Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na 2022 r.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 15.06.2022 09:15

smyrek77 napisał(a):Witam ,potrzebne lokum dla 3 osób w okolicach splitu i +/- 30 km w terminie 01-08.08 2022 ktoś coś!,


Sprawdz priv.
mski
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 01.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) mski » 16.06.2022 11:06

Witajcie. Poszukuje noclegu na trzy noce dla dwójki dorosłych i dziecka (4l.) w okolicach parku narodowego Krka w dniach 08.07 – 11.07. Jest to przystanek na trasie więc chcemy się zatrzymać, przespać i umyć :)
kuczol
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuczol » 16.06.2022 18:09

Witam. Szukam noclegu dla rodzinki 2+2 31.07-09.08, w rejonie na północ od Zadaru, Istria też może być. W miarę blisko plaży (1 dziecko niepełnosprawne).
pokrywek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.06.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) pokrywek » 19.06.2022 14:13

witajcie,
To mój debiut na forum i jeśli chodzi o Chorwację .
Planujemy wyjazd na 7-8 dni (Istria) - 3 rodziny (6+3 dzieci) - apartamenty lub dom na wyłączność + najlepiej klimy w każdym pokoju.
Termin 22.07-29.07
Czy możecie polecić cos sensownego , na co zwrócić uwagę- miejscowość dowolna - od Rijeki po Pulę (Rovinj, Fazana, Opatija, Porec, Novigrad)

Ps. Korzystał ktoś z was ze strony interhome.pl lub direct-croatia.com? czy zostaje tylko booking?

dziękuję za pomoc i wyrozumiałość.
Konrad :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.06.2022 20:06

pokrywek napisał(a):Planujemy wyjazd na 7-8 dni (Istria) - 3 rodziny (6+3 dzieci) - apartamenty lub dom na wyłączność + najlepiej klimy w każdym pokoju.
Termin 22.07-29.07
Czy możecie polecić cos sensownego , na co zwrócić uwagę- miejscowość dowolna - od Rijeki po Pulę (Rovinj, Fazana, Opatija, Porec, Novigrad)

Ps. Korzystał ktoś z was ze strony interhome.pl lub direct-croatia.com? czy zostaje tylko booking?

Zwrócić uwagę na to, że odległość od morza niekoniecznie oznacza odległość od plaży.

Łatwo nie będzie coś teraz znaleźć...
Interhome - pośrednik. direct-croatia.com - kontakt bezpośrednio do gospodarza zazwyczaj.
Bezpośrednio jeszcze np. tu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
itp.

Wpisz w wyszukiwarkę nazwę wybranej miejscowości oraz TZ - znajdziesz informację turystyczną, a na stronie informacji turystycznej powinno się znaleźć wiele prywatnych kwater, często z bezpośrednim namiarem do gospodarza. Nie wybrzydzać, pisać do gospodarzy zapytania z wymaganiami jak leci, może gdzieś będzie jeszcze wolne.
Przykładowo tutaj TZ Fažana:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Oczywiście można też czekać aż na bookingu coś się zwolni i dopłacić pośrednikowi. Jak kto woli.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.06.2022 20:17

Warto poparzyć na booking, ale przez picodi, można mieć 10,15% zwrotu kasy po powrocie.
vin
Croentuzjasta
Posty: 310
Dołączył(a): 12.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 19.06.2022 20:22

Mikromir napisał(a):
pokrywek napisał(a):Planujemy wyjazd na 7-8 dni (Istria) - 3 rodziny (6+3 dzieci) - apartamenty lub dom na wyłączność + najlepiej klimy w każdym pokoju.
Termin 22.07-29.07
Czy możecie polecić cos sensownego , na co zwrócić uwagę- miejscowość dowolna - od Rijeki po Pulę (Rovinj, Fazana, Opatija, Porec, Novigrad)

Ps. Korzystał ktoś z was ze strony interhome.pl lub direct-croatia.com? czy zostaje tylko booking?

Zwrócić uwagę na to, że odległość od morza niekoniecznie oznacza odległość od plaży.

Łatwo nie będzie coś teraz znaleźć...
Interhome - pośrednik. direct-croatia.com - kontakt bezpośrednio do gospodarza zazwyczaj.
Bezpośrednio jeszcze np. tu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
itp.

Wpisz w wyszukiwarkę nazwę wybranej miejscowości oraz TZ - znajdziesz informację turystyczną, a na stronie informacji turystycznej powinno się znaleźć wiele prywatnych kwater, często z bezpośrednim namiarem do gospodarza. Nie wybrzydzać, pisać do gospodarzy zapytania z wymaganiami jak leci, może gdzieś będzie jeszcze wolne.
Przykładowo tutaj TZ Fažana:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Oczywiście można też czekać aż na bookingu coś się zwolni i dopłacić pośrednikowi. Jak kto woli.


zobacz też na apartmanija.hr - jest podany nr telefonu do gospodarza, większość ma WhatsAppa.
A booking daje jednak jakąś dodatkową gwarancję - mozesz sprawdzić opinie innych, a jeśli coś jest nie tak, żawsze możesz przez nich załatwiać jakiś inny nocleg/zwrot/itp.
Krzemowy
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.06.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzemowy » 26.06.2022 12:15

Witam,

Szukam w Kvarnerze apartamentów 2+1 (12lat) najlepiej z maćką.
Skalista plaża mile widziana, szukam juz kilka dni i nie mogę znaleźć.
pozdrawiam.
pokrywek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.06.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) pokrywek » 28.06.2022 13:26

drodzy,
korzystał ktoś z portalu airbnb.pl ?
są wiarygodni? jak to wygląda w temacie bezpieczeństwa bo muszę przedpłacić 50% pobytu.
dzieki za wszelkie info.
pzdr
Konrad
DominikI
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 21.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) DominikI » 28.06.2022 14:00

Portal sam sobą znany i sprawdzony (choć nie osobiście). Jedynie wystrzegał bym się miejsc bez opinii lub kogoś kto krótko wynajmuje. Tym bardziej przy przedpłacie. Z tego co zdążyłem zauważyć to airbnb ma wyższe prowizje niż booking, pisze tylko jako ciekawostka.
pokrywek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.06.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) pokrywek » 28.06.2022 14:03

dzięki za info.
niby właściciel jest z portalem od 2016 roku - ma 41 opinii. Tożsamość zweryfikowana. wskaźnik aktywności: 94%
osobiście też wolę booking ale akurat jego obiektów na bookingu brak.
SoftRM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 28.06.2022 14:43

pokrywek napisał(a):dzięki za info.
niby właściciel jest z portalem od 2016 roku - ma 41 opinii. Tożsamość zweryfikowana. wskaźnik aktywności: 94%
osobiście też wolę booking ale akurat jego obiektów na bookingu brak.

airbnb ma chyba jedną przewagę nad bookingiem iż jeśli gospodarz komuś anuluje rezerwację to zostaje mu taka informacja w komentarzach na stałe .
Rok temu jak szukałem apartamentów znalazłem fajną ofertę standard cena super ale po sprawdzenie komentarzy ( było chyba z 40 ) to 80 % iż ten gospodarz anulował komuś rezerwację - automatycznie straciłem zainteresowanie tą ofertą
w bookingu chyba tego nie ma
Wieża
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.07.2013
apartament/dom dla 8 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wieża » 04.07.2022 09:45

Witam, po długiej przerwie :) Im dłużej Was czytam, tym bardziej nie mogę się doczekać wyjazdu :mrgreen:
Poszukuję lokum dla 8 osób - może być apartament, może być dom. 5 dorosłych i 3 dzieci. Istotne byłoby, aby w jednej z sypialni były 2 łóżka pojedyncze, w pozostałych mogą być podwójne. Bardzo niechętnie, w ostateczności wręcz, przyjmę ofertę ze spaniem na sofie w salonie/pokoju dziennym. Parking na 2 auta. Wszelkie inne udogodnienia (klima, basen, dostęp do ogrodu) mile widziane.
Termin: 8-9 noclegów między 5 a 21 sierpnia.
Lokalizacja: raczej kontynent niż wyspa, plaża kamyczkowa (ze względu na dzieci wolałbym uniknąć skalistych, z zejściami po drabinkach i z podwodnymi skałami) w zasięgu nóg. Byłem już w Vodicach, Podstranie, Slano, na Braciu - chciałoby się coś na północ od Zadaru, ale to nie priorytet, bo i tak stęskniliśmy się za Chorwacją bardzo :D

Jeżeli wpisałem za mało wytycznych - prostujcie mnie.
Jeżeli da się już coś zaoferować - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dzięki serdeczne, miłego dnia życzę
maku
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 17.08.2015
Poszukiwany apartament północna Chorwacja, sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) maku » 10.07.2022 19:32

Cześć,
dawno tu nie byłam, ale dawniej dużo się dowiedziałam z forum, kilku osobom pomogłam znaleźć fajną miejscówkę.

Teraz ja poszukuję noclegu, najlepiej apartament dla 5 osob. Rodzice i 3 dzieci (7,9,16 lat).
Najlepiej północna Chorwacja. Termin sierpień, możemy się dopasować, na jakieś 8-9 dni.
Najlepiej blisko morza.
Może ktoś, coś??
kamb9440
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.07.2022
domek do wynajęcia

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamb9440 » 12.07.2022 22:28

cześć!
w okresie od 4.09 do 11.09 szukam domku (w całości) do wynajęcia.
wybieramy się dwoma parami - zależy nam na oddzielnych sypialniach, tarasie, grillu oraz niedalekiej odległości do plaży.
szukamy czegoś do okolic Zadaru (+/-1h w górę czy dół :))
poratuje ktoś jakimś poleceniem?
szukamy już tydzień, airbnb przeszperane, booking także.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacja apartamentów na 2022 r. - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone