Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

relacja z przygotowań do podróży.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Doctor Wu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 20.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doctor Wu » 10.06.2007 09:55

Witajcie po przerwie.
Przygotowania w toku, kasa płynie :evil: , zakupy się gromadzą albo planują, auto przeglądnięte i ponaprawiane. Natomiast nurtuje nas jedna kwestia. Jeżeli nie spodoba nam się plaża położona w głębokiej i odciętej od morza zatoczce, czy jest gdzieś w pobliżu dogodnie dla auta położona plaża na pełnym morzu? Liczę że bez wysiłku rzucicie kilkoma namiarami. Dla przypomnienia, śpimy w Stupin Celine 2 km od Rogoznicy, na końcu zatoki oddalonej od pełnego morza. Na mapie w okolicach o które Was pytam, widnieją wioski Razanj i Sevid, a plaże mogą być oddalone od zabudowań, ale raczej nie full FKK, oczywiście nie ze względu na mnie :wink:
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 24.04.2009 08:45

felder*eagles napisał(a):Witajcie po przerwie.
Przygotowania w toku, kasa płynie :evil: , zakupy się gromadzą albo planują, auto przeglądnięte i ponaprawiane.

Ciekawy "stary" temat.
Co dalej?
Czy podróż się udała?
Doctor Wu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 20.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doctor Wu » 24.04.2009 20:33

Mibi napisał(a):
felder*eagles napisał(a):Witajcie po przerwie.
Przygotowania w toku, kasa płynie :evil: , zakupy się gromadzą albo planują, auto przeglądnięte i ponaprawiane.

Ciekawy "stary" temat.
Co dalej?
Czy podróż się udała?


A dziękuję, bardzo udana wycieczka.
Planowanie wyjazdu okazało się skuteczne. Nie stałem w korkach przed tunelami, w drodze TAM nocleg w Vrbovcu dał możliwość pojawienia nad morzem po południu. Z powrotem pojechaliśmy jednym ciągiem, w domu zjawiliśmy się koło 23. Wioska taka jak opisał Janusz, ale mi akurat odpowiada cicha okolica. Studenac zapewnił prawie kompletne zaopatrzenie w żywność. Okna kwatery nie wychodziły na morze, ale na 20 metrowej szerokości fiord, za którym wznosiła się fajna górka. Wspięliśmy się na nią i zrobiłem zabójcze fotki okolicy. Obrazek
Z planów Sibenika i NP Krka nic nie wyszło, za to z Murteru wystartowaliśmy na całodzienny rejs na Kornaty. Poza tym Trogir, Split, poszukiwania plaż z widokiem na pełniejsze morze. Od małozębnej pani kupiłem fantastyczne wino babić oraz flachę ulja, niestety sąsiedzi wytrąbili wino w jeden wieczór, za to oliwa służyła jeszcze długo...
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 30.04.2009 22:06

Super się czytało :D
Doctor Wu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 20.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doctor Wu » 01.05.2009 08:43

Dzięki, mutiaq za miła recenzję, aż się spłoniłem z zadowolenia. Jeszcze parę takich uwag, a zmobilizuję się do zeskanowania zdjęć sprzed 25 lat z mojego przejazdu przez Bałkany do pewnego bardzo ciekawego kraju. Relacja już prawie napisana 8) :lol:
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 01.05.2009 11:49

No to czekamy z niecierpliwością, przynajmniej ja :D
pełzak
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 17.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pełzak » 31.05.2009 16:25

czekamy i czekamy;-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.05.2009 16:36

pełzak napisał(a):czekamy i czekamy;-)


Jak widać na awatarku :wink:
Doctor Wu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 20.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doctor Wu » 05.06.2009 20:54

pełzak napisał(a):czekamy i czekamy;-)

Melduję : slajdy powędrowały dzisiaj do Fotojokera w celu ich zeskanowania, będą gotowe za tydzień. Relacja słowna jest tworzona, teksty na początek relacji się szlifują. Gdy tylko skompletuję multimedia, podłączę tu link do nowej relacji zatytułowanej
:idea: Istanbul i Izmir 1985 :idea:
:papa:

A może nie będziecie zainteresowani takimi starociami? Dajcie znać co o tym sądzicie.
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 05.06.2009 21:34

felder*eagles napisał(a):
A może nie będziecie zainteresowani takimi starociami? Dajcie znać co o tym sądzicie.

Poczytać starą relację przy starym winie. Tego mi trzeba.
Doctor Wu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 20.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doctor Wu » 16.06.2009 22:51

felder*eagles napisał(a):
pełzak napisał(a):czekamy i czekamy;-)

Melduję : slajdy powędrowały dzisiaj do Fotojokera w celu ich zeskanowania, będą gotowe za tydzień. Relacja słowna jest tworzona, teksty na początek relacji się szlifują. Gdy tylko skompletuję multimedia, podłączę tu link do nowej relacji zatytułowanej
:idea: Istanbul i Izmir 1985 :idea:
:papa:

A może nie będziecie zainteresowani takimi starociami? Dajcie znać co o tym sądzicie.


voila
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
relacja z przygotowań do podróży. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone