Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Riviera Makarska - gdzie wybrać apartament- pomóżcie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bernadr C
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bernadr C » 21.06.2006 18:29

Jeszcze raz prosze osoby jadące do Breli lub Baski na Makarskiej o to, czy mają namiary na dobry apartament- szukam w 2-giej polowie sierpnia. Prosze o coś do polecenia, osobiscie mam jeden ale nie moge się dogadać z włascicielem i szukam dalej dla 2 osób. BRELA ALBO BASKA prosze o namiary i jesli mozna to o ceny :cry: :cry: :cry:
Krzysiek KDM
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.06.2006
Re: spokojne i najwspanialsze ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiek KDM » 24.06.2006 00:57

Witam
bardzo mi się podoba ten opis miejscowości , twojego pobytu , prosze podaj mi namiar na sprawdzona przez ciebie kwaterę , będe wdzięczny

z góry dziękuję
krzysiek
Krzysiek KDM
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.06.2006
Re: spokojne i najwspanialsze ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiek KDM » 24.06.2006 01:01

Daania napisał(a):co roku odwiedzam miejscowość tuż za Makarską - Drasnice. To mała wieś z jednym sklepem i kilkoma przemiłymi kanajpkami. Żadnego hałasu i cudowny "wsiowy" klimat :) . Wieś w lipcu zasypia około 23.00 i jedyne co słychać, to cudowny szum morza na wyciągnięcie ręki, bo cała miejscowość to domy tuż przy brzegu morza. Maleńki port i krystalicznie czysta woda i coś, co sprawia, ze co roku chcesz wracać właśnie tam. Plaże nawet w środku sezonu zawsze znajdują miejsce dla wszystkich gości, zawsze gdzieś jest pusto, bo ta miejscowość ma z sześć małych plaż wzdłuż których w domach zamieszkują goście. Byłam w wielu pięknych miejscach, ale właśnie ta mała miejscowość zrobiła na mnie największe wrażenie. Jeżeli szukasz namiarów - bardzo chętnie Ci je podam :) .


Cześć Daania
bardzo mi się podoba ten opis miejscowości , twojego pobytu , prosze podaj mi namiar na sprawdzona przez ciebie kwaterę , będe wdzięczny

z góry dziękuję
krzysiek
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 24.06.2006 22:28

Jeśli można ja również bym prosił o namiary na jakieś apartementy, net juz przejrzałem i wszędzie gdzie nie wyslę maila albo zadzwonię mają juz zajęte terminy. Interesuje mnie I połowa sierpnia, swoja drogą własnie zastanawiamy sie ze znajomymi czy jechac w ciemno czy nie. Będę wdzięczny. Mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam!
Chodzi mi oczywiście o Brelę.
atolek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 12.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) atolek » 25.06.2006 00:13

- Grzesiu- BRIST - jak chcesz ZAAAJEFAJNY namier z fotkami daj emila :).
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 26.06.2006 13:33

Z wielką przyjemnoscią obejrzę fotki z Brist'u. I gdzie to się znajduje?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
\
pozdrawiam :wink:
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 26.06.2006 21:41

atolek napisał(a):- Grzesiu- BRIST - jak chcesz ZAAAJEFAJNY namier z fotkami daj emila :).


Dziekuję za fotki, myślę, że nie omieszkam tam wpaść nawet na chwilę podczas podglądania Riwiery Makarskiej.

W nagrodę przygotuję wam jutro jedno z moich hitów kulinarnych ( w poście Pomysł na obiadek w Chorwacji..), sprawę bardzo prostą, jesli ją już raz wykonacie, a będzie ona przebojem gdy zaprosicie znajomych.....----- Bakłażany zapiekane z mozarellą i pomidorami, jest to danie rodem z Toskanii.
Pozdrawiam Grzegorz :wink:
Bernadr C
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bernadr C » 03.07.2006 10:15

Znalazłem namiary na kwatery w Breli
Czy ktoś może powiedzić coś konkretnego lub polecić:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Daania
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 13.03.2006
Re: spokojne i najwspanialsze ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daania » 17.07.2006 12:21

Krzysiek KDM napisał(a):
Daania napisał(a):co roku odwiedzam miejscowość tuż za Makarską - Drasnice. To mała wieś z jednym sklepem i kilkoma przemiłymi kanajpkami. Żadnego hałasu i cudowny "wsiowy" klimat :) . Wieś w lipcu zasypia około 23.00 i jedyne co słychać, to Cześć Daania
bardzo mi się podoba ten opis miejscowości , twojego pobytu , prosze podaj mi namiar na sprawdzona przez ciebie kwaterę , będe wdzięczny

z góry dziękuję
krzysiek


Cześć Krzysiu,
dopiero dziś wróciłam z moich wakacji w Drasnicach, więc jeżeli pytanie jest nadal aktualne napisz do mnie maila na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl swój adres internetowy, na który przesłać zdjecia.
pozdrawiam
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 18.07.2006 12:36

FUX napisał(a):A nie lepiej tam, gdzie oczy poniosą i sympatyczne miejsce zobaczą?

Rozważcie taki pomysł..... Zatrzymujecie się tam, gdzie Wam się spodoba i już!

Pozdrawiam

FUX


Popieram -pomysł chyba najciekawszy - W tym roku jadąc na urlop również stawiamy na spontaniczność. Pojedziemy, zobaczymy, tam gdzie nam się spodoba zostaniemy ;) Wiemy tylko, że będą to okolice Makarskiej... Tyle że jedziemy dopiero 30 sierpnia :( Po powrocie zdam relacje :lol:
wojtek51
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 18.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek51 » 18.07.2006 14:01

Wybieram się na 19 sierpnia na dwa tygodnie na południe od Splitu. Szukam apartamentu dla trzech osób (2 dorosłe + dziecko). Nigdy nie byłem w południowej Chorwacji, a przeglądając zdjęcia i czytając opisy miejscowości, nie mogę nad nimi pozostać obojętnym. Szukam raczej spokojnego miejsca, gdzie można wypocząć oraz ładnej plaży i pięknego morza.
Uprzejmie proszę bywalców tych okolic o poradę i adresy sprawdzonych apartamentów.

Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam wszystkich CROMANIAKÓW - Wojtek z Krakowa.
ren_w
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.07.2006
Re: spokojne i najwspanialsze ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) ren_w » 18.07.2006 18:23

Daania napisał(a):co roku odwiedzam miejscowość tuż za Makarską - Drasnice. To mała wieś z jednym sklepem i kilkoma przemiłymi kanajpkami. Żadnego hałasu i cudowny "wsiowy" klimat :) . Wieś w lipcu zasypia około 23.00 i jedyne co słychać, to cudowny szum morza na wyciągnięcie ręki, bo cała miejscowość to domy tuż przy brzegu morza. Maleńki port i krystalicznie czysta woda i coś, co sprawia, ze co roku chcesz wracać właśnie tam. Plaże nawet w środku sezonu zawsze znajdują miejsce dla wszystkich gości, zawsze gdzieś jest pusto, bo ta miejscowość ma z sześć małych plaż wzdłuż których w domach zamieszkują goście. Byłam w wielu pięknych miejscach, ale właśnie ta mała miejscowość zrobiła na mnie największe wrażenie. Jeżeli szukasz namiarów - bardzo chętnie Ci je podam :) .

witam potrzebuje namiarów na noclegi w rozsadnej cenie okolice makarsiej dla 4 osobowej rodziny przełom lipca i sierpnia na około 2 tygodnie barzo prosze o pomoc adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
TOMEK1HA
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) TOMEK1HA » 19.07.2006 22:20

jeżelimożesz to mnie daj też namiary na tą miejscowość
Bernadr C
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bernadr C » 24.07.2006 13:43

Do osób, ktore powróciły z Breli lub Baski- proszę o najnowsze informacje, co nowego, co fajnego doświadczyli.

Bedę jechal w II polowie sierpnia własnie tam, ale raczej w ciemno, gdyż nic konkretnego nie udało mi się zarezerwować jak do tej pory.

Moze jakieś sugestie albo czy to mądrze jechać wlasnie tam w ciemno ????????
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 24.07.2006 17:36

Bernadr C napisał(a):Do osób, ktore powróciły z Breli lub Baski- proszę o najnowsze informacje, co nowego, co fajnego doświadczyli.

Bedę jechal w II polowie sierpnia własnie tam, ale raczej w ciemno, gdyż nic konkretnego nie udało mi się zarezerwować jak do tej pory.

Moze jakieś sugestie albo czy to mądrze jechać wlasnie tam w ciemno ????????


W zeszłym roku byłem w Basce 18-27 sierpień w ciemno, były wolne apartamenty. Jedż śmiało bez problemu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Riviera Makarska - gdzie wybrać apartament- pomóżcie - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone