napisał(a) Krystof » 02.06.2011 14:56
akcyza 18,6% to jest problem "2179 ccm" > 2000 ccm
Leszku, Ani musi sam dojść do tego, że:
- Voyager, C8 mają wysoką akcyzę
- Sharan, Alhambra, Galaxy ... to on już sam wie
- Carnival - jeszcze gorzej niż powyższe
- Avensis Verso jest za mała i droga, jak smok ...
- a Previa jest droga i słabiutka (116 koni to porażka niamała)
- ... a wybrałem MPV, bo to był kompromis!
* silnik do 2 litrów
* ale 136 koni
* common rail
* i japończyk z Japonii
* NAJTAŃSZY w zakupie ze wszystkich wymienionych poza Carnivalem i Voyagerem (przed akcyzą) - to zadziwiające!