Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

COALA INN - Ciovo - czy ktoś był???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Madlena
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.01.2007
COALA INN - Ciovo - czy ktoś był???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madlena » 14.01.2007 20:18

Witam,
zamierzam zarezerwować apartament w COALA INN na Ciovo (Okrug Gornji). Czy ktoś był może w tej willi???? Jakie wrażenia? :?:
stan
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) stan » 28.01.2007 23:25

Hej.
W COALA INN byłem w czerwcu 2006.Położony jest na zboczu CIOVO ok.200m.od zatoki.W koło budynku pełno zieleni.Apartamenty bardzo ładnie urządzone z dużymi tarasami i widokiem na zatokę.
Polecam i pozdrawiam :D :D :D
Viech
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viech » 30.01.2007 11:16

Cześć. Byłem tam przez dwa tygodnie w 2005r. Jest OK. Prowadzi małżeństwo chorwacko-austriackie. Jest czysto, ale nie uświadczysz przysłowiowej gościnności, choć "inspekcje" prawie codziennie. Raz pies gospodarza(taki dość duży dog) wsadził mordę w talerz z moją kolacją-wyrzuciłem. Ale jest on pupilkiem gospodarza więc nie dyskutowałem. Skończyło się na uśmiechach, ale generalnie nie przepadam za psami tej wielkości w moim najbliższym otoczeniu. :oops:
wiki73
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 24.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiki73 » 17.07.2008 12:38

Witam :)
Wróciliśmy wraz z grupą znajomych 5 lipca z Chorwacji. Byliśmy zakwaterowani w apartamentach Coala Inn na wyspie Ciovo.
Jeśli chodzi o naszą opinię to pozwolę sobie zwrócić uwagę na kilka faktów.
Apartamenty, w którym zostaliśmy zameldowani znajdują się na ostatnim piętrze a co za tym idzie funkcjonowanie w nich bez klimatyzacji jest wielką uciążliwością, my po dwóch dniach zakupiliśmy wentylatory. Kuchnie są wyposażone standardowo, pościel i ręczniki wymieniane po tygodniu obecności.
Taras jest naprawdę bardzo przestronny; my zajęliśmy całą górę więc był naszym miejscem posiadówek ale w sytuacji jeśli zostają zakwaterowane cztery rodziny, które się nie znają korzystanie z niego może być kłopotliwe. Widoki cudne ; poranna kawka to była przyjemność.
Jeśli ktokolwiek wybiera się do Coala Inn grupą kilku rodzin przestrzegamy przed rezerwacją na jedną osobę a tym bardziej wysyłaniem zaliczki z jednego konta. My tak zrobiliśmy i mieliśmy z tego powodu kłopoty. Na dzień przed wyjazdem okazało się, że jedna z rodzin z uwagi na chorobę syna nie jest w stanie skorzystać z wykupionego noclegu. Jakież było nasze zdziwienie, gdy po wypakowaniu rzeczy okazało się, iż Właściciel daje nam ultimatum ; albo wpłacamy pełną należność za 4 apartamenty (w tym za rodzinę, która nie przyjechała) albo mamy się wynosić. Sytuacja była o tyle nieciekawa, że rozmowa przebiegała w bardzo nieprzyjemny sposób, Pan Anton uznał, iż ma prawo krzyczeć na nas i straszyć policją , w końcu jesteśmy crazy poland.
Stanęło na tym, iż mając na względzie zmęczenie nasze i naszych dzieci (które niestety były świadkiem całego zajścia), wpłaconą 30% zaliczkę za każdy apartament, postanowiliśmy wpłacić zażądaną kwotę i rozkoszować się upragnionym urlopem.
Kolejną kością niezgody było żądanie oddania przez nas paszportów w ręce właściciela. Na naszą propozycję, iż Pan Anton może sobie skserować potrzebne strony znowu usłyszeliśmy, że wezwie policję, jednak tutaj już nie popuściliśmy i ksero wystarczyło.
Poza tym żeńskiej części naszej grupy nie podobały się częste odwiedziny Pana Antona na naszym tarasie, słusznie nazwane już na forum inspekcjami. Niektórzy powiedzą, że w końcu to jego i może doglądać, ale ja uważam, że można to robić w bardziej dyskretny sposób. Dla mnie, po całym tym zajściu, były one nieprzyjemne obawiałam się kolejnych niespodzianek.
Właściwie to mogłabym jeszcze sporo popisać, ale nie chcę tutaj wyjść na osobę, która tylko narzeka. Jedyne co usprawiedliwia :wink: Pana Antona to fakt, iż jest on Austryjakiem a to jak nam powiedzieli rdzenni Chorwaci tłumaczy wszystko, powiedzieli nam również, że mogliśmy spokojnie wzywać policję, bo nie mają wątpliwość, że sprawa zostałaby rozwiązana na naszą korzyść, ale czy warto w taki sposób rozpoczynać długo oczekiwane wakacje? :o)
kasda
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasda » 11.06.2009 11:08

Witam,

ja też wybieram się do Coala-inn na Ciovo w tym roku. Czy jest ktoś w stanie opisać dokładniej ten pensjonat. Strona www jest dość skromna. Chodzi mi głównie o warunki, o to czy są na miejscu leżaki, parawany, czy trzeba zabrać ze je sobą. Jak urządzone są pokoje itd. Będę wdzięczna za fotki z apartamentu.

dziękuję i pozdrawiam
wiki73
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 24.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiki73 » 11.06.2009 20:27

Mogę opisać jedynie apartamenty z ostatniego piętra, bo tam byliśmy zakwaterowani. Taras jest bardzo duży, jednak wspólny dla wszystkich czterech pokoi na piętrze. Mieścił wszystkie dmuchanki jakie mieliśmy dla dzieci i jeszcze swobodnie się po nim poruszaliśmy. Na tarasie dostępne są stoły, krzesła i dwa leżaki. Kuchnia jest zaopatrzona we wszystkie niezbędne akcesoria, jedynie jak dla mnie brakowało czajnika,wodę trzeba było grzać w garnuszku na piecu. Łazienka w sam raz. Pokoje wyposażone w łoże małżeńskie - duże i rozkładany fotel dwuosobowy.
Zdjęcia chyba jakieś pstrykaliśmy w środku, mogę sprawdzić i przesłac na maila.
maja111
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maja111 » 20.06.2009 10:26

Witam,
Będę wdzięczna za fotki z apartamentu Coala-inn.
Mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dziękuję i pozdrawiam :wink:
malmika
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) malmika » 21.06.2009 18:45

Ten Anton to jakaś teściowa ? :P
Kurcze teściowa i to jeszcze z Austrii :evil:
marlena olczyk
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.12.2013
Re:coala-inn

Nieprzeczytany postnapisał(a) marlena olczyk » 13.12.2013 13:11

czesc wiki wybieramy sie w tym roku wlasnie do coala-inn pisalas ze masz jakies fotki i jak bys mogla przeslac na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl bylabym bardzo wdzieczna :D mamy rezerwacje na gorze 2+2 i 2+1 pozdrawiam :papa:
Andzia200611
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.07.2011
Re: COALA INN - Covo - czy ktoś był???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia200611 » 21.01.2018 21:51

Mam pytanie. Planujemy zarezerwować pobyt w apartamentach Coala Inn na tegoroczne wakacje. Czy możecie nam wyjaśnić bliżej co to znaczy "inspekcje Pana Antona"? Czy on przychodzi do apartamentów? Sprawdza? Dzięki za pomoc i odpowiedź.
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006
Re: COALA INN - Covo - czy ktoś był???

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 25.01.2018 20:16

Nie lepiej rezerwować ap Cornelia, ten sam gospodarz i bliżej plaży.
MartaKa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.01.2018
Re: COALA INN - Covo - czy ktoś był???

Nieprzeczytany postnapisał(a) MartaKa » 14.02.2018 22:52

Witam.
Chcę zarezerwować apartament w Coala Inn i zastanawiam się jak wygląda droga stamtąd do Trogiru, czy da się spokojnie przejść z wózkiem (jedziemy z niepełnosprawną córką)? ewentualnie do plaży Mavarstica? A może ktoś był w apartamencie na parterze i może podzielić się wrażeniami :) pozdrawiam!
fer la torre
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.03.2019
Re: COALA INN - Covo - czy ktoś był???

Nieprzeczytany postnapisał(a) fer la torre » 16.03.2019 19:51

mieszkanie jest ładne, budynek jest czysty, ale właściciel jest okropny, narusza prywatność gości i jest agresywny, gdy nazywa się to uwagą, NIE polecam.
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006
Re: COALA INN - Covo - czy ktoś był???

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 01.04.2019 23:24

MartaKa napisał(a):Witam.
Chcę zarezerwować apartament w Coala Inn i zastanawiam się jak wygląda droga stamtąd do Trogiru, czy da się spokojnie przejść z wózkiem (jedziemy z niepełnosprawną córką)? ewentualnie do plaży Mavarstica? A może ktoś był w apartamencie na parterze i może podzielić się wrażeniami :) pozdrawiam!

Byliśmy w ap Cornelia, ten sam gospodarz i nie było problemów. Byliśmy zadowoleni, żadnych uwag, wejść, kontroli.
Od Ap Coala dobra droga do Trogiru, jednak daleko do plaży "problem", do ap Coala wspinaczka pod górę.
Załączniki:
ap Coala.jpg
Dobble
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dobble » 27.07.2020 15:43

Witam
chciałabym się podzielić opinią na temat apartamentów Coala Inn na wyspie Ciovo w miejscowości Okrug Gornji, gdzie z rodzina i znajomymi spedzilismy niecałe 2 tygodnie lipca 2020.
Budynek otoczony jest zielenia, na terenie znajduje sie murowany grill, altanka ze stolem i lezaki. Czesc podworka jest oddzielona, tam biegaja psy gospodarzy. Miejsca parkingowe są zacienione i znajduja sie przy posesji, gdzie mozna dojsc boczna furtką. Jezeli chodzi o apartamenty to mieszkaliśmy na parterze, w apartamencie 4 osobowym. Mieliśmy do dyspozycji salon połączony z niewielka kuchnia, lazienkę oraz oddzielna sypialnię z dużym lozkiem. Standard wykonczenia i wyposazania jest bardzo przyzwoity, czysto.
Plaza miejska znajduje sie ok 5 min. w dół od apartamentu. Przy plaży pełno budek z lodami (10 kun/gałka), frytkami (20 kun), naleśnikami (15 kun) oraz małe knajpki/bary (50 kun pizza). Dodatkowo są rozstawione 2 tory wodne (60 kun/godz), które są wielką frajdą dla dzieci. Na plaży nie ma praktycznie miejsc zacienionych, ale jest możliwość wynajęcia parasoli (20 kun) i leżaków (50 kun), dość tłoczno i gwarno, dlatego tez często chodziliśmy na bardziej kameralne plaże, oddalone o ok. 2 km od Apartamentu Coala.
Blisko do Trogiru- spacerkiem ok 40 min, z możliwością powrotu tramwajem wodnym (20 kun).

Wszystko było by pięknie, gdyby nie gospodarze w Apartamencie Coala Inn. :!: 8O
Bardzo nas zaskoczyło zachowanie P. Antona, który niemal codziennie przychodził i zwracał uwagę, a to na hałasujące dzieci (wg. niego niezdyscyplinowane), a to na szuranie krzesłami, trzaskające od przeciągu drzwi, zbyt głośnie rozmowy czy też "źle" policzone ręczniki. Nie sposób wyliczyć wszystkich zakazów/nakazów, którymi nas "ugościl". Był to nasz 5 pobyt w Chorwacji i pierwszy raz spotkaliśmy się z takim podejściem i z tego względu nie mogę polecić tego miejsca.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
COALA INN - Ciovo - czy ktoś był???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone