Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytanie do Warszawiaków ? ....i co tam słychać w Stolicy :)

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
witpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3967
Dołączył(a): 29.08.2008

Postnapisał(a) witpol » 20.12.2011 23:39

mahadarbi napisał(a):No baaaa :!: :D
Istnieją, choć już w zupełnie innej cukierni, w kompleksie tuż przy rondzie.
Ale zaraz... gdzie tam! Nadal są chyba przy kiosku, w budach po drugiej stronie! No pewnie :D

Oooooo, no popatrz, nawet nie wiedziałem :idea:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Postnapisał(a) Dziadek Maciek » 20.12.2011 23:42

To tak jak ja, wiele lat już minęło
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Postnapisał(a) mahadarbi » 20.12.2011 23:45

Lubiłam Grochów... Przy Szaserów vis a vis szpitala wojskowego mieszkałam... Spokojna okolica, tylko raz w ciągu 8 lat ukradli nam 'renówkę' :wink:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Postnapisał(a) Dziadek Maciek » 20.12.2011 23:48

mahadarbi napisał(a):Lubiłam Grochów... Przy Szaserów vis a vis szpitala wojskowego mieszkałam... Spokojna okolica, tylko raz w ciągu 8 lat ukradli nam 'renówkę' :wink:


Faktycznie spokojna, tylko raz ... :wink:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Postnapisał(a) Dziadek Maciek » 20.12.2011 23:54

Spokojna to była Kawęczyńska, tam nigdy nic nam nie ukradli.
Czy to przed wojną (rodzicom czy dziadkom), czy wiele lat po wojnie, ani nawet po 1980 r po moim ślubie, tam nigdy nic nie zginęło. Raz złodzieja obudziłem w mojej Ładzie, spał w najlepsze. :D
Nawet w nocy spacerując po okolicy słyszałem najwyżej ( z bram) "Dobry wieczór panie Maćku, ew pani Danusiu" to były bardzo bezpieczne czasy, chociaż na Wesołą nie mogę narzekać, jest Ok
Ale dobrych knajp nie ma :cry:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Postnapisał(a) mahadarbi » 20.12.2011 23:55

No :lol:
Tak poza tym spokojnie było bardzo. Emerycka okolica, na 5.pietrze tylko kogoś podczas libacji przez okno wyrzucili (nie wstał już), także tego... :lol:
Cierpliwości starczyło na 8 lat. Potem był Mokotów. I tak już pozostanie :D Chyba że...?
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Postnapisał(a) mahadarbi » 20.12.2011 23:57

Maciek1956 napisał(a): Raz złodzieja obudziłem w mojej Ładzie, spał w najlepsze. :D


Nam złodzieje 'maluszka' przestawili na inny parking. Nic nie ukradli :lol: Nie było co :wink:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Postnapisał(a) Dziadek Maciek » 20.12.2011 23:58

Mokotów też wzbudza we mnie wspomnienia--np o stanie wojennym tam usłyszałem, żona była tuż przed porodem, na 8 piętrze byłem, z baku mojego Fiat 127 benzynę wtedy ukradli
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Postnapisał(a) mahadarbi » 21.12.2011 00:01

Mokotów za nami dość długo 'chodził'. Na samym poczatku był Służewiec, zaraz przecież obok i to o tych okolicach marzyłam sobie kiedyś... I wymarzyłam :D
Ostatnio edytowano 21.12.2011 00:09 przez mahadarbi, łącznie edytowano 1 raz
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Postnapisał(a) Dziadek Maciek » 21.12.2011 00:08

Bernardyńska, tam czasami bywam

W Wesołej Zielonej otworzyli, podobno chwalone, sushi -- to w temacie.
Nie byłem, chociaż lubię
Ostatnio edytowano 21.12.2011 00:12 przez Dziadek Maciek, łącznie edytowano 1 raz
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Postnapisał(a) mahadarbi » 21.12.2011 00:10

Nie, nie, zupełnie nie ten azymut :wink:
Odyńca, Racławicka, Żwirki i jesteśmy w domu :D
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Postnapisał(a) Dziadek Maciek » 21.12.2011 00:15

mahadarbi napisał(a):Nie, nie, zupełnie nie ten azymut :wink:
Odyńca, Racławicka, Żwirki i jesteśmy w domu :D



Żwirki, Banacha, Bitwy W... - tam zawodowo bywam
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Postnapisał(a) mahadarbi » 21.12.2011 00:18

No już bliżej :lol:

Swoją drogą, maniust dowiedział się dużo o stołecznych knajpach... :lol:
Ostatnio edytowano 21.12.2011 00:27 przez mahadarbi, łącznie edytowano 1 raz
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Postnapisał(a) Dziadek Maciek » 21.12.2011 00:24

O knajpach to niewiele, ale trochę ma do nas bliżej, jakby co, to mnie więcej wie gdzie ma szukać :wink:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Postnapisał(a) mahadarbi » 21.12.2011 00:26

Mniej więcej :lol: Zakładam jednak, że samobójcą nie jest i nie zacznie kluczyć naszymi śladami :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.



cron
Pytanie do Warszawiaków ? ....i co tam słychać w Stolicy :) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone