Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sun Odyssey – chorwacka majówka 2018

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 07.09.2018 17:43

agata26061 napisał(a):No mnie również nie może tutaj zabraknąć. Z chęcią dołączę do Waszej załogi i popłynę w wirtualny rejs ;)
Cyc będzie?

No wiesz? Chcesz na wejście 24-godzinny szlaban na Cyca za wątpliwości co do jego obecnosci na pokładzie????? :roll: 8O :mrgreen:
Rejs bez Cyca - rejsem straconym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cieszę sie że jesteś a za karę - dopóki łaskawa jestem - cycasz karniaka!!!!!!!!
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.09.2018 17:50

beatabm napisał(a):Cieszę sie że jesteś a za karę - dopóki łaskawa jestem - cycasz karniaka!!!!!!!!

Bardzo chętnie :lol: :lol: Takie tortury, to ja mogę znieść. Jak jest cyc, to zasiadam tu na dobre ;)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 07.09.2018 19:04

agata26061 napisał(a):
beatabm napisał(a):Cieszę sie że jesteś a za karę - dopóki łaskawa jestem - cycasz karniaka!!!!!!!!

Bardzo chętnie :lol: :lol: Takie tortury, to ja mogę znieść. Jak jest cyc, to zasiadam tu na dobre ;)

Tylko nie wypij za dużo żeby głowa nie bolała :mrgreen: :roll: :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.09.2018 19:12

beatabm napisał(a):
agata26061 napisał(a):
beatabm napisał(a):Cieszę sie że jesteś a za karę - dopóki łaskawa jestem - cycasz karniaka!!!!!!!!

Bardzo chętnie :lol: :lol: Takie tortury, to ja mogę znieść. Jak jest cyc, to zasiadam tu na dobre ;)

Tylko nie wypij za dużo żeby głowa nie bolała :mrgreen: :roll: :mrgreen:

W pięknych chorwackich okolicznościach, to nawet po zbyt dużej ilości cyca głowa nie boli ;) Jak jeździliśmy ze znajomymi i czasem zbyt się zasiedzieliśmy na długich Polaków rozmowach, to najskuteczniejszym lekarstwem na przedawkowanie alkoholu była kąpiel w przejrzystym Jadranie. Wszystkie bóle i smutki wtedy mijają ;)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 07.09.2018 21:01

Widzę,że tu się dużo zaczęło dziać pod moją nieobecność... :roll: :lol: Oczywiście , będę w relacji, jeśli tylko wifi na to pozwoli :wink:
A tymczasem, pozdrawiam z byłego planu Mamma Mia II 8) Cyce w górę :mrgreen:

Ostatnio zaktualizowane9.jpg
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 07.09.2018 21:58

A nie chciałaś napisać "uwolnić cyce" :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 07.09.2018 22:22

gusia-s napisał(a):A nie chciałaś napisać "uwolnić cyce" :mrgreen:

Gusiu, Vis jest bardzo hippisowski, ale to była zorganizowana wycieczka :lol: :lol: :lol: Uwalnianie stosuję w innych okolicznościach - naskalnych :smo: :mrgreen:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1451
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 08.09.2018 18:20

:papa:
Zgłasza się szczur lądowy. Możecie mnie gdzieś przechować pod pokładem? :wink: I może kamizelkę jakąś :wink: To będę chętnie zaglądać.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.09.2018 19:58

"agata26061"]
Tylko nie wypij za dużo żeby głowa nie bolała :mrgreen: :roll: :mrgreen:
W pięknych chorwackich okolicznościach, to nawet po zbyt dużej ilości cyca głowa nie boli ;) Jak jeździliśmy ze znajomymi i czasem zbyt się zasiedzieliśmy na długich Polaków rozmowach, to najskuteczniejszym lekarstwem na przedawkowanie alkoholu była kąpiel w przejrzystym Jadranie. Wszystkie bóle i smutki wtedy mijają ;
)
Przy Cycu nie da sie przedawkować :mrgreen:
Ostatnio edytowano 09.09.2018 14:24 przez Kapitańska Baba, łącznie edytowano 1 raz
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.09.2018 20:00

Katerina napisał(a):Widzę,że tu się dużo zaczęło dziać pod moją nieobecność... :roll: :lol: Oczywiście , będę w relacji, jeśli tylko wifi na to pozwoli :wink:
A tymczasem, pozdrawiam z byłego planu Mamma Mia II 8) Cyce w górę :mrgreen:

Katerinka, co za cudne fotki!!!!!!!! 8O 8O 8O I ja mam je Kapitanowi pokazać??????? :roll: :roll: :mrgreen:
Wznoszę toast za Twoje jutro - Cycem oczywiście :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.09.2018 20:04

pomorzanka zachodnia napisał(a)::papa:
Zgłasza się szczur lądowy. Możecie mnie gdzieś przechować pod pokładem? :wink: I może kamizelkę jakąś :wink: To będę chętnie zaglądać.

Witaj na pokładzie :papa: Kamizelki Ci nie dam ale uprząż i szelki jak najbardziej będa wskazane :mrgreen: Pod pokładem nie siedź - na pokładzie będzie zdecydowanie przyjemniej, Cyca popijesz....Zapraszam codziennie - ta relacja - wzorem moich poprzednich - będzie pisana codziennie oprócz weekendów :papa:
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 09.09.2018 11:40

.........ja na szczęście się nie zmieszczę, poza tym płynę gdzieś z boku, niedaleko; widzę, że oprócz tego, iż "Razem z Kapitanem stroje mamy odpowiednie – wyszykowani zgodnie z wakacyjnym dress codem Polaków gotowi do drogi - warto by jeszcze chyba skoczyć po reklamówkę z biedry " również łódka wpisuje się w tą konwencję( 3-kajutowy jacht na 8 osób:). Zastanawiam się też, skąd koleżanka weźmie więcej uprzęży i szelek?
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.09.2018 11:56

lew napisał(a):.........ja na szczęście się nie zmieszczę, poza tym płynę gdzieś z boku, niedaleko; widzę, że oprócz tego, iż "Razem z Kapitanem stroje mamy odpowiednie – wyszykowani zgodnie z wakacyjnym dress codem Polaków gotowi do drogi - warto by jeszcze chyba skoczyć po reklamówkę z biedry " również łódka wpisuje się w tą konwencję( 3-kajutowy jacht na 8 osób:). Zastanawiam się też, skąd koleżanka weźmie więcej uprzęży i szelek?

Widzę że Pan lew każdym słowem swojego postu wykazuje dążenie do skompensowania sobie pewnych braków wielkością jachtu.
A czasem dobrze jest tak gdy uprzęży i szelek dla kogoś zabraknie.
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 09.09.2018 12:14

Kompensacja w tym przypadku dotyczy raczej "odważnych" czarterujących-zwykle odpowiedzialny sternik dobiera jacht do liczby załogantów , ze zdecydowanie odpowiednią liczbą uprzęży i szelek. No chyba ,że pozostajemy w opisywanym dress codzie...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.09.2018 14:23

lew napisał(a):Kompensacja w tym przypadku dotyczy raczej "odważnych" czarterujących-zwykle odpowiedzialny sternik dobiera jacht do liczby załogantów , ze zdecydowanie odpowiednią liczbą uprzęży i szelek. No chyba ,że pozostajemy w opisywanym dress codzie...

Każda rada doświadczonego skipera jest bezcenna. Jesli tylko będe miała do Ciebie jakieś pytania - na pewno zadam je w tej relacji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Sun Odyssey – chorwacka majówka 2018 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone