Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Riviera Makarska - gdzie wybrać apartament- pomóżcie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
makol84
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) makol84 » 24.07.2006 20:47

atolek napisał(a):- Grzesiu- BRIST - jak chcesz ZAAAJEFAJNY namier z fotkami daj emila :).


witam, jakbys mogl to wyslij mi tez te fotki i jakies wiadomosci o tej miejscowosci jakbys cos wiedzial, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
achol
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.07.2006
Re: namiary :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) achol » 25.07.2006 18:35

Daania napisał(a): Jeżeli planujecie wyjazd w większej grupie lub np. 2+2 i więcej :) ,to mam kolejnego sprawdzonego wynajmującego. Dysponuje on również pokojami tuż przy plaży z przepięknymi widokami. Umeblowanie jw. Naprawdę niczego nie można tym apartamentom zarzucić. Poprosiłm go telefonicznie o zdjęcia i niestety do tej pory mi ich nie przesłał, ale proszę poczekajcie . Mam nadzieje , ze już jutro się pojawią. Telefon do niego : +385 91 577 46 04. Włada biegle angielskim więc chyba nie będzie problemu. Ogólnie apartamentów jest wiele, właściwie każdy mieszkaniec wsi wynajmuje pokoje, bo przeważanie tylko z tego sie utrzymują, dlatego bardzo dbają o swoich gości :).
pozdrawiam
ania


Można prosić o zdjęcia na e-mail? Interesuje mnie właśnie apartament 2+2. Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 26.07.2006 11:30

makol84 napisał(a):
atolek napisał(a):- Grzesiu- BRIST - jak chcesz ZAAAJEFAJNY namier z fotkami daj emila :).


witam, jakbys mogl to wyslij mi tez te fotki i jakies wiadomosci o tej miejscowosci jakbys cos wiedzial, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Przekazuję to co dostałem, udało mi się odzyskać:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pozdrawiam. Grzegorz :wink:
Bernadr C
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bernadr C » 04.08.2006 19:25

Mam pytanie w tym temacie
W koncu zabukowłem sobie w miare fajny apartament, jeżeli to mozna uznać określając opisy internetowe. Jest to w BRELI bo tam z tego forum jakos mi się najbardziej podoba. Wysłałem pieniążki (przedpłata)- I czekam i czekam. I ILE MOŻNA CZEKAC NA ODPOWIEDZ....
Czy są jakieś określone reguły, A jak nie będzie odpowiedzi, to CO ROBIĆ..
Proszę uprzejmie o poradę !!!!! ????
Bernadr C
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bernadr C » 05.01.2007 14:27

Bernadr C napisał(a):Mam pytanie w tym temacie
W koncu zabukowłem sobie w miare fajny apartament, jeżeli to mozna uznać określając opisy internetowe. Jest to w BRELI bo tam z tego forum jakos mi się najbardziej podoba. Wysłałem pieniążki (przedpłata)- I czekam i czekam. I ILE MOŻNA CZEKAC NA ODPOWIEDZ....
Czy są jakieś określone reguły, A jak nie będzie odpowiedzi, to CO ROBIĆ..
Proszę uprzejmie o poradę !!!!! ????



Chciałem tylko powiedzieć, że w końcu wszystko udalo sie dobrze, przedpłata potwierdzona, a potem apartamenty też byly OK. Polecam Riwierę Makarska, miajsce bardzo malownicze, morze czyste, no może niezbyt gorące, ale nie zamieniłbym wakacji w tym rejonie na nic innego. Trochę pojeździliśmy i wszędzie się nam tam podobło.
Myślę w tym roku o Cro, ale może coś polecicie równie fajnego.;

W 2006 skorzystałem z tego forum, to może i w 2007 tez oprę się na waszych opiniach i radach. Z góry dziękuje!!!
jolam15
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.07.2005
Re: spokojne i najwspanialsze ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolam15 » 10.01.2007 01:27

Daania napisał(a):co roku odwiedzam miejscowość tuż za Makarską - Drasnice. To mała wieś z jednym sklepem i kilkoma przemiłymi kanajpkami. Żadnego hałasu i cudowny "wsiowy" klimat :) . Wieś w lipcu zasypia około 23.00 i jedyne co słychać, to cudowny szum morza na wyciągnięcie ręki, bo cała miejscowość to domy tuż przy brzegu morza. Maleńki port i krystalicznie czysta woda i coś, co sprawia, ze co roku chcesz wracać właśnie tam. Plaże nawet w środku sezonu zawsze znajdują miejsce dla wszystkich gości, zawsze gdzieś jest pusto, bo ta miejscowość ma z sześć małych plaż wzdłuż których w domach zamieszkują goście. Byłam w wielu pięknych miejscach, ale właśnie ta mała miejscowość zrobiła na mnie największe wrażenie. Jeżeli szukasz namiarów - bardzo chętnie Ci je podam :) .




Ja również proszę o namiary.Z góry dziękuję
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 19.01.2007 02:23

Bernadr C napisał(a):
Bernadr C napisał(a):Mam pytanie w tym temacie
W koncu zabukowłem sobie w miare fajny apartament, jeżeli to mozna uznać określając opisy internetowe. Jest to w BRELI bo tam z tego forum jakos mi się najbardziej podoba. Wysłałem pieniążki (przedpłata)- I czekam i czekam. I ILE MOŻNA CZEKAC NA ODPOWIEDZ....
Czy są jakieś określone reguły, A jak nie będzie odpowiedzi, to CO ROBIĆ..
Proszę uprzejmie o poradę !!!!! ????



Chciałem tylko powiedzieć, że w końcu wszystko udalo sie dobrze, przedpłata potwierdzona, a potem apartamenty też byly OK. Polecam Riwierę Makarska, miajsce bardzo malownicze, morze czyste, no może niezbyt gorące, ale nie zamieniłbym wakacji w tym rejonie na nic innego. Trochę pojeździliśmy i wszędzie się nam tam podobło.
Myślę w tym roku o Cro, ale może coś polecicie równie fajnego.;

W 2006 skorzystałem z tego forum, to może i w 2007 tez oprę się na waszych opiniach i radach. Z góry dziękuje!!!


Czy ten apartament nadaje się dla 7 osób - dwie rodziny?Jeśli tak to proszę o namiary, fotki itp
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005
Re: spokojne i najwspanialsze ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 19.01.2007 02:25

jolam15 napisał(a):
Daania napisał(a):co roku odwiedzam miejscowość tuż za Makarską - Drasnice. To mała wieś z jednym sklepem i kilkoma przemiłymi kanajpkami. Żadnego hałasu i cudowny "wsiowy" klimat :) . Wieś w lipcu zasypia około 23.00 i jedyne co słychać, to cudowny szum morza na wyciągnięcie ręki, bo cała miejscowość to domy tuż przy brzegu morza. Maleńki port i krystalicznie czysta woda i coś, co sprawia, ze co roku chcesz wracać właśnie tam. Plaże nawet w środku sezonu zawsze znajdują miejsce dla wszystkich gości, zawsze gdzieś jest pusto, bo ta miejscowość ma z sześć małych plaż wzdłuż których w domach zamieszkują goście. Byłam w wielu pięknych miejscach, ale właśnie ta mała miejscowość zrobiła na mnie największe wrażenie. Jeżeli szukasz namiarów - bardzo chętnie Ci je podam :) .


Jeśli mogę to również proszę o namiary, może coś więcej niż numer tel. Czy można pojechać w 7 osób - dwie rodziny?
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Ja również proszę o namiary.Z góry dziękuję
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Midunia
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 14.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midunia » 20.01.2007 00:21

AnetaA napisał(a):
Bernadr C napisał(a):
Bernadr C napisał(a):Mam pytanie w tym temacie
W koncu zabukowłem sobie w miare fajny apartament, jeżeli to mozna uznać określając opisy internetowe. Jest to w BRELI bo tam z tego forum jakos mi się najbardziej podoba. Wysłałem pieniążki (przedpłata)- I czekam i czekam. I ILE MOŻNA CZEKAC NA ODPOWIEDZ....
Czy są jakieś określone reguły, A jak nie będzie odpowiedzi, to CO ROBIĆ..
Proszę uprzejmie o poradę !!!!! ????



Chciałem tylko powiedzieć, że w końcu wszystko udalo sie dobrze, przedpłata potwierdzona, a potem apartamenty też byly OK. Polecam Riwierę Makarska, miajsce bardzo malownicze, morze czyste, no może niezbyt gorące, ale nie zamieniłbym wakacji w tym rejonie na nic innego. Trochę pojeździliśmy i wszędzie się nam tam podobło.
Myślę w tym roku o Cro, ale może coś polecicie równie fajnego.;

W 2006 skorzystałem z tego forum, to może i w 2007 tez oprę się na waszych opiniach i radach. Z góry dziękuje!!!



ja jadę w dwie rodziny 8 osób ,też bardzo proszę o namiary na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
frizi
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) frizi » 26.02.2007 18:00

Kristov napisał(a):Byłem w zeszłym roku w miejscowości Brela. Polecam bardzo serdecznie. Jeżeli chcesz, to podaj maila, to napisze szczególy. Spokojna, fajna miejscowość. Obok jest Baska Voda, również fajna, ale wesola, zywa, pelna dyskotek i knajpek. Niedaleko do miejscowosci Makarska(okolo 15km). Jak dasz maila, to moge wszystko objasnic szczegolowo!
Pozdrav!


Trafil poznaniak na poznaniaka :)
Kristov ! moglbys podac jakies blizsze szczegoly ? Namiar na kwaterke, zdjecia - szukam czegos na R.Makarskiej na nadchodzace wakacje :))

Thx i pozdravki
frizi
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
frizi
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) frizi » 26.02.2007 18:11

atolek napisał(a):- Grzesiu- BRIST - jak chcesz ZAAAJEFAJNY namier z fotkami daj emila :).


Atolek,
moze i w tym roku podeslesz :) - bardzo prosze na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

i z gory thx
iza
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 26.02.2007 21:23

witam!
mogę polecić apartamenty nad samym morzem (3m od) w Promajna/Baska Voda, mam namiar do właścicielki. Nowy dom. z klimatyzacją
pozdrav
mieszko181
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mieszko181 » 27.02.2007 11:44

witam poprosił bym o namiary na apartament dla 2 os
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 27.02.2007 22:32

polecam apartman u pani Very!!! Baska voda - Promajna ul. Puntin 13 tel +385917556236 mowi troche po polsku, dobrze po niemiecku powolaj sie na adama z renault (zolty skuter) goraco polecam, choc wiem ze wszystko na poczatku lipca jest zajete przez moich przyjaciol
pozdrav
ANKA_26
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANKA_26 » 28.02.2007 14:24

Grzegorz Ćwik napisał(a):Jeszcze jedno pytanie. Czy są na Makarskiej ładne plaże, w miarę nie przeludnione. A jak z tymi małymi zwierzątkami z długimi kolcami!


Gorąco polecam Brelę, niewielka miejscowość koło Baśkiej Vody, zczególnie ze względu na przepiękne plaże w licznych zatoczkach. Plaża to drobny żwirek po którym śmiało można boso chodzić. jeśli chodzi o jezowce, to jest ich tam niewiele. W niektórych miejscach wchodzilismy do wody bez butów. Brela ma przepiękny deptak chyba 4 km. Idąc plażą (jakieś 15 min) można dojść do Baśkiej np wieczorem, gdzie jest więcej gwaru. Brela to spokojna bardzo urokliwa miejscowość. W zeszłym roku byłam tam w podróży poslubnej i przyznam, że w tym roku z chęcią tez bym się tam wybrała.
pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Riviera Makarska - gdzie wybrać apartament- pomóżcie - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone