Maciek1956 napisał(a):Ostrobramska róg Poligonowej
Aj si... wiem gdzie, ale nigdy tam nie byłam.
.png)
mahadarbi napisał(a):Maciek1956 napisał(a):Na Grochowie znam jedną wyśmienitą knajpkę, tzn jadłem tam kilka razy i zawsze byłem zadowolony.
Kilka lat temu robiliśmy w tym miejscu moją 50-tkę i Taty 80-tkę, wszyscy byli bardzo zadowoleni, z kuchni też![]()
U Siwka nazywała się, nie wiem czy nadal działa
Na Grochowie 8 lat mieszkałam, sie zna okolice, sie wie, ale u Siwka... jakoś sobie go nie przypominam
.png)
mahadarbi napisał(a):Maciek1956 napisał(a):Ostrobramska róg Poligonowej
Aj si... wiem gdzie, ale nigdy tam nie byłam.
.png)
witpol napisał(a):mahadarbi napisał(a):Maciek1956 napisał(a):Ostrobramska róg Poligonowej
Aj si... wiem gdzie, ale nigdy tam nie byłam.
Tam to zawsze CPN i Rawar był
.png)
witpol napisał(a):mahadarbi napisał(a):Maciek1956 napisał(a):Ostrobramska róg Poligonowej
Aj si... wiem gdzie, ale nigdy tam nie byłam.
Tam to zawsze CPN i Rawar był
.png)
.png)
.png)
witpol napisał(a):To skoro wszyscy znamy Grochów, to czy pamiętacie sławetne rurki z kremem na rondzie Wiatraczna (jeszcze istnieją)
Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.
