Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Riviera Makarska - gdzie wybrać apartament- pomóżcie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.04.2007 13:53

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 19.04.2007 16:06

Też sprawdzałem możliwości zakwaterowania w Breli, w samym sezonie jest dość cienko, ale dostałem zaproszenie od mojego poprzedniego gospodarza na wrzesień ze zniżką dla cha cha bywalca. No cóż, będę się zastanawiał, dalej szukam jakiegoś fajnego miejsca, ale zdecydowanie w Dalmacji, a nie wyżej. Byłem kilka ladnych lat temu we wrześniu na wyspie Krk, na kempingu w Punacie, i bardzo często lało. Praktycznie każdego dnia pod koniec wieczorne ulewy to byla norma. I noce były juz chlodne.

Pozdrawiam. Grzegorz. :wink:
Bodzio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodzio » 19.04.2007 19:50

ja1 napisał(a):
FUX napisał(a):A nie lepiej tam, gdzie oczy poniosą i sympatyczne miejsce zobaczą?

Rozważcie taki pomysł..... Zatrzymujecie się tam, gdzie Wam się spodoba i już!

Pozdrawiam

FUX



Witam!
To jest dobry pomysł. Ja właśnie tak zrobiłem w tamtym roku.
Nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji był w 2003 roku do Vodic, po wcześniej dokonanej rezerwacji apartamentu. Kolejny wyjazd rok 2004 i znowu Vodice, po części z sentymentu po poprzednim pobycie, a dzieci chciały mieszkać znowu w tym samym miejscu. Trafiamy na tą samą ulicę, wyjazd w "ciemno" bez problemu znajdujemy kwaterę kilka domów dalej jak w roku poprzednim.
W roku ubiegłym postanowiłem pojechać dalej na południe, ustalenia były takie: mniejsza miejscowość , będzie mniejszy tłum na plaży np. Zivogośće lub coś takiego. Po obejrzeniu okolicy (Porat , Mala Duba, Blato ) wracamy do Zivogśće - Porat i tu w ciągu 10 min. znajdujemy super kwaterkę za niewielką kasę (połowa lipca).
Myślę, że warto obejrzeć okolicę i coś wybrać . Jeden warunek, trzeba być w miarę wcześnie na miejscu.
Pozdrawiam!!
Janusz



Janusz własnie w tym roku jade pierwszy raz do Cro do apartamentu Luka w Zivogosce Porat. Mógłbys podesłac kilka fotek własnie z Porat?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gawedzior
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gawedzior » 22.04.2007 20:51

Witam, także potrzebuję apartament (2+2) - 2 małżeństwa, najlepiej gdybyście mieli jakieś namiary w mieście Makarska bądź na obrzeżach.
pozdrawiam :-) e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bernadr C
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bernadr C » 19.05.2007 10:56

Rok temu dzieku forum wybrałem Brelę na wakacyjny cel, wybór okazał sie dobry.
W tym roku też szukam czegoś właśnie na riwierze, z przeczytanych postów najczęsciej pojawai się Promajna, Tucepi, podgora.
Ciekaw jestem co wybieracie w tym roku dla siebie i dlaczego. Mam nadzieję na dobre rady tak jak poprzednim razem.

Bardzo proszę o opinie. :roll:
mimi_22
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 23.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimi_22 » 23.06.2007 22:30

witam
poszukuje apartamentu z dwoma pokoikami dla: 4osoby dorosle i 2letnie dziecko. intereseje mnie wspominane wczesneij:
Tucepi, Podgora, Promajna i ZIvogosce Blato. jesli ma ktos namiar na jakis fajny apartamencik bede wdzieczna
majka&sajgon
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) majka&sajgon » 09.03.2008 22:19

atolek napisał(a):- Grzesiu- BRIST - jak chcesz ZAAAJEFAJNY namier z fotkami daj emila :).



Witam!!!
Mam prośbę o jakieś fotki z miejscowości BRIST. Mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
W tym roku wybieramy się tam ze znajomymi. Z góry dziękuję! Pozdrawiam
mika4545
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mika4545 » 16.04.2018 17:58

witam wybieram się z rodziną do Drasnicy VILA ROZA CZY KTOS TAM BYŁ MOŻE WYPOWIEDZIEĆ SIĘ O WARUNKACH TAM PANUJĄCYCH POZDRAWIAM
M_z_Kato
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) M_z_Kato » 25.04.2018 10:08

Witam,
poszukuję apartamentu na Makarskiej dla 4 osób (dwie sypialnie małżeńskie) najlepiej z basenem. Optymalnie mała miejscowość typu Bratuš i nie przy głównej drodze. mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.04.2018 10:44

M_z_Kato napisał(a):Witam,
poszukuję apartamentu na Makarskiej dla 4 osób (dwie sypialnie małżeńskie) najlepiej z basenem. Optymalnie mała miejscowość typu Bratuš i nie przy głównej drodze. mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html#p1574666
M_z_Kato
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) M_z_Kato » 25.04.2018 18:37

Bardzo dziękuję za odpowiedź jednak z opisu wynika iż są to apartamenty z jedną sypialnią (poza tym dla 8 osób). Preferowalibyśmy coś o trochę wyższym standardzie oraz jeżeli apartamenty nie mają basenu to bliżej morza.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.04.2018 19:03

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Gdzie, kiedy wolne terminy i jakie ceny - ruch należy do Ciebie.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.04.2018 21:02

M_z_Kato napisał(a):Bardzo dziękuję za odpowiedź jednak z opisu wynika iż są to apartamenty z jedną sypialnią (poza tym dla 8 osób).

Z opisu to NIE wynika.

M_z_Kato napisał(a):poszukuję apartamentu na Makarskiej dla 4 osób (dwie sypialnie małżeńskie) najlepiej z basenem.

To szukaj, np.:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
etc.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Riviera Makarska - gdzie wybrać apartament- pomóżcie - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone