Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Środkowa Dalmacja oczami MMMSów - wrzesień 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 11.04.2014 21:04

Vesna napisał(a):A ja jestem już na 90% zdecydowana. Raz jeszcze "przeleciałam" Twoją relację... i wybór padł na...

Primośten :)

Ewentualnie któreś z okolicznych mniejszych miasteczek - od Brodaricy do Raźanj. Zobaczymy gdzie nam się najbardziej spodoba.

Udanych wakacji :)
[/quote]

Niesamowicie się cieszę, że moja relacja pomogła Ci dokonać wyboru. Myślę, że będziecie zadowoleni. My dorośli byliśmy zachwyceni a naszemu wówczas 2-latkowi uśmiech nie schodził z buzi :)
Pozdrawiam ciepło i życzę pięknych wakacji. Do następnej relacji! :papa:
Betinka73
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Betinka73 » 11.04.2014 22:50

Wspaniała jest Twoja opowieść, jedyna którą do tej pory przeczytałam "od deski do deski" i chyba mi też pomogła w podjęciu decyzji dokąd jechać. Bardzo dziękuję i proszę też grzecznie o podanie namiarów na ten apartamencik, jeśli nie będzie to ten to może przy tej ulicy też będzie coś o tak pięknych widokach. Pozdrawiam gorąco :papa: . adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 12.04.2014 09:58

Betinka73 napisał(a):Wspaniała jest Twoja opowieść, jedyna którą do tej pory przeczytałam "od deski do deski" i chyba mi też pomogła w podjęciu decyzji dokąd jechać. Bardzo dziękuję i proszę też grzecznie o podanie namiarów na ten apartamencik


Czuję się bardzo wyróżniona Twoimi słowami. Dziękuję serdecznie, a adres już wysłałam na maila. :)
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 07.08.2014 13:57

D'dobry :) A kiedy relacja z tegorocznego czerwca...? ;)
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 08.08.2014 12:48

Przeczytałam relację jednym tchem, podziwiałam zdjęcia i piękną pogodę na nich (po tegorocznych wakacjach mam zdecydowany niedosyt błękitnego nieba :roll: ), ale szczególnie uderzył mnie Twój spokój i radość z jakim wszystko opisujesz! Musicie być wspaniałą rodziną :) pozdrawiam :D
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 08.08.2014 14:32

napisał(a) Vesna » 07.08.2014 12:57
D'dobry :) A kiedy relacja z tegorocznego czerwca...? ;)


Będzie, będzie :) Jeszcze troszkę cierpliwości :) Trochę tego będzie, bo prawie 3 tygodnie boskiego zwiedzania i odpoczywania. Cieszę się, że pamiętasz o nas :)

Post napisał(a) Elizasz » 08.08.2014 11:48
Przeczytałam relację jednym tchem, podziwiałam zdjęcia i piękną pogodę na nich (po tegorocznych wakacjach mam zdecydowany niedosyt błękitnego nieba :roll: ), ale szczególnie uderzył mnie Twój spokój i radość z jakim wszystko opisujesz! Musicie być wspaniałą rodziną :) pozdrawiam :D


Twoje słowa to miód na moje serce ;)
Co do pogody, to faktycznie w tym roku sprawiła niezłego psikusa, jednak my możemy mówić o sporym szczęściu, bo czerwiec na Istrii i Krk był prawdziwie chorwacko słoneczny. Niedługo zresztą o tym napiszę :)
papryczka79
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 23.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) papryczka79 » 10.08.2014 16:58

Przepiękna relacja i zdjęcia. My także wyruszyliśmy do Chorwacji prawie w ten sam dzień, bo 2.09. Młodzież do szkół wędrowała a my mijaliśmy ich autem z błogim uśmiechem. Primosten był naszym ostatnim przystankiem. Zatrzymaliśmy się na dwa ostatnie dni pobytu (wcześniej objazdówka z góry na dół). Primosten na Twoich zdjęciach wygląda piękniej niż w mojej pamięci. Może dlatego, że po zjechaniu dołu Chorwacji, Dubrovnika i Hvaru końcówka już nie zrobiła na nas takiego wrażenia, a może to dlatego, że pogoda nam się na te dwa ostatnie dni zepsuła. Poza tym wiedząc, że to nasz ostatni przystanek i zaraz wracamy do domu trzeba było sobie w ramach instynktu samozachowawczego nieco miasteczko obrzydzić hihi. Byliśmy także w Trogirze (podczas pierwszego przystanku w Kastel Stary) i Sibenik wracając z deszczowych wodospadów w przedostatni dzień:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.08.2014 23:31

Igłą pinii napisał(a):(...) czerwiec na Istrii i Krk był prawdziwie chorwacko słoneczny. Niedługo zresztą o tym napiszę :)


Istria według Igłą pinii - też chętnie poczytam i obejrzę. Nie zwlekaj zbyt długo.
zewa1
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zewa1 » 13.08.2014 14:15

Witaj. Przeczytałam twoja relację jednym tchem. Świetna. Ja startuję 23 sierpnia do Primosten. Mam nadzieję, iż mój pobyt będzie równie owocny.
zewa1
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zewa1 » 13.08.2014 14:35

Podeślij proszę namiar na swój apartament na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 14.08.2014 09:41

zewa1 - Namiar wysłałam na @
zewa1
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zewa1 » 16.08.2014 13:31

Witam i dziękuję
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 19.06.2017 16:40

W drodze powrotnej zachodzimy do naszego „dziadka” od oliwy i trunków. Wiedzieliśmy, że to dobre miejsce. Zawsze kręciło się tu sporo osób, poza tym dziadek ochoczo częstuje niezdecydowanych, czym przyciąga jeszcze więcej klientów. Kupujemy zapas oliwy, travaricę, prošek. Ale jeszcze tu zajrzymy przed wyjazdem.

hej :D
natknęłam się w Twojej super napisanej relacji na "dziadka". A czy można prosić o bliższe info jak do niego trafić? Spotkałam siĘ w kilku relacjach z opisem tego miejsca i niestety nie potrafię tych relacji odnaleźć. W tym roku zamierzamy wybrać się na poszukiwania "babci i dziadka" podczas urlopu w Primośten. Będę wdzięczna za wskazówki.
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 20.06.2017 08:15

Oj, to było jakiś czas temu, ale zdaje się, że po wejściu przez charakterystyczną bramę do miasteczka, skrecaolismy na prawo. Dziadka wyczujesz intuicyjnie. Niestety było to kilka lat temu i nie wiadomo czy nadal można na niego trafić.
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 20.06.2017 11:45

dzięki za odpowiedź, będziemy mieć zatem zagadkę do rozpracowania... poszukamy :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Środkowa Dalmacja oczami MMMSów - wrzesień 2013 - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone