Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sun Odyssey – chorwacka majówka 2018

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 25.09.2018 21:04

gusia-s napisał(a):Ten przechył wcale nie taki delikatny :hearts:


Dokładnie to samo pomyślałem oglądając te zdjęcia , głębszy mógłby być mało bezpieczny :oczko_usmiech:


Pozdrawiam
Piotr
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 25.09.2018 21:18

piotrf napisał(a):
gusia-s napisał(a):Ten przechył wcale nie taki delikatny :hearts:


Dokładnie to samo pomyślałem oglądając te zdjęcia , głębszy mógłby być mało bezpieczny :oczko_usmiech:


Pozdrawiam
Piotr

Hmmm...nie chcę zbyt wiele zdradzać ale ten przechył był.......jednak delikatny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Uwierzcie Gusiu i Piotrze :smo:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9107
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 25.09.2018 21:31

beatabm napisał(a):Hmmm...nie chcę zbyt wiele zdradzać ale ten przechył był.......jednak delikatny

Pewnie następny, będzie trochę mniej delikatny :?: :lol:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 25.09.2018 21:31

Ja w to wierzę :smo:


Pozdrawiam
Piotr
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 25.09.2018 21:34

elka21 napisał(a):
beatabm napisał(a):Hmmm...nie chcę zbyt wiele zdradzać ale ten przechył był.......jednak delikatny

Pewnie następny, będzie trochę mniej delikatny :?: :lol:

To przełom kwietnia i maja - pogoda nie tak stabilna jak letnia :mrgreen: :smo:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 25.09.2018 21:37

piotrf napisał(a):Ja w to wierzę :smo:


Pozdrawiam
Piotr

Faktycznie Piotrze masz rację - w terminologii żeglarskiej głęboki przechył jest wtedy gdy żagle leżą na wodzie :mrgreen: :oczko_usmiech: :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 25.09.2018 21:43

Piękne te delfinki. Ale Wam dobrze, że będąc cały czas na morzu w ciągu dnia macie o wiele większą możliwość ich wypatrzenia, niż my na lądzie :(
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 25.09.2018 23:18

A ja ciągle widzę latająca sałatę :mrgreen: Zamiast innego listka mogłaby nos chronić, np, i nie tylko :lol:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 26.09.2018 07:55

Katerina napisał(a):A ja ciągle widzę latająca sałatę :mrgreen: Zamiast innego listka mogłaby nos chronić, np, i nie tylko :lol:
Trzeba by było "ten" listek przykleić na srebrną taśmę aby utrzymał się tam gdzie powinien podczas przechyłów :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.09.2018 09:26

agata26061 napisał(a):Piękne te delfinki. Ale Wam dobrze, że będąc cały czas na morzu w ciągu dnia macie o wiele większą możliwość ich wypatrzenia, niż my na lądzie :(

Niestety :cry: Delfiny to wodne zwierzaki więc z lądu trudniej ale....nie niemożliwe :wink:

napisał(a) Katerina » 25.09.2018 23:18
A ja ciągle widzę latająca sałatę :mrgreen: Zamiast innego listka mogłaby nos chronić, np, i nie tylko :lol:


Sałata - latała. Wszystko inne - wystygło w 15 sekund. Zawsze jem szybko - ale tego dnia pobiłam chyba rekord czasowy a i tak kończyłam jak wszytsko było zimne 8O :roll: :oczko_usmiech:

napisał(a) gusia-s » 26.09.2018 07:55
Katerina napisał(a):
A ja ciągle widzę latająca sałatę :mrgreen: Zamiast innego listka mogłaby nos chronić, np, i nie tylko :lol:
Trzeba by było "ten" listek przykleić na srebrną taśmę aby utrzymał się tam gdzie powinien podczas przechyłów :mrgreen:


Właśnie mi uświadomiłaś że ten wyjazd chyba "BEZtaśmowy" był 8O 8O 8O
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.09.2018 09:30

Dziś dopłynęliśmy do Stomorskiej.

DSC_8994.JPG


Stellina zacumowana.

DSC_8990.JPG


DSC_8991.JPG


DSC_8992.JPG


DSC_8993.JPG


Stoimy pod kamerką internetową i Kapitan wpada na pomysł powiadomienia o tym fakcie naszej forumowej Kateriny.

Następuje wymiana sms-ów, potem dzwonimy do Kateriny, machamy Jej do kamery, wznosimy toast Cycem.

Katerina wrzuca informację na forum, wiem że kilka osób do nas zajrzało.

I podobno znowu zapoczątkowaliśmy nową świecką tradycje spotkań – tym razem wirtualnych.

Bardzo żałujemy z Kapitanem że mogliśmy z Kateriną pogadać tylko przez telefon a nie na pokładzie naszej jednostki.

Mamy jednak nadzieję że co się odwlecze to nie uciecze, prawda Katerina?

DSC_8996.JPG


DSC_8997.JPG


DSC_8999.JPG
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 26.09.2018 12:24

beatabm
Stoimy pod kamerką internetową i Kapitan wpada na pomysł powiadomienia o tym fakcie naszej forumowej Kateriny.

Następuje wymiana sms-ów, potem dzwonimy do Kateriny, machamy Jej do kamery, wznosimy toast Cycem.

Katerina wrzuca informację na forum, wiem że kilka osób do nas zajrzało.

I podobno znowu zapoczątkowaliśmy nową świecką tradycje spotkań – tym razem wirtualnych.

Bardzo żałujemy z Kapitanem że mogliśmy z Kateriną pogadać tylko przez telefon a nie na pokładzie naszej jednostki.

Mamy jednak nadzieję że co się odwlecze to nie uciecze, prawda Katerina?


Nie odwlecze :lol: , czego dowodem pogaduchy na pokładzie w realu 3 miesiące później :D :papa:

P.S. Ale nas wszystkich wtedy skręcało przed ekranami, dobrze ,że chociaż pogoda była chorwacka w tę polską majówkę :roll:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.09.2018 14:09

Katerina napisał(a):
Nie odwlecze :lol: , czego dowodem pogaduchy na pokładzie w realu 3 miesiące później :D :papa:

P.S. Ale nas wszystkich wtedy skręcało przed ekranami, dobrze ,że chociaż pogoda była chorwacka w tę polską majówkę :roll:

Oj tam, zaraz skrecało :mrgreen: Cyca Wam sie chciało pewnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fajnie było na Piccoli z Wami, szkoda że tak krótko :cry:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.09.2018 15:54

beatabm napisał(a):
Katerina napisał(a):P.S. Ale nas wszystkich wtedy skręcało przed ekranami :roll:

Oj tam, zaraz skrecało :mrgreen: Cyca Wam sie chciało pewnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Skręcało :roll:
Tylko niektórych mniej :oczko_usmiech:
Mając w perspektywie za parę dni"cycanie" Pilsnera
Obrazek z GusiąS
W Skalnym Mieście 8)
Oczywiście Pilsner "doprawiony" całuskiem od :idea:
KapitańskiejObrazek
dzięki Obrazek
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 26.09.2018 16:08

beatabm
Katerina napisał(a):
P.S. Ale nas wszystkich wtedy skręcało przed ekranami :roll:


Oj tam, zaraz skrecało :mrgreen: Cyca Wam sie chciało pewnie :mrgreen:


No przecież piszę,że skręcało, powód oczywisty.

ten wyjazd chyba "BEZtaśmowy" był


Ja taśmę wzięłam, na szczęście nie było powodu do użycia. Natomiast sznurowadło Zdzicha znalazło aż dwa zastosowania 8) :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Sun Odyssey – chorwacka majówka 2018 - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone