bezpiecznie, bez żadnej skazy zacumowaliśmy w marinie i wiadomo rozluźnienie, jedni pod prysznic, inni coś tam jeszcze - a tu nagle pełną parą wchodzi jacht i pcha się do cumowania tuż obok. Ta część załogi, która była na naszej jednostce w ostatniej chwili rzuciła się na ratunek - w efekcie tylko lekka rysa do spolerowania na naszej burcie a mogło być znacznie gorzej, gdyż tamta załoga zupełnie nie ogarniała sytuacji.
Na szczęście cały manewr widziała obsługa mariny więc nie oberwaliśmy po kaucji.

beatabm napisał(a):..Jeszcze tylko fota na lufie i trzeba wracać...
No czas najwyższy bo tam już Katerina na trzeciego wyprzedza aby zdążyć na czas :mrgreen:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.12.2018 17:00

Świetna jest ta fontanna z żółwiami! Zawsze mi się podoba w relacjach. Muszę ją w końcu zobaczyć na żywo.

Katedra oczywiście imponująca. A jakie pustki przed nią! 8O
Piękne zdjęcia :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 03.12.2018 19:37

krakusowa napisał(a):Super zdjęcia Šibenika :lol: mam kilka podobnych ujęć :wink:
"Mój" Šibenik w tym roku też był od strony morza, ale niestety w lekkich chmurkach :o

On za każdym razem jest inny. I bez różnicy czy w pełnym słońcu czy zachmurzony - zawsze piękny :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 03.12.2018 19:38

Katerina napisał(a):Jaka różnica w kolorystyce Twoich zdjęć - po tych niebieskościach, lazurach i granatach :D
Šibenik i Rovinj - to właśnie dwa najbardziej kolorowe miasta, jakie widziałam w Cro.

Musimy kupić coś naszym dziewczynkom więc idziemy na targ.

Pyszności ...Przełknęłam ślinkę, widząc słoninkę :P
Kiełbaski też niczego sobie - wiem, że Wasze dziewczynki je lubią, a przynajmniej kabanosy :wink:

Czyżby znudziło Ci się morze i jego milion kolorów??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Słoninka - mnnniiiaaammmmm :hearts:
Moje dziewczyny za kabanosy w ogień pójdą - lub kogoś do apartamentu wyślą :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 03.12.2018 21:53

... Musimy kupić coś naszym dziewczynkom więc idziemy na targ... I co kupiliście :?: bo chyba nie te słoninki :oczko_usmiech:


Mieliśmy ochotę ale wybraliśmy torebki :mrgreen:

Po udanym rejsie bezpiecznie, bez żadnej skazy zacumowaliśmy w marinie i wiadomo rozluźnienie, jedni pod prysznic, inni coś tam jeszcze - a tu nagle pełną parą wchodzi jacht i pcha się do cumowania tuż obok. Ta część załogi, która była na naszej jednostce w ostatniej chwili rzuciła się na ratunek - w efekcie tylko lekka rysa do spolerowania na naszej burcie a mogło być znacznie gorzej, gdyż tamta załoga zupełnie nie ogarniała sytuacji.
Na szczęście cały manewr widziała obsługa mariny więc nie oberwaliśmy po kaucji.


To niestety ból. W portach trzeba mieć oczy dookoła głowy bo rózne osoby próbuja cumować :mrgreen:

No czas najwyższy bo tam już Katerina na trzeciego wyprzedza aby zdążyć na czas :mrgreen:


Gusia, to nie ten wyjazd :mrgreen: Ja piszę o majówce a Katerina o ....wrześniu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 03.12.2018 21:53

maslinka napisał(a):Świetna jest ta fontanna z żółwiami! Zawsze mi się podoba w relacjach. Muszę ją w końcu zobaczyć na żywo.

Katedra oczywiście imponująca. A jakie pustki przed nią! 8O
Piękne zdjęcia :D

Pustki to zdecydowanie ogromna zaleta majówki :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Sun Odyssey – chorwacka majówka 2018 - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone