Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Riviera Makarska - gdzie wybrać apartament- pomóżcie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
munia
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 14.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) munia » 30.03.2006 22:28

Aniu, proszę też o namiary niedrogich apartamentów/kwater w Drasnicach. Spokój i bliskość wody super. Czy plaże dla 3-latków nadają się ?
Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 02.04.2006 10:13

To teraz będę się zastanawiał :roll:
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 23.05.2006 19:04

Dziękuje wszystkim postowiczom zaangażowanym w udzielanie wskazówek co do rezerwacji najlepszego miejsca do spędzenia urlopu poniżej Splitu. Mam wrażenie, że wszędzie jest pięknie, a decyzja należy do mnie. Klamka zapadła, BRELA, nie Drasnice, nie Tucepi, nie Orebic, nie Peliesac, ale mam wielką nadzieję na zobaczenie wszystkich tych miejsc, może nie w tym roku, ale jest to w moich planach. Dziękuję i pozdrawiam- Grzegorz. :wink:
Sebastian1976
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebastian1976 » 23.05.2006 19:38

Grzegorzu, gratulacje!

Cieszę się, że są takie miejsca jak to forum gdzie ludzie w większości bezinteresownie są w stanie sobie pomóc. Teraz tylko czekamy na "spłatę długu" - czyli opis wrażeń po wakacjach :D
evik
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 16.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) evik » 23.05.2006 21:21

W tym roku objechaliśmy kilka miasteczek na Makarskiej,największą dziurę jaką udało nam się odwiedzić to BRIST i BLATNICE. Naprawdę wspaniłe miejsca ,gdzie tylko plaża i morze ,jeden sklep ,knajpa ,gdzie miejscowi grają w karty i piją rakiję.Apartament 5-osobowy około 55-60 euro z tarasu wchodzi się prosto do morza. Jest tam nadmorska promenada ciągnąca się do samego Gradaca.Sądzę ,że kiedyś tam pojedziemy.
Luk@sek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 20.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luk@sek » 24.05.2006 09:18

Kristov napisał(a):Byłem w zeszłym roku w miejscowości Brela. Polecam bardzo serdecznie. Jeżeli chcesz, to podaj maila, to napisze szczególy. Spokojna, fajna miejscowość. Obok jest Baska Voda, również fajna, ale wesola, zywa, pelna dyskotek i knajpek. Niedaleko do miejscowosci Makarska(okolo 15km). Jak dasz maila, to moge wszystko objasnic szczegolowo!
Pozdrav!

Jesli moglbys to bylbym wdzieczny za opis Breli. Ja wybieram sie do Baskiej ale jesli nic nie znalazbym ciekawego tam to bede szulam mzoe wlasnie w Breli. chyba ze pod wpływem Twojego opisu skieruje sie prosto do Breli :)
Moj mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z gory dzikuje za informacej pozdrawiam
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 31.05.2006 11:43

Podaję skrót do postu GREK'a , gdzie zamieścił wspaniałe opisy i fotki z Breli ( sezon 2005). To głównie za jego przykładem wybrałem w tym roku właśnie to miejsce. Zobaczcie - czy nie mialem racji? Z góry przepraszam za ingerencję w sprawie tego postu, ale robię to z wielką przyjemnością, bo jest co cytować. Pozdrawiam Grzegorz
forum/viewtopic.php?t=7945&start=0
Bernadr C
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bernadr C » 02.06.2006 09:42

Też myślę o BRELI- czy są tam plaże piaszczyste też, a jak z jeżowcami. Sąż jakieś markety z jedzonkiem?
święty
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 11.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) święty » 04.06.2006 11:32

Aniu jeżeli jeszcze masz cierpliwość do wysyłania fotek to ja też poproszę.Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bernadr C
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bernadr C » 07.06.2006 12:58

Czy ktos w tym roku wybiera się do Breli lub Baski a moze juz był. Proszę o informacje, a może wie już o tym miejscu coś ciekawego???
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 07.06.2006 15:15

Bernadr C napisał(a):Czy ktos w tym roku wybiera się do Breli lub Baski a moze juz był. Proszę o informacje, a może wie już o tym miejscu coś ciekawego???


Ja (my) się wybieramy. Do Baski Vody. Byliśmy tam w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i 2004. Rok temu przerwa i w tym roku znów do Baski Vody. Jedziemy w ciemno pod koniec sierpnia.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
deisi
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.06.2006
Re: spokojne i najwspanialsze ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) deisi » 08.06.2006 13:38

MoniaDar napisał(a):
Daania napisał(a):co roku odwiedzam miejscowość tuż za Makarską - Drasnice. To mała wieś z jednym sklepem i kilkoma przemiłymi kanajpkami. Żadnego hałasu i cudowny "wsiowy" klimat :) . Wieś w lipcu zasypia około 23.00 i jedyne co słychać, to cudowny szum morza na wyciągnięcie ręki, bo cała miejscowość to domy tuż przy brzegu morza. Maleńki port i krystalicznie czysta woda i coś, co sprawia, ze co roku chcesz wracać właśnie tam. Plaże nawet w środku sezonu zawsze znajdują miejsce dla wszystkich gości, zawsze gdzieś jest pusto, bo ta miejscowość ma z sześć małych plaż wzdłuż których w domach zamieszkują goście. Byłam w wielu pięknych miejscach, ale właśnie ta mała miejscowość zrobiła na mnie największe wrażenie. Jeżeli szukasz namiarów - bardzo chętnie Ci je podam :) .


Wielka prośba prześli mi namiary na kwaterę w Drasnice, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dziękuje

:P mam prośbę o namiary na kwaterę w polecanej przez ciebie miejscowości szukam właśnie takiego spokojnego miejsca
z góry wielkie dzięki adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D
Bernadr C
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bernadr C » 11.06.2006 08:20

Czy cena 40 E włacznie z opłtą klimat. to adekwatna cena za 2 osobowy apartament w Breli (oczywiscie za 1dzien)? w okresie od 20sierpnia? co wy na to?
czy moze wiecie juz coś nowego o Breli z tego roku?
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 13.06.2006 13:37

Ja płacę podobną cene, a jak będzie, to się zobaczy dopiero na miejscu. Mam nadzieje, że Brela i okolica nie rozczaruje nas. Widzę, że sporo cromaniaków wybiera się w te okolice. Ciekawe czy mają jakiś znak rozpoznawczy?
Bernadr C
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bernadr C » 16.06.2006 19:12

znak rozpoznawczy, to dobry pomysł, tylko na kąpielówkach to trudno przypiąć :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Riviera Makarska - gdzie wybrać apartament- pomóżcie - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone