Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja poprzez booking.com

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rekordarek
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Koronawirus/COVID19/SARS-CoV-2/pandemia - a wakacje 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) rekordarek » 07.07.2020 21:29

Janusz Bajcer napisał(a):Można jechać w ciemno. :idea:


Jadąc z dzieckiem na taki manewr się nie zdecyduję. Nie ten typ ;)
Dzięki za przeniesienie mojego posta, tyle że jak wygląda sytuacja na Booking to ja widzę ;) interesuje mnie jak podchodzą do sprawy odwołania rezerwacji inne portale/prywatni właściciele przy bezpośrednim kontakcie. Podejrzewam że w tym wątku takiej pomocy nie otrzymam :cry:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2020 21:32

empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1942
Dołączył(a): 26.06.2016
Re: Koronawirus/COVID19/SARS-CoV-2/pandemia - a wakacje 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 07.07.2020 21:46

rekordarek napisał(a):interesuje mnie jak podchodzą do sprawy odwołania rezerwacji inne portale/prywatni właściciele przy bezpośrednim kontakcie. Podejrzewam że w tym wątku takiej pomocy nie otrzymam :cry:

Widzę że nie tylko ja mam podobny dylemat a to poważny problem.
Założyłem na ten temat osobny wątek ale został przeniesiony do "Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?".
Forumowicze piszą, że można jechać w ciemno. Mimo że jadę z dzieckiem (12 lat) to chyba zaryzykuję. Byłem w Chorwacji 3x i zawsze widziałem wolne pokoje. W tym roku powinno być łatwiej.
A z powodu Pandemii jest spore ryzyko że pomiędzy ostatnim dniem na bezpłatne odwołanie rezerwacji a wczasami coś się wykrzaczy.
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 746
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 10.07.2020 10:12

W tym roku nawet na Hvarze, np. w Zavali jest pełno wolnych apartamentów. Ja właśnie sobie przedłużyłem pobyt, choć gdy zamawiałem w styczniu już wolnych pokoi gospodarz nie miał. Teraz się zwolniły...
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004
Re: Koronawirus/COVID19/SARS-CoV-2/pandemia - a wakacje 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 10.07.2020 13:29

empire13 napisał(a):
rekordarek napisał(a):interesuje mnie jak podchodzą do sprawy odwołania rezerwacji inne portale/prywatni właściciele przy bezpośrednim kontakcie. Podejrzewam że w tym wątku takiej pomocy nie otrzymam :cry:

Widzę że nie tylko ja mam podobny dylemat a to poważny problem.
Założyłem na ten temat osobny wątek ale został przeniesiony do "Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?".
Forumowicze piszą, że można jechać w ciemno. Mimo że jadę z dzieckiem (12 lat) to chyba zaryzykuję. Byłem w Chorwacji 3x i zawsze widziałem wolne pokoje. W tym roku powinno być łatwiej.
A z powodu Pandemii jest spore ryzyko że pomiędzy ostatnim dniem na bezpłatne odwołanie rezerwacji a wczasami coś się wykrzaczy.


Bez złośliwości - ale 12 lat to nie dziecko. Obawy mógłbyś mieć jakbyś jechał z max 2-3 letnim dzieckiem - a nie z takim bykiem :D . Moja córka jak miała 13 lat jechała na swój pierwszy obóz do Bułgarii heheh - że za moich nastoletnich czasów nie było takich wyjazdów buuu
Ale nie o tym - do Chorwacji jazda w ciemno nawet w sezonie dla jednej rodziny to żadne ryzyko braku apartamentu. Zawsze tak jeździliśmy - i zawsze byliśmy zadowoleni. Taki to już kraj. Ale np. do Włoch w ciemno bym odradzał.
W tym roku pierwszy raz zamówione z góry - bo... ekipa 15 osób i zależało nam w jednym budynku. Wcześniej przy takiej grupie w ciemno nie udało nam się znaleźć i byliśmy rozdzieleni.
kentucky
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 05.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kentucky » 10.07.2020 14:53

A może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytanie. Rezerwacji dokonałam 30.06, wybrana oferta bezzwrotna (kasy jeszcze nie potrącili ). Pobyt w hotelu rozpoczyna się 12.07, dziś zauważyłam że cena w hotelu jest 700 zł mniejsza i jest opcja tylko z bezpłatnym odwołaniem rezerwacji. Próbowałam dopytać kogoś na bookingu na czacie ale w ogóle nikt nie odpisuje. Myślicie, że jest szansa na uzyskanie jakiegoś rabatu? Napisałam przed chwilą bezpośrednio do hotelu, czekam na odpowiedź.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1942
Dołączył(a): 26.06.2016
Re: Koronawirus/COVID19/SARS-CoV-2/pandemia - a wakacje 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 10.07.2020 15:39

Mariusz_M napisał(a):Bez złośliwości - ale 12 lat to nie dziecko. Obawy mógłbyś mieć jakbyś jechał z max 2-3 letnim dzieckiem - a nie z takim bykiem :D .

Właśnie dlatego napisałem ile ma lat bo niby to dziecko ale można już podjąć ryzyko.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.07.2020 12:19

kentucky napisał(a):A może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytanie. Rezerwacji dokonałam 30.06, wybrana oferta bezzwrotna (kasy jeszcze nie potrącili ). Pobyt w hotelu rozpoczyna się 12.07, dziś zauważyłam że cena w hotelu jest 700 zł mniejsza i jest opcja tylko z bezpłatnym odwołaniem rezerwacji. Próbowałam dopytać kogoś na bookingu na czacie ale w ogóle nikt nie odpisuje. Myślicie, że jest szansa na uzyskanie jakiegoś rabatu? Napisałam przed chwilą bezpośrednio do hotelu, czekam na odpowiedź.


Jaki to hotel?
mahum
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahum » 20.07.2020 12:24

kentucky napisał(a):A może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytanie. Rezerwacji dokonałam 30.06, wybrana oferta bezzwrotna (kasy jeszcze nie potrącili ). Pobyt w hotelu rozpoczyna się 12.07, dziś zauważyłam że cena w hotelu jest 700 zł mniejsza i jest opcja tylko z bezpłatnym odwołaniem rezerwacji. Próbowałam dopytać kogoś na bookingu na czacie ale w ogóle nikt nie odpisuje. Myślicie, że jest szansa na uzyskanie jakiegoś rabatu? Napisałam przed chwilą bezpośrednio do hotelu, czekam na odpowiedź.


Przede wszystkim zadzwoń do biura booking.com, jest to portal bardzo liberalny i proklientowski jeśli chodzi o politykę rezygnacji z wyjazdów.
boruurob
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 10.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) boruurob » 11.08.2020 11:20

oprócz bookingu i airbnb jest jeszcze coś godnego polecenia?
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 06.01.2021 12:28

boruurob napisał(a):oprócz bookingu i airbnb jest jeszcze coś godnego polecenia?


Z takich większych to Novasol. Każda większa miejscowość lub region ma też swoje strony z noclegami, wystarczy poszukać :)
W każdym razie na airbnb ofert jest tyle, że spokojnie coś da się wybrać.

:papa:
wojtekant
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 18.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtekant » 28.01.2021 21:33

Czy ktoś miał taki przypadek, że po zarezerwowaniu apartamentu, pokoju, niekoniecznie w Chorwacji, znalazł go w innym serwisie taniej i zwrócił się do booking.com o zniżkę, rekompensatę, bon, cokolwiek?
Swego czasu booking tak się reklamował, że jeżeli znajdzie się ten sam taniej, to... czy nadal tak działają?
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 28.01.2021 22:23

Zapomnij
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 28.01.2021 22:52

boruurob napisał(a):oprócz bookingu i airbnb jest jeszcze coś godnego polecenia?


Ja korzystałem dwukrotnie z travelist ale to były wyjazdy na narty. Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15536
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.01.2021 23:04

boruurob napisał(a):oprócz bookingu i airbnb jest jeszcze coś godnego polecenia?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - fajne bo po chyba 10 noclegach jeden gratis
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - znane wśród podróżników, choć nie korzystałam
Ostatnio edytowano 30.01.2021 21:17 przez piekara114, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja poprzez booking.com - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone