Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na 2022 r.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kozlos
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 15.05.2015
03-10.09.2022, 2osoby plus pies - Spokojne miejsce

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozlos » 05.05.2022 11:12

Hej,

Wracam z gorącą prośbą do Was. Otóż byłem w Chorwacji kilka razy, jednak zawsze w tym samym (cudownym) miejscu - Rogoznica. W tym roku planujemy zaliczyć tydzień na początku września (mniej więcej 03 -10.09), jednak poszukujemy CICHEGO i SPOKOJNEGO miejsca, ale z ciekawym zapleczem gastronomicznym - stołujemy się na mieście, więc potrzebujemy knajp, restautracji itp :)

Zależy nam na plażach (nie muszą być piaszczyste), spacerach, ciekawych knajpach.

Fajnie jakby był garaż, ale nie jest to koniecznością. Grunt, to bezpieczne miejsce do zaparkowania auta.

Warunki? Oby było czysto, schludnie, z klimą.

2 osoby dorosłe plus mały pies.

Nie szukamy tłumów, imprez, gwary. Region Chorwacji? Totalnie bez roznicy, oby jeszcze we wrzesniu byla fajna pogoda :)

Z góry dziękuję!
ZAQ_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 157
Dołączył(a): 28.06.2016
Re: 03-10.09.2022, 2osoby plus pies - Spokojne miejsce

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAQ_12 » 05.05.2022 11:35

Cześć Rafał,
my jedziemy w tym czasie na Hvar, do miejscowości Milna. To jest około 4km od Hvaru. Płaciliśmy do 10.09.2022 - 50€ za dobę a od 10.09.2022 – 40 € za dobę
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

też z małym psiakiem :lol:
kozlos
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 15.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozlos » 08.05.2022 20:01

Agnieszka, dziękuję za polecenie :)
Sprawdzę link od Ciebie, kto wie, może się jeszcze nasze psiaki spotkają :D

Zastanawiam się jeszcze nad STARA BASKA - czy mógłby ktoś polecić apartamenty w tej miejscowości? :)
Thomas87
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Thomas87 » 09.05.2022 21:04

Hej,
Chcemy wybrać się z rodziną (2+1) na Chorwację w terminie 03-16.07 +/- 1 dzień w obie strony. Myśleliśmy o noclegu 6 nocy na jakiejś wyspie oraz 6 nocy na lądzie.
Interesuje nas Południowa Dalmacja. Brać, Hvar, Korcula, może być nawet okolice Orebica. A na lądzie, od Szybenika na południe, raczej mniejsze miejscowości.
Interesuje nas apartament z dwoma sypialniami, aneksem kuchennym, Wi-Fi, balkonem lub tarasem oraz własnym parkingiem.
Standard przyzwoity.

Z góry dziękuję za wszelkie propozycje, rozważę wszystkie.

Tomasz :)
BigStormy
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.05.2022
prośba o polecenie...

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigStormy » 10.05.2022 20:02

witam serdecznie wszystkich cromaniaków!
Zadeklarowanym i rzeczywistym cromaniakiem jestem od 1998 roku.
Od tego czasu wyjazdów było ...duuuużo.
Niestety, od 4 lat nie widzieliśmy hrvatska - jednak w tym roku jest plan, aby wyskoczyć z dorosłymi już dziećmi ;) w sierpniu.

Możecie wspomóc jakimiś sprawdzonymi miejscówkami dla 5 osób?
Najchętniej dalmacja południowa i w miarę blisko plaży - jednak nie jest to warunek konieczny ;)
Z rzeczy ważnych: przyzwoity standard, dobry widok na może i duży taras.

mam nadzieję, że nie wymagam zbyt wiele ;)
pozdrav!
mazik77
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.05.2022
dom z basenem dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) mazik77 » 11.05.2022 09:06

Witam szukam domu z basenem najlepiej blisko plaży dla 12 osób.

budżet 20000

termin 11.07 - 21.07.
kentucky
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 05.09.2018
Re: dom z basenem dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) kentucky » 11.05.2022 09:23

Chętnie również poczytam poleceń. W jakim rejonie szukasz? Mogę podać kilka propozycji w okolicach Makarskiej.
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 12.09.2012
Re: dom z basenem dla 12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 11.05.2022 10:20

Takie ville są we wsi Veliko Brdo, pomiędzy Makarską a Krvavica. Polecam szukać na airbnb.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 14.05.2022 22:28

Witam.
Niestety albo stety w tym roku planowałem wczasy samolotem, ale ceny wycieczek mnie skutecznie zniechęciły, więc zaczynam planować Chorwację. W połowie maja szukanie apartamentów to trochę poźnawo, i dodatkowo mam wielkiego lenia. Czeka mnie wysyłanie dziesiątek emaili do właścicieli, ale może ktoś skróci moje męki.
Szukam apartamentu z basenem zewnętrznym. Region dowolny, byle nie dalej niż do Splitu. Może być również wyspa.
Za namiary będę wdzięczny.

Nieaktualne - znalazłem w miarę atrakcyjną ofertę na kempingu.
speedy79
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.05.2022
Szukam apartamentu dla 3 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) speedy79 » 17.05.2022 14:24

W północnej Dalmacji albo bliżej Włoch nie dalej niż 1000 km. od granicy z Czechami.Zabieramy że sobą niedużego pieska. Odległość do plaży nie większą niż 500m. Widok z tarasu na morze. Z góry dziękuję. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Jadę pierwszy raz do Chorwacji
Krysia K
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.05.2022
Dom z basenem 9 osób I połowa sierpnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krysia K » 22.05.2022 14:15

Witam, czy możecie polecić na jakiej stronie poza airbnb szukać domu z basenem w Chorwacji? Na airbnb niestety lista dostępnych obiektów już teraz ograniczona.
Interesuje mnie dom z basenem w odległości do 10 km od plaży. Za polecenie dziękuję :)
plusiu
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) plusiu » 22.05.2022 14:43

Witam wszystkich. Jestem tu nowy. Udało mi się dzisiaj w okazyjnej cenie kupić bilety na lot Lotem do Rijeki. Rodzina 2+2 maluchy w wieku przedszkolnym. Ktoś mógłby polecić jakieś apartamenty Rijeka, okolice, chyba najlepiej KRK. Względnie blisko morza, powiedzmy 10, 15minut. Mile widziany standard nie rodem z PRL. Bookingi AIRBNB i tak dalej ogarnięte, ale szczerze mówiąc to tanio nie jest. Chętnie przytulę jakiś namiar na coś czego nie ma w sieci w sensie ktoś był było fajnie i podzieli się namiarem. termin 07-21.08.
Jestem niewidomy, więc po zdjęciach trudno mi samemu wszystko ogarnąć, więc tymbardziej czyjaś polecanka byłaby fajną opcją. A konsultowanie wszystkiego z drugą połową, to raczej zbyt czasochłonny wariant. Serdeczności wszystkim czytającym.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 22.05.2022 15:02

Jest koniec maja, większość polecanych kwater jest zajęta niestety. Zostaje google maps i listowanie po apartmanach, ewentualnie apartmanija.hr i też po mapie i preferencjach.
Z doświadczenia, sporo kwater zatrzymało się na latach 90. Nowe, owszem są ale ich ceny to jakiś dramat, Hiszpania wychodzi taniej.
Późno się wzięliście ale myślę, ze coś traficie, powodzenia!
kleopatra9891
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleopatra9891 » 22.05.2022 20:17

Hej,

poszukuję apartamentu w południowej Dalmacji dla 4 osób dorosłych z dwójką dzieci - 2 pokoje w terminie 15-26 sierpnia. Czy ktoś ma jakieś miejsce do polecenia?

Pozdrawiam
migchel
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.05.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) migchel » 28.05.2022 11:13

Gdzie najlepiej szukać apartamentu na necie poza bookingiem ( ktory wymaga karty kredytowej do rezerwacji , nigdy nie mialem i na szybko wyrabiac chyba bez sensu ) tak zeby mozna bylo placic przelewem , ewentualnie zaliczka i reszte na miejscu a nie sciagane z karty kredytowej . Chyba ze ktos wie jak to na bookingu zrobic inaczej poza karta kredyt ? Z gory serdeczne dzieki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacja apartamentów na 2022 r. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone