Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plan miasta Trogir + wyspa Ciovo, ktoś wie gdzie to jest ?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 20.05.2011 22:17

fhuzbych napisał(a):Trogir jak dla mnie ma to COŚ w sobie i w tym roku jadę z rodziną 25 06 ..... pod Trogir mała miejscowość Poljice parę km przed Trogirem.
Ale będę częstym gościem w Trogirze zwłaszcza wieczorami.
Miałem jechać na Ciovo ale trafiłem na inne lokum, może to i dobrze bo przeprawa przez wąski i zatłoczony most i wąskie ulice na Ciovo w upale to koszmar.
Pozdr

Będę w Poljicy do 30 czerwca, więc zapraszam na winko no i w piłe możemy pokopać na boisku ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.05.2011 22:20

wąski i zatłoczony most powiadasz? :) Przejedź się kiedyś w szczycie sezonu trasą Sucuraj-Jelsa :)
tylko relanium weź ;)
fhuzbych
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fhuzbych » 20.05.2011 22:33

Co tu rozwijać.... po poprzednim pobycie w Biogradzie który jak dla mnie to takie Polskie Mielno, Trogir to jak hm ....Venecja tylko czyścutko i miło.
A wyspa Ciovo hm labirynt, zwiedziłem docierając aż do okrog gornji na sam koniuszek, to taki hotel labirynt ciasno stromo. Przejechać w godzinac szczytu nie ciekawie, wielki + to mimo wszystko most a nie przeprawa promowa, coś za coś.
Do samego Trogiru dojechać łatwo a potem koniec języka .... ludzie mili pomogą.
I jeszcze jedno wg mnie super baza wypadowa / krka , Mostar, Split .....
i sam Trogir nastrojowy romantyczny.
I jeszcze jedno w samym trogirze jest bank jaoś tak przy głównej bramie i najkorzystniejsza wymiana złotówek na kuny pamiętam byłem w szoku zdecydowanie lepsza niż kantory, może się to komuś przyda .
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 20.05.2011 22:35

arturac napisał(a):wąski i zatłoczony most powiadasz? :) Przejedź się kiedyś w szczycie sezonu trasą Sucuraj-Jelsa :)
tylko relanium weź ;)


Jak masz luzy na kierownicy to do mechanika jedź a nie po prochy do apteki :wink: Dla mnie bardzo sympatyczna trasa w odróżnieniu do mostu na Ciovo :D
fhuzbych
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fhuzbych » 20.05.2011 22:36

Będę w Poljicy do 30 czerwca, więc zapraszam na winko no i w piłe możemy pokopać na boisku ;)[/quote]

Super gdzi Cię znajdę ja będę z rodzinką w Matijas apartament od 25 do 9 -07

ps jaka woda w Poljicy dla dziecka ? czysta płytka ciepła ?

Pozdrawiam
iriska
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iriska » 20.05.2011 22:37

AndrzejJ. napisał(a):
fhuzbych napisał(a): może to i dobrze bo przeprawa przez wąski i zatłoczony most i wąskie ulice na Ciovo w upale to koszmar.
Pozdr

Rozwń temat. :wink:
Koszmar na Ciovo możesz dać tytuł. :D

Nie wiem czemu tyle się pisze o koszmarze na moście w Trogirze??Byliśmy na Ciovo trzy razy i jakoś wielkich korków wcale nie było.Więc bez przesady :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
iriska
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iriska » 20.05.2011 22:39

GaR napisał(a):to ulica w dzielnicy Ciovo - Liveli nad zatoką Mavarćica masz trochę rzeżbienia by do "nas" dojechać ale uliczka cicha i spokojna :-)
Dojazd z Trogiru trochę Cię zaskoczy, ale cyt:"będzie Pan zadowolony i żona będzie zadowolona ......"

Obrazek

kilka fotek z tamtąd masz w mojej relacji ... na końcu.

pozdrav rg

GaR ma rację!Wszyscy będą zadowoleni bo to naprawdę uroczy zakątek :D
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 20.05.2011 22:41

fhuzbych napisał(a):Będę w Poljicy do 30 czerwca, więc zapraszam na winko no i w piłe możemy pokopać na boisku ;)


Super gdzi Cię znajdę ja będę z rodzinką w Matijas apartament od 25 do 9 -07

ps jaka woda w Poljicy dla dziecka ? czysta płytka ciepła ?

Pozdrawiam[/quote]

No to będę od Ciebie mieszkał jakieś 50 metrów. W Poljicy po raz 3. Plaże wysypane żwirkiem, jak na Cro dosyć dużo płytkiego, w miejscowości oświetlone boisko gdzie można w piłkę pokopać. Masz więcej pytań pisz na maila lub gg
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.05.2011 23:06

Rysio napisał(a):
arturac napisał(a):wąski i zatłoczony most powiadasz? :) Przejedź się kiedyś w szczycie sezonu trasą Sucuraj-Jelsa :)
tylko relanium weź ;)


Jak masz luzy na kierownicy to do mechanika jedź a nie po prochy do apteki :wink: Dla mnie bardzo sympatyczna trasa w odróżnieniu do mostu na Ciovo :D


jak ktoś ma cykora, żeby jeden most przejechać, to na tę trasę prochy jak znalazł:)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 20.05.2011 23:24

Mnie raczej zgrzał wyjazd z Ciovo. 45 minut jak ten c..l stałem z dzieciakiem niecałe 2 lata w foteliku :evil: Od tego czasu Ciovo oglądam tylko z promu jak przepływam gdzieś tam :)
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 21.05.2011 11:54

Juras,
Ciovo to wyspa (Otok)- na niej znajduje się kilka miejscowości włacznie z częścią Trogiru. Akurat ta ulica nie jest na Ciovo w Trogirze, tylko na Ciovo w Okrug Gornji, prawdopodobnie dlatego nie mogłeś jej znaleźć. :)

P.S. Wg mnie lepszy wyjazd samochodem (krótszy) jest od drugiej strony (Slatine, Arabanija...)
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 21.05.2011 11:56

iriska napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
fhuzbych napisał(a): może to i dobrze bo przeprawa przez wąski i zatłoczony most i wąskie ulice na Ciovo w upale to koszmar.
Pozdr

Rozwń temat. :wink:
Koszmar na Ciovo możesz dać tytuł. :D

Nie wiem czemu tyle się pisze o koszmarze na moście w Trogirze??Byliśmy na Ciovo trzy razy i jakoś wielkich korków wcale nie było.Więc bez przesady :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


to mieliście super szczęście :D
iriska
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iriska » 21.05.2011 19:04

tygrysek0038 napisał(a):
iriska napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
fhuzbych napisał(a): może to i dobrze bo przeprawa przez wąski i zatłoczony most i wąskie ulice na Ciovo w upale to koszmar.
Pozdr

Rozwń temat. :wink:
Koszmar na Ciovo możesz dać tytuł. :D

Nie wiem czemu tyle się pisze o koszmarze na moście w Trogirze??Byliśmy na Ciovo trzy razy i jakoś wielkich korków wcale nie było.Więc bez przesady :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


to mieliście super szczęście :D

Faktycznie mieliśmy sporo szczęścia i to nie jeden raz :D Wyjątkowym fartem było jednak trafienie na Ciovo, czytajac posty przed pierwszym wyjazdem byłam lekko przestraszona tym co zastaniemy i na miejscu przemiłe "rozczarowanie".Okolica piękna, woda czyściutka, ludzie przemili no i jest to bardzo fajna baza wypadowo(wszędzie blisko)Nie wiem czemu niektórzy cromaniacy tak krytykują to miejsce, bo na góry smieci też jakoś nie trafiliśmy tak jak na te niby gigantyczne korki :D Może ludzie bez marudzenia nie potrafią żyć :roll:
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 22.05.2011 09:26

to co Iriska - komarów też pewnie nie było?:)
RobertZ
Croentuzjasta
Posty: 138
Dołączył(a): 18.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobertZ » 22.05.2011 10:45

w zeszłym roku byłem na Ciovo (23-30.07), w tym też się wybieram w tym samym terminie najprawdopodobniej.
Wjazd z sobotę około 18, korek na jakieś kilka minut. Kilka wyjazdów z Ciovo i tylko raz stałem w korku jakieś pół godzinki, reszta to prawie płynna.

Komarów nie było w ogóle.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Plan miasta Trogir + wyspa Ciovo, ktoś wie gdzie to jest ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone