mahadarbi napisał(a):No baaaa![]()
![]()
Istnieją, choć już w zupełnie innej cukierni, w kompleksie tuż przy rondzie.
Ale zaraz... gdzie tam! Nadal są chyba przy kiosku, w budach po drugiej stronie! No pewnie
Oooooo, no popatrz, nawet nie wiedziałem
.png)
mahadarbi napisał(a):Lubiłam Grochów... Przy Szaserów vis a vis szpitala wojskowego mieszkałam... Spokojna okolica, tylko raz w ciągu 8 lat ukradli nam 'renówkę'
.png)
.png)
.png)
.png)
mahadarbi napisał(a):Nie, nie, zupełnie nie ten azymut![]()
Odyńca, Racławicka, Żwirki i jesteśmy w domu
.png)
Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.
