Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytanie do Warszawiaków ? ....i co tam słychać w Stolicy :)

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Postnapisał(a) mahadarbi » 20.12.2011 23:27

Maciek1956 napisał(a):Ostrobramska róg Poligonowej


Aj si... wiem gdzie, ale nigdy tam nie byłam.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Postnapisał(a) Dziadek Maciek » 20.12.2011 23:29

mahadarbi napisał(a):
Maciek1956 napisał(a):Na Grochowie znam jedną wyśmienitą knajpkę, tzn jadłem tam kilka razy i zawsze byłem zadowolony.
Kilka lat temu robiliśmy w tym miejscu moją 50-tkę i Taty 80-tkę, wszyscy byli bardzo zadowoleni, z kuchni też :D
U Siwka nazywała się, nie wiem czy nadal działa


Na Grochowie 8 lat mieszkałam, sie zna okolice, sie wie :wink: , ale u Siwka... jakoś sobie go nie przypominam :?:


Po ślubie wróciłem w rodzinne strony i na "weldonowej" Pradze mieszkałem, na Kawęczyńskiej (nie opisał jej)
witpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3967
Dołączył(a): 29.08.2008

Postnapisał(a) witpol » 20.12.2011 23:29

mahadarbi napisał(a):
Maciek1956 napisał(a):Ostrobramska róg Poligonowej


Aj si... wiem gdzie, ale nigdy tam nie byłam.

Tam to zawsze CPN i Rawar był
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Postnapisał(a) Dziadek Maciek » 20.12.2011 23:30

mahadarbi napisał(a):
Maciek1956 napisał(a):Ostrobramska róg Poligonowej


Aj si... wiem gdzie, ale nigdy tam nie byłam.


Na Poligonowej to nawet kiedyś pracowałem :)
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Postnapisał(a) Dziadek Maciek » 20.12.2011 23:31

witpol napisał(a):
mahadarbi napisał(a):
Maciek1956 napisał(a):Ostrobramska róg Poligonowej


Aj si... wiem gdzie, ale nigdy tam nie byłam.

Tam to zawsze CPN i Rawar był


CPN to na rogu Ostrobramskiej i .. no właśnie jakiej, zapomniałem :?: :wink:

RAWAR i PIT
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Postnapisał(a) mahadarbi » 20.12.2011 23:31

witpol napisał(a):
mahadarbi napisał(a):
Maciek1956 napisał(a):Ostrobramska róg Poligonowej


Aj si... wiem gdzie, ale nigdy tam nie byłam.

Tam to zawsze CPN i Rawar był


No właśnie dlatego niespecjalnie było się po co zatrzymywać i tym bardziej knajpy wypatrywać :lol:
witpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3967
Dołączył(a): 29.08.2008

Postnapisał(a) witpol » 20.12.2011 23:32

Chyba Grenadierów
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Postnapisał(a) mahadarbi » 20.12.2011 23:32

tak, chyba... :wink:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Postnapisał(a) Dziadek Maciek » 20.12.2011 23:33

tak, oczywiście, jeszcze można dyskutować czy to nie róg z Białowieską :?:
witpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3967
Dołączył(a): 29.08.2008

Postnapisał(a) witpol » 20.12.2011 23:34

Było pytanie, a są wspomnienia :roll:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Postnapisał(a) mahadarbi » 20.12.2011 23:34

Poddaję się :wink: Mam dobrą pamięć, ale krótką :lol:

Worek z Pandorą się trochę taki zrobił :wink:
Ostatnio edytowano 20.12.2011 23:36 przez mahadarbi, łącznie edytowano 2 razy
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Postnapisał(a) Dziadek Maciek » 20.12.2011 23:35

Wracając do tematu, Siwka, jeśli nadal istnieje i nadal jest na tym samy poziomie mogę polecić, a lubię dobrze zjeść, nawet po zrzuceniu 30 kg
Ostatnio edytowano 20.12.2011 23:36 przez Dziadek Maciek, łącznie edytowano 1 raz
witpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3967
Dołączył(a): 29.08.2008

Postnapisał(a) witpol » 20.12.2011 23:36

To skoro wszyscy znamy Grochów, to czy pamiętacie sławetne rurki z kremem na rondzie Wiatraczna (jeszcze istnieją)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Postnapisał(a) mahadarbi » 20.12.2011 23:37

No baaaa :!: :D
Istnieją, choć już w zupełnie innej cukierni, w kompleksie tuż przy rondzie.
Ale zaraz... gdzie tam! Nadal są chyba przy kiosku, w budach po drugiej stronie! No pewnie :D
Ostatnio edytowano 20.12.2011 23:38 przez mahadarbi, łącznie edytowano 1 raz
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Postnapisał(a) Dziadek Maciek » 20.12.2011 23:37

witpol napisał(a):To skoro wszyscy znamy Grochów, to czy pamiętacie sławetne rurki z kremem na rondzie Wiatraczna (jeszcze istnieją)


Nigdy nie byłem ich smakoszem, ale wpadaliśmy z dziewczynami i chłopakami po szkole
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.



cron
Pytanie do Warszawiaków ? ....i co tam słychać w Stolicy :) - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone