Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG‘S NOT DEAD, czyli Chorwacja...tak, poproszę!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 30.08.2013 12:25

MRK napisał(a):DZIEŃ.6.
Zakupy w Hiper Novalis, to jakaś masakra... Szwarc, mydło i powidło... Ludzie wjeżdżają na siebie wózkami, pchają się, Włosi myślą, że są Panami Świata...agresor mi się włącza w takich sytuacjach. Funkcja "Zabij" uaktywnia się...

dodaj, że wszystko w atmosferze i rytmach Zrce ... :?

MRK napisał(a):Z Metajną mam problem, bo jeszcze nie wiem, jaką przyjąć formę relacji:). Czy podpiąć się pod zachwyty, czy też wręcz przeciwnie i odradzać, odradzać, odradzać...:). Jak połączyć to wszystko?:)

podpiąć się pod odradzanie, zdecydowanie ... :roll:
:oczko_usmiech:
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 30.08.2013 17:24

Bea.ta napisał(a):podpiąć się pod odradzanie, zdecydowanie ... :roll:
:oczko_usmiech:


Mówisz - masz:)


KOLEJNA CZĘŚĆ dokładnie tu-------> pag-s-not-dead-czyli-chorwacja-tak-poprosze-t43523-75.html#p1262243
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.08.2013 17:57

MRK napisał(a):KOLEJNA CZĘŚĆ dokładnie tu-------> pag-s-not-dead-czyli-chorwacja-tak-poprosze-t43523-75.html#p1262243

Ty nie jesteś normalny.Obrazek
Pasujesz tam jak ulał. :mrgreen:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 30.08.2013 18:05

anakin napisał(a):Ty nie jesteś normalny.Obrazek
Pasujesz tam jak ulał. :mrgreen:

a widziałeś tam normalnego, coby pasował???? ostatnio taki jeden to zatarasował najpierw rondo w Hungarii a potem wjazd do Metajny - tylko po to, żeby pohałasować po zatoce :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2013 18:40

Maruś, czy Ty wszędzie widzisz Lady_MB ? :oczko_usmiech:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 30.08.2013 20:12

MRK napisał(a):DZIEŃ.7.... Trafiamy do miejsca, o których nie ma informacji w żadnym przewodniku. To tutaj są ruiny domu Lady Elizabeth von Metpagni z domu Lugosi....


ŁoMatkoBoskoCzęstochosko... 8O
Podziel się tym towarem, albo chociaż namiar na dilera podrzuć :twisted:

... a tak na serio, jeśli do tej pory nie byłam pewna, tak teraz mnie przekonałeś :lool:
Choćby uj na uju, choćby skały srały - ja muszę tam pojechać :mrgreen:
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 31.08.2013 01:21

anakin napisał(a):Ty nie jesteś normalny.Obrazek
Pasujesz tam jak ulał. :mrgreen:


Przepraszam bardzo, ale właśnie wczoraj miałem robione różne badania, łącznie z psychotechnicznymi i, poza przypadkiem małej sprzeczki z osobą przeprowadzajaca psychotesty, odnośnie tego, że wg Niej brakujacy element w pewnej ukladance to ten wskazany przez Nią, co argumentowala "to logiczne", a co wg mnie w ogóle nie było logiczne...to papier dostałem, Iż jestem zdrowy:-).

Kenik napisał(a):Maruś, czy Ty wszędzie widzisz Lady_MB ? :oczko_usmiech:


Kenik, podobniez odstaje troszkę od normy społecznej, jesli chodzi o światopogląd, zachowanie itd...ale zaczynam nie ogarniac:-). Jaka Lady MB? Skąd te inicjaly? Znowu jestem w kropce po Twoim poście? Proszę jaśniej:-)

Anai napisał(a):Podziel się tym towarem, albo chociaż namiar na dilera podrzuć :twisted:


Anai, no wiesz? Każdy, kto tam był, zna tą historię, jednakże każdy się bał ją opowiedzieć... To najprawdziwsza prawda, a nie żadne "dragi" :-)

Anai napisał(a): ... a tak na serio, jeśli do tej pory nie byłam pewna, tak teraz mnie przekonałeś :lool:
Choćby uj na uju, choćby skały srały - ja muszę tam pojechać :mrgreen:


Popelnisz straszliwy błąd. Ja nie pisałem, aby zachęcać. Ja ostrzegam. To jeszcze nic... Jeszcze przyjdzie czas na gorsze rzeczy... Sam się dziwię, że w ogóle to piszę..., że mogę pisać...że żyje...
Czy wiesz, że w większości te dzieci, to były dziewczynki... Elizabeth palala nienawiścią do kobiet, dziewczynek...a Ty chcesz tam jechać... Ze Beata przeżyła, to jestem w szoku...



Kolejna część będzie cholernie długa...i nie stanie się to zbyt szybko... Za duża trauma w kolejny dzień nastąpiła. .. Myśli nie potrafię zebrać... Wspomnienia przerażają... Widoki szczątków ludzi.. . Ech....
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 31.08.2013 11:40

MRK napisał(a):Przepraszam bardzo, ale właśnie wczoraj miałem robione różne badania, łącznie z psychotechnicznymi i, poza przypadkiem małej sprzeczki z osobą przeprowadzajaca psychotesty, odnośnie tego, że wg Niej brakujacy element w pewnej ukladance to ten wskazany przez Nią, co argumentowala "to logiczne", a co wg mnie w ogóle nie było logiczne...to papier dostałem, Iż jestem zdrowy:-).

oj Marek .... wiesz jakie świry dostają takie papiery????? np spadochroniarze .... a powiedz, kto normalny wyskakuje ze sprawnego samolotu?? no kto?? ;)

MRK napisał(a):... Ze Beata przeżyła, to jestem w szoku...

dwa razy przeżyłam ... ale ciiiii ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.08.2013 12:13

MRK napisał(a):
Kenik, podobniez odstaje troszkę od normy społecznej, jesli chodzi o światopogląd, zachowanie itd...ale zaczynam nie ogarniac:-). Jaka Lady MB? Skąd te inicjaly? Znowu jestem w kropce po Twoim poście? Proszę jaśniej:-)



A nic, nic to był taki mój teścik. Pozostańmy wobec tego przy Twojej wersji.
Twoja Basia z Metajny ułożyła mi się ... Lady_MB :D
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 01.09.2013 23:46

Bea.ta napisał(a):oj Marek .... wiesz jakie świry dostają takie papiery????? np spadochroniarze .... a powiedz, kto normalny wyskakuje ze sprawnego samolotu?? no kto?? ;)


W sumie fakt.... :D

Kenik napisał(a): A nic, nic to był taki mój teścik. Pozostańmy wobec tego przy Twojej wersji.
Twoja Basia z Metajny ułożyła mi się ... Lady_MB :D


Eeee...no ok:). Niech i tak będzie:)
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 05.09.2013 00:09

Ale masakra z czasem... Wychodzę z domu koło 08.00, a wracam w okolicach północy... Nie podgonię relacyi. Cały wrzesień się taki zapowiada...i pewno pół października... Na szczęście nikt już nie czyta i nie czeka, więc luzik :mrgreen:
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 05.09.2013 00:38

Sa tacy, ktorzy czytaja, ale sie nie ujawniaja ;)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 05.09.2013 01:13

MRK napisał(a):Na szczęście nikt już nie czyta i nie czeka, więc luzik :mrgreen:

Ychy... masz rację :mrgreen:
Nie ma co czytać, to nie czyta... :P
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 05.09.2013 08:47

Anai napisał(a):
MRK napisał(a):Na szczęście nikt już nie czyta i nie czeka, więc luzik :mrgreen:

Ychy... masz rację :mrgreen:
Nie ma co czytać, to nie czyta... :P

najczęściej "zaglądane" czy już coś nowego ... ale Ty Marek bluźnisz .... :evil:
:)
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 05.09.2013 09:39

MRK napisał(a):... Na szczęście nikt już nie czyta i nie czeka, więc luzik :mrgreen:


Jak to?

Rezerwacje czekają :!: :wink:

Naliczyłem jeszcze pięć.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
PAG‘S NOT DEAD, czyli Chorwacja...tak, poproszę! - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone