Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Riviera Makarska - gdzie wybrać apartament- pomóżcie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Daania
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 13.03.2006
Re: spokojne i najwspanialsze ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daania » 24.03.2006 15:43

Będę wdzięczny za podanie namiarów na jakąś sympatyczną kwaterkę w Drasnicach. Pozdrawiam[/quote]

hello :) podaj swój adres emailowy :). Z rozmiarów zainteresowania wnioskuję, ze ludzie zaczynają lubieć miejsca trochę odludne i ciche, w porównaniu do dużych miast :). Swoją drogą jestem ciekawa, kto z Was ostatecznie dzwonił i zamówił sobie pokoik w Drasnicach, co? Pozdrawiam, myśląc już prawie wyłącznie o chorwackim słońcu i odpoczynku :D ania
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 24.03.2006 18:18

Tak się składa, że to ponownie ja- Grzegorz z Lublina, wsadziłem kij w mrowisko z napisem - kwatery na MakarskieJ! Jak to przyjemnie jeszcze przed sezonem zaplanować sobie wczasy, palcem po mapie pojechać trochę w górę, trochę w dół. Wymiana spostrzeżeń na forum jest świetną sprawą. Obroniła mnie w poprzednim roku przed wyborem dwóch fatalnych miejsc na Krecie. Teraz już zawsze sprawdzam, nie tylko na tym forum, ale w zależnosci od wyboru kierunku- dobre jest forum- wakacje.pl W 2005 dzięki niemu spędziłem wspaniałe dwa tygodnie w świetnym hotelu w Tunezji, prawie za grosze. Ale wracajac do dyskusji. Drasnice czy Brela, ostatnio dyskutuje z apartamentem Ribicic w Breli, warunki są dla mnie takie jakich oczekuję, niesamowity widok z balkonu, wcale nie drogo. Może ktos był lub wie cokolwiek o tym apartamencie- własciciel RIBICIC. Pozdrawiam ponownie- Grzegorz z Lublina. :lol:
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 25.03.2006 10:19

A ja jako spokojne miejsce zeby odpocząć polecam Igrane. Byłem w zeszłym roku i uważam że jest w sam raz. Zarówno jako miejsce odpoczynku jak i baza wypadowa żeby obejżeć zarowno Dubrownik, Korcule, Hvar jak i Split o wjeżdzie na Jurka nie wspominając. Co do plaz to niestety w samym miasteczku nie są -moim zdaniem - jakieś super, ale wystarczy przejść kawałeczek w stronę Makarskiej żeby znaleźć ładne mało oblegane plaze gdzie spokojnie można sobie odpocząć.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.03.2006 11:05

prazek napisał(a):Proszę o te zdjęcia, nie miałam ich wcześniej. Mój adres - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.


Niezwykle bardzo uprzejmie i uniżenie :lol: również proszę o te namiary.

Mój adres:

małe.zgrabne.kociątko.czarno-rude.z.krótkim.acz.niezwykle.żwawym.i.fajowym.:P.ogonkiem@kociowisko.kot.pl
Asia_R
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 26.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia_R » 26.03.2006 12:28

Witam wszystkich :)
Na początku chciałąm się przywitać. Jestem na forum po raz pierwszy, choć serwis Cro.pl znam od dawna.

W drugiej połowie czerwca wybieramy się z przyjaciółmi do Chorwacji na Makarską Riwierę. Poszukujemy apartamentu dla 4 osób + 3 małych dzieci. Najbardziej odpowiadałyby nam apartamenty w miarę blisko plaży (wiadomo - dzieci...). Plaże kamieniste mile widziane.
Jeśli ktoś dysponuje namiarami, to bardzo proszę o bliższe info na [url]amargolcia@interia.pl[/url]
bigMAC
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigMAC » 26.03.2006 17:28

Asia_R napisał(a):Witam wszystkich :)
Na początku chciałąm się przywitać. Jestem na forum po raz pierwszy, choć serwis Cro.pl znam od dawna.

W drugiej połowie czerwca wybieramy się z przyjaciółmi do Chorwacji na Makarską Riwierę. Poszukujemy apartamentu dla 4 osób + 3 małych dzieci. Najbardziej odpowiadałyby nam apartamenty w miarę blisko plaży (wiadomo - dzieci...). Plaże kamieniste mile widziane.
Jeśli ktoś dysponuje namiarami, to bardzo proszę o bliższe info na [url]amargolcia@interia.pl[/url]

Jest tu wielu NAGANIACZY i pracownikuw biur turystycznych, którzy służbowo przeglądają to forum. Na pewno ktoś się do Ciebie zgłosi.
ryszard1
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.03.2006
Re: spokojne i najwspanialsze ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard1 » 26.03.2006 19:15

Daania napisał(a):co roku odwiedzam miejscowość tuż za Makarską - Drasnice. To mała wieś z jednym sklepem i kilkoma przemiłymi kanajpkami. Żadnego hałasu i cudowny "wsiowy" klimat :) . Wieś w lipcu zasypia około 23.00 i jedyne co słychać, to cudowny szum morza na wyciągnięcie ręki, bo cała miejscowość to domy tuż przy brzegu morza. Maleńki port i krystalicznie czysta woda i coś, co sprawia, ze co roku chcesz wracać właśnie tam. Plaże nawet w środku sezonu zawsze znajdują miejsce dla wszystkich gości, zawsze gdzieś jest pusto, bo ta miejscowość ma z sześć małych plaż wzdłuż których w domach zamieszkują goście. Byłam w wielu pięknych miejscach, ale właśnie ta mała miejscowość zrobiła na mnie największe wrażenie. Jeżeli szukasz namiarów - bardzo chętnie Ci je podam :) .

Czesc. jeżeli możesz to bardzo proszę napisz coś wiecej o noclegach jaki jest wybór i ceny apartamentów.
Kristov
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kristov » 26.03.2006 20:27

Byłem w zeszłym roku w miejscowości Brela. Polecam bardzo serdecznie. Jeżeli chcesz, to podaj maila, to napisze szczególy. Spokojna, fajna miejscowość. Obok jest Baska Voda, również fajna, ale wesola, zywa, pelna dyskotek i knajpek. Niedaleko do miejscowosci Makarska(okolo 15km). Jak dasz maila, to moge wszystko objasnic szczegolowo!
Pozdrav!
ryszard1
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard1 » 26.03.2006 21:35

Kristov napisał(a):Byłem w zeszłym roku w miejscowości Brela. Polecam bardzo serdecznie. Jeżeli chcesz, to podaj maila, to napisze szczególy. Spokojna, fajna miejscowość. Obok jest Baska Voda, również fajna, ale wesola, zywa, pelna dyskotek i knajpek. Niedaleko do miejscowosci Makarska(okolo 15km). Jak dasz maila, to moge wszystko objasnic szczegolowo!
Pozdrav!

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry DZIĘKI
heza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 222
Dołączył(a): 05.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) heza » 26.03.2006 22:22

Witam.
Byłem kilka lat temu na wyspie Korcula w Vela Luka, szczerze powiedziawszy nie byłem zbyt zadowolony z warunków. W zawiązku z tym w tym roku chcialbym zobaczyć coś innego i pomyślałem o okolicy Makarskiej.
A że teraz wybieram się już z żoną plus 4-latka chciałbym prosić o jakieś namiary z plażą piaszczystą. Podejrzewam, że z tym będą problemy ale może ktoś coś zna ciekawego.
Na marginesie prośba do kol. Kristov: gdybyś mógł mnie również przesłać maila z informacją o miejscowości którą polecasz.
Dzięki i pozdrawiam.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005
Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 27.03.2006 13:47

(do Kristov'a) Uprzejmie proszę o informacje o Breli, o własne spostrzeżenia, z przyjemnością przeczytam tekst tutaj lub na Emailu- adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam Grzegorz z Lublina
Malenna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malenna » 27.03.2006 15:42

Kristov napisał(a):Byłem w zeszłym roku w miejscowości Brela. Polecam bardzo serdecznie. Jeżeli chcesz, to podaj maila, to napisze szczególy. Spokojna, fajna miejscowość. Obok jest Baska Voda, również fajna, ale wesola, zywa, pelna dyskotek i knajpek. Niedaleko do miejscowosci Makarska(okolo 15km). Jak dasz maila, to moge wszystko objasnic szczegolowo!
Pozdrav!


Kristov, ja rownież poproszę o opisy wspomnianych przez Ciebie miejscowości na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

W tym roku planujemy zaatakować Riwierę Makarską :D
Eduardo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 22.02.2006
Re: spokojne i najwspanialsze ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eduardo » 27.03.2006 16:08

[hello :) podaj swój adres emailowy :).
Podaję - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - i pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.03.2006 18:55

Malenna napisał(a):Kristov, ja rownież poproszę o opisy wspomnianych przez Ciebie miejscowości na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
W tym roku planujemy zaatakować Riwierę Makarską :D


Malen opisy wspomnianych miejscowości znajdują się na forum w wielu miejscach (chyba, że poginęły :lol:)

Polecam ... ale wszyscy inni sio do Omisia :P
Qwertix
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 07.07.2004
hmm

Nieprzeczytany postnapisał(a) Qwertix » 27.03.2006 18:57

Aniu jesli mozna to prosil bym o namiary na kwatery w Drasnicy oraz jakies fotki jesli posiadasz z tej miejscowosci. Moj adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Riviera Makarska - gdzie wybrać apartament- pomóżcie - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone