Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tam, gdzie "nic nie ma" - Nin, Zadar i wyspa Ugljan

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 03.01.2018 20:52

ewula91 napisał(a):o ile w ogóle gdzieś pojedziemy to na Mazury :)

Mazury są piękne :D , od trzech lat jeździmy tam każdego roku :D
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 15.01.2020 00:01

Dzięki za piękną relację Krajanko! Dawno nie zaglądałam na forum... Po kilkunastu pobytach w wielu miejscach Cro zaczęłam szukać mniej popularnych zakątków, gdzie "nic nie ma" ;) Pomyślałam też o Ugljanie, gdzie mnie jeszcze nie było ,a zięć nazwał wyspę spontanicznie "Brzidokiem" :lol: Dlatego, że jeszcze żadne "Cro" na tegoroczne wakacje nie wybrane, chyba wpiszę w wyszukiwarkę-apartmani Ugljan. Pozdrawiam :papa:
BoJa
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 01.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) BoJa » 15.01.2020 12:22

Ja też czytałem. Między innymi dzięki tej relacji wybraliśmy się na wyspę Ugljan. Mieszkaliśmy na kempingu Cotto w Sušicy. Wyspa jest naprawdę bardzo ładna, piękne widoki i trasy rowerowe. Dużo fajnych kameralnych miejsc i sympatyczni miejscowi. :D :papa:
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 15.01.2020 13:50

Jednak piękny ten "Brzidok" :) nam się marzy znów tam wybrać z rowerami ale niestety na razie nic nie wskazuje na żadne dłuższe wakacje :(
Jeśli się zdecydujecie na Ugljan to poproszę o relację i zdjęcia z wakacji ❤️
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 15.01.2020 13:53

BoJa napisał(a):Ja też czytałem. Między innymi dzięki tej relacji wybraliśmy się na wyspę Ugljan. Mieszkaliśmy na kempingu Cotto w Sušicy. Wyspa jest naprawdę bardzo ładna, piękne widoki i trasy rowerowe. Dużo fajnych kameralnych miejsc i sympatyczni miejscowi. :D :papa:

Miło mi czytać, że relacja się przydała, że ktoś skorzystał. :) Ja żałuję, że jednak za mało wykorzystaliśmy te rowery. Zdecydowanie wiele pięknych miejsc nam przez to umknęło. Do poprawki! :P
kasienka-k
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 02.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasienka-k » 18.05.2021 11:05

Dzięki za relację, super się czytało i oglądało. Oczarowały mnie zdjęcia wysepek przeglądających się w Adriatyku o wschodzie słońca, cudo!
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 18.05.2021 23:04

Dziękuję bardzo! :) Mam nadzieję, że relacja będzie przydatna pomimo upływu czasu :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tam, gdzie "nic nie ma" - Nin, Zadar i wyspa Ugljan - strona...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone