Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

REVOLUT - karta wielowalutowa

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcinusik
Croentuzjasta
Posty: 257
Dołączył(a): 31.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinusik » 10.06.2018 13:34

zack napisał(a):Założyłem, zamówiłem.
Użyłem linku roadtripbus, ale karta była płatna 9,99pln.
W sumie to nie tak drogo jeżeli porównamy korzyści.


Widziałem w komentarzach, że kilku osobom też policzyło za przesyłkę. Coś tam widocznie nie pykło ;)
Ja zrobiłem krok po kroku i udało się.
Ale tak jak mówisz. Na wyjeździe się zwróci ;)
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 10.06.2018 13:53

Można było wybrać w jednej z zakładek promocję "darmowa wysyłka".
Zobaczyłem to po zamówieniu karty z kosztem wysyłki 9,99.
W sumie może ona służyć jako zapasowa do bezpośredniego użytku.
Ma sporo zalet i warto o tym poczytać.
Dobrze, że kilku osobom chciało się o tym tu napisać i rozdzielić wątek.
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 10.06.2018 14:36

Potwierdzam ze opcja darmowa działa. Przeszedłem wszystkie kroki i karta ma być przesłana za darmo. Jak dotrze to dam znać
officeman
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 05.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) officeman » 10.06.2018 16:56

Założyłem ja i moje żona
mi pobrało 9.9, żona załapała się na darmowa promocję.

dodam że ja wcześniej wpisałem nr tel bezposrednio na stronie Revoulta (ale nie instalowalem), dopiero później skorzystałem z promocyjnego linku, widocznie zostałem juz zapamietany ;)
cresida
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 27.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) cresida » 11.06.2018 11:41

Posiadam konto w Banku Pocztowym i za doładowanie konta np. kwotą 100 zł dochodzi dodatkowa opłata 1,29zł. Czy też macie jakieś opłaty związane z zasileniem konta czy mój bank dolicza jakieś opłaty?
W aplikacji Revolut pod kwotą doładowania jest uwaga:"PLN Jeśli doładujesz konto za pomocą karty komercyjnej lub wydanej poza Europejskim obszarem gospodarczym może zostać pobrana niewielka opłata, aby pokryć koszty doładowania."
vavelsky
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 04.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) vavelsky » 11.06.2018 11:48

Może wybrałeś złą kartę? Albo doładowywałeś rachunek w innej walucie niż karta?

Doładowywałem z mbankowej karty Macstercard i zabrało mi tylko kwotę doładowania. W trakcie procesu doładowywania w Revolut appce nie było informacji o doładowaniu.
cresida
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 27.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) cresida » 11.06.2018 12:02

Karta debetowa Visa i waluta doładowania wyszła automatycznie PLN.
Marcinusik
Croentuzjasta
Posty: 257
Dołączył(a): 31.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinusik » 11.06.2018 12:10

cresida napisał(a):Karta debetowa Visa i waluta doładowania wyszła automatycznie PLN.

Najlepiej zapytać w banku co to za opłata. Będziesz wiedział czemu i za co sobie Twój bank policzył. Revolut na 100% nie pobiera opłat za to, że doładowujesz konto.

Doładowałeś normalnie podając numer karty, datę ważności i kod CVV w aplikacji?
Nie robiłeś zwykłego przelewu?

Wiem, że doładowując zwykłym przelewem to bank w którym mamy konto bierze opłatę ale to normalne bo to tak jak byś robił
przelew do Anglii.
Ale jeśli zrobiłeś normalne doładowanie to pierwsze słyszę aby komuś coś zabrał bank.
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 11.06.2018 12:20

cresida
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 27.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) cresida » 11.06.2018 12:38

Doładowanie dokonałem za pomocą numeru karty daty ważności i 3 cyferek na odwrocie.
Więc będę musiał się udać do banku i zapytać dlaczego jest taka opłata :(
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 11.06.2018 12:40

A po co chcesz isc?? Zadzwoń na infolinie banku swojego i Ci powiedzą o co chodzi i daj znać bo w internecie ciężko znaleźć rozsądne rozwiązanie
Marcinusik
Croentuzjasta
Posty: 257
Dołączył(a): 31.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinusik » 11.06.2018 12:56

dominikzw napisał(a):A po co chcesz isc?? Zadzwoń na infolinie banku swojego i Ci powiedzą o co chodzi i daj znać bo w internecie ciężko znaleźć rozsądne rozwiązanie


Dokładnie ja mówi @dominikzw.
Przecież takei doładowanie z karty to tak jak byś płacił w internecie za gry na Steam czy Origin, i ogólnie płatności tą metodą są bez żadnych opłat. A tu jeszcze jakaś dziwna kwota 1.29zł Niby nie dużo ale warto się dowiedzieć za co to. Daj znać jak się dowiesz.

Ja mam jeszcze pytanko bo kilka razy tu było to poruszane ale padły trzy różne odpowiedzi. Czy ktoś gdzieś znalazł informację na stronie revolut kiedy resetuje się limit na darmowe wypłaty z bankomatu? Chodzi mi o informację oficjalną bo tu pisano, że od daty założenia konta, od daty aktywacji karty lub 14 dnia każdego miesiąca.
Czekam cały czas z założeniem konta żonie bo nie wiem jak to jest. ;)
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 11.06.2018 12:59

Marcin:
A jak zalogujesz się na swoje konto w Revolut nie ma nigdzie napisane kiedy następuje reset?
Jeśli nie ma. To gdzieś czytałem że osoby posiadające konto mogą skorzystać z kontaktu z działem pomocy w PL czyli czat i może tam udzielą jednoznacznej odpowiedzi?
Bo również mnie ta informacja interesuje
cresida
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 27.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) cresida » 11.06.2018 13:10

Marcinusik napisał(a):
dominikzw napisał(a):A po co chcesz isc?? Zadzwoń na infolinie banku swojego i Ci powiedzą o co chodzi i daj znać bo w internecie ciężko znaleźć rozsądne rozwiązanie


Dokładnie ja mówi @dominikzw.
Przecież takei doładowanie z karty to tak jak byś płacił w internecie za gry na Steam czy Origin, i ogólnie płatności tą metodą są bez żadnych opłat. A tu jeszcze jakaś dziwna kwota 1.29zł Niby nie dużo ale warto się dowiedzieć za co to. Daj znać jak się dowiesz.


Na infolinii dowiedziałem się że jest to nowy produkt i muszę im przesłać zrzut ekranu z naliczoną opłatą i dopiero dostanę odpowiedź.
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 11.06.2018 13:15

Zrzut ekranu....aha...to za przeproszeniem oni nie mają wglądu? Podajesz datę , kwotę i tyle w temacie powinno być. Wiadomo co infolinia to lepsze podejście. Tendencja jest taka żeby klienta zniechęcić do składania wniosków dot. reklamacji, wyjaśnień itp:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
REVOLUT - karta wielowalutowa - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone