Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Oszustwo ,,na booking"

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019
Re: Oszustwo czy marketink. Booking.com

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 06.12.2022 21:58

StaryMarek napisał(a):
Pewnie masz racje. Jest dużo alternatywy. Tylko przez wiele lat to dorobiłem się już na Bookingu zniżek.
Po za tym operować mogę z zamkniętymi oczami. Znam mapę portalu. No i ilość ofert, zdecydowanie więcej.
Booking jest Ok, tylko trzeba uważać by ... j.w :-)


Pełna zgoda!

Ja również najbardziej lubię właśnie Booking i przyznaję, że od niego zawsze zaczynam poszukiwania.
Mam również od lat konto na Airbnb i też często korzystam, ale tam wkurza mnie brak dokładnej lokalizacji obiektu.

Z Agody skorzystałem po raz pierwszy. Po powrocie z Portugalii dam znać, czy mogę polecić. Chyba, że jest tu ktoś kto lepiej zna ten portal i może się wypowiedzieć.
StaryMarek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 22.09.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) StaryMarek » 06.12.2022 22:20

piekara114 napisał(a):UOKiK ma prawo i możliwości działania na arenie międzynarodowej. Masz dowody to zgłosić, a nie tylko gadać.


Gadam bo od tego są fora internetowe. Ludzie to takie istoty co lubią sobie pogadać. Dlatego wymyślili fora.
Już Rzymianie o tym wiedzieli i wybudowali sobie Forum Romanum. To taki rynek gdzie każdy sobie gadał co chciał.
Inni to podłapali że jest dobre i w erze nowożytnej przenieśli do internetu.
Natomiast kablowanie to nie dyskusja tylko donosicielstwo. Co nie jest dobrze widziane i nazwali to "Życzliwym Powiadomieniem".
Co na jedno wychodzi.
Ale jeżeli ktoś to lubi, to dowody są w załącznikach.
Marketing jest popularny i dobrze widziany, zwłaszcza kiedy nazywa się "Promocja", ale robienie z kogoś idioty to już nie marketing ani nie promocja. To krętactwo lub oszustwo.
Czy jeżeli diler wystawi samochód Opel Corsa do sprzedawszy z ceną 120 tys zł którą to cenę przekreśli i napisze 60 tys zł, to będzie to robienie z kogoś idioty czy marketing?
Pozdrawiam.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.12.2022 23:58

Zgłaszanie nieuczciwych praktyk np. w handlu to nie kablowanie czy donosicielstwo. To dążenie, aby w przyszłości takie sytuacje się nie powtarzały, były eliminowane z rynku. I przynosi to sukcesy...
A zgłosić sytuację może osoba, która zna sprawę dokładnie, bo ją monitorowała od początku do końca i ma na to dowody i zgadza się je udostępnić, w razie potrzeby także dostęp do np. swojego konta na b.ingu lub komputera w celu sprawdzenie danych (w tej sytuacji).....
Ale dopóki ludzie będą uważali, że zgłaszanie nieuczciwych praktyk to donosicielstwo i kablowanie to nie ma szans na zmianę postaw firm....
I skoro dla Ciebie zgłaszanie nieuczciwych praktyk jest złe, bo to donosicielstwo, to jak nazwiesz osoby z kredytami frankowymi, które poszły do sądów z bankami? Oni walczyli z nieuczciwymi zapisami w umowach, czyli wg Ciebie też są donosicielami....

Ja kończę ten temat, bo jak widzę, Ty tylko chcesz wylać swoje żale (w końcu to forum, to możesz) i czekasz, kto Ci przyklaśnie...
yarko2000
Cromaniak
Posty: 714
Dołączył(a): 24.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yarko2000 » 09.12.2022 15:37

Generalnie przy zakupach bułki, auta czy noclegów, obowiązują te same zasady: rozsądek i myślenie.
A ten przykład promocji? Ciekaw jestem czy to Polski oddział wpadł na pomysł takiego zagrania, czy to już wchodzi Europejczykom w krew.
Swoją drogą, wiadomo że ceny na takich portalach rosną wraz z oglądalnością, czyli wyższe ceny są w weekendy. Chyba najniższe (więcej promocji) jest we wtorek-środę.
Korzystam z Agody i na razie jestem zadowolony. Ale aby nie było - szukając noclegu odwiedzam co najmniej 3 różne portale.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Oszustwo ,,na booking" - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone