Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG‘S NOT DEAD, czyli Chorwacja...tak, poproszę!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 29.08.2013 10:37

MRK napisał(a):02.57 – granica SLO/CRO (672km o.d.), pięć minut później mijamy celników chorwackich

My po takim odczycie dopiero Czech wypatrujemy.

MRK napisał(a):Obrazek

Podoba się.

:hut:
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 29.08.2013 12:25

kaszubskiexpress napisał(a):
MRK napisał(a):02.57 – granica SLO/CRO (672km o.d.), pięć minut później mijamy celników chorwackich

My po takim odczycie dopiero Czech wypatrujemy.


No z tym to macie przechlapane...ale chwila moment i jesteście w Skandynawii... :(



kaszubskiexpress napisał(a):Podoba się.

:hut:


Kurcze...mi też.... :D. Fajnie wyszło, dopiero na kompie zobaczyłem.


Witaj. To wino Ci obiecałem, jak będę leciał do Norge...więc może w przyszłym roku...jak nie będzie Chorwacji:)



Kolejny opis i kolejne fotki na pierwszej stronie.
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 29.08.2013 12:30

MRK napisał(a):Kolejny opis i kolejne fotki na pierwszej stronie.

Już widziałem, ale bez powiadamiania można przegapić.

Rozumiem, że chciałeś żeby relacja była w kupie, ale trzeba dyscypliny żeby zaglądać bez wezwania :oczko_usmiech:



Na wino poczekam :wink:
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 29.08.2013 12:48

kaszubskiexpress napisał(a):Już widziałem, ale bez powiadamiania można przegapić.

Rozumiem, że chciałeś żeby relacja była w kupie, ale trzeba dyscypliny żeby zaglądać bez wezwania :oczko_usmiech:



W ostatnim czasie była dyskusja w technicznym, iż jest mega bajzel w relacjach, że można je jakoś uporządkować...póki co, przyjąłem taką formę, ale...nie wiem, czy mi pasuje. Ma jednak minusy, typu dłuuuuga pierwsza strona. Na niektórych kompach, przeglądarkach może być problem. Czas otwarcia zdjęć może się wydłużyć.
Z tą dyscypliną poradziłem sobie tak, że wrzucam info o tym, że coś tam jest. Zrersztą, pozostało tylko kilka zarezerwowanych postów, więc zobaczymy jak będzie dalej.

Taka forma chyba jest lepsza dla forumowych wyjadaczy, których relacje się ciągną po kilkadziesiąt stron.

kaszubskiexpress napisał(a):Na wino poczekam :wink:


No i dobrze, przecież im starsze, tym lepsze:)
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 29.08.2013 12:54

Nie przeszkadza mi tzw bajzel w relacjach. Lubię jak relacje żyją.

Wystarczy zaznaczyć na początku, żeby się nie odzywać tylko czytać i oglądać, ale relacje bez dyskusji są bez smaku. Jak jest za dużo pieprzenia bez sensu, to suwak staje się przydatny.

Będę tutaj zaglądał bez względu na formę.
:hut:
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 29.08.2013 12:57

kaszubskiexpress napisał(a):Nie przeszkadza mi tzw bajzel w relacjach. Lubię jak relacje żyją.



No właśnie zaczynam dochodzić do takiego samego wniosku jednak...Ewentualnie mniejsze bloki, mniejsza ilość rezerwacji:)

kaszubskiexpress napisał(a):Będę tutaj zaglądał bez względu na formę.
:hut:


Zapraszam :D
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 29.08.2013 13:46

MRK napisał(a):z pełną świadomością mogę napisać, że za rok jadę do Norwegii...jak co roku...a z pełną nieświadomością mogę napisać, że wyląduję w Chorwacji...jak co roku :mrgreen: .

Słusznie! Najważniejsza jest konsekwencja.
W planach. I w postępowaniu. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 29.08.2013 14:42

Włączam śledzia i czekam na rozwój sytuacji :hut:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.08.2013 15:15

[/quote]

Taaa ... nie wiesz ;) To po kiego ... jakieś takie senne rozleniwienie wprowadzasz :lol:[/quote]

Ja jestem chyba tępa strzała... nie kumam teraz tym bardziej:)

[/quote]

Nie osłabiaj mnie.
Asekuracja > coby nikt nie rozwalił relacji. ;)
Rozleniwienie > coby nikomu nie chciało się pomyśleć, że może by tak choć troszeczkę porozwalać ;)

Ale nie ma tak dobrze, kolego. Coś to za cipkowe ujęcie zapodał ? (!!!) Nawet cipkowych kolczyków nie mogę podglądnąć !!! Jedna z niewielu relacji, gdzie prawdziwe cipki są i takie ujęcie ? (!!!) :evil: :evil: :evil:

MRK napisał(a):
Jak Pag, to i cipki...

Obrazek



:oczko_usmiech:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 29.08.2013 15:34

MRK napisał(a):Z Girenicy spodobała mi się tylko...droga na nią. Nie rozumiem zachwytu nad nią. Wg mnie jest wręcz "żadna":). Dłużej zajęło Nam parkowanie przy niej, niż samo jej oglądanie. No ale....o gustach...a że to moja relacja, więc i moje zdanie :mrgreen: .


to nie tylko Twoje zdanie :)
z tego co pamiętam, to nam też tylko droga się podobała, a najbardziej te tumany kurzu, które obudziły trzy auta jadące niezbyt powoli :evil: :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.08.2013 15:46

Bea.ta napisał(a):
MRK napisał(a):Z Girenicy spodobała mi się tylko...droga na nią. Nie rozumiem zachwytu nad nią. Wg mnie jest wręcz "żadna":). Dłużej zajęło Nam parkowanie przy niej, niż samo jej oglądanie. No ale....o gustach...a że to moja relacja, więc i moje zdanie :mrgreen: .


to nie tylko Twoje zdanie :)
z tego co pamiętam, to nam też tylko droga się podobała, a najbardziej te tumany kurzu, które obudziły trzy auta jadące niezbyt powoli :evil: :)


Ależ oczywiście. :sm:

"Problemem" G.(plaży, nie moim :wink: ) jest to, że została ślicznie podrasowana w PS zanim "trafiła" na croplę.
Wielu "dzięki temu" miało w stosunku do niej spore "wymagania".
W rzeczywistości jednak doopy tam nie órywa. :?
Nie mówie, że tragedia - co to to nie, ale.....szału ni ma. :roll:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 29.08.2013 15:48

potem sobie człowiek siedzi na takiej plaży i nudzi .... wracamy na Beretnicę??? :roll:

:)
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 29.08.2013 17:28

Franz napisał(a):Słusznie! Najważniejsza jest konsekwencja.
W planach. I w postępowaniu. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek


Dokładnie o tym piszę:).
Pozdrawiam

EithelAmarth napisał(a):Włączam śledzia i czekam na rozwój sytuacji :hut:


Zaraz się biorę za kolejną, dłuuugą część.

Kenik napisał(a):Nie osłabiaj mnie.
Asekuracja > coby nikt nie rozwalił relacji. ;)
Rozleniwienie > coby nikomu nie chciało się pomyśleć, że może by tak choć troszeczkę porozwalać ;)

Ale nie ma tak dobrze, kolego. Coś to za cipkowe ujęcie zapodał ? (!!!) Nawet cipkowych kolczyków nie mogę podglądnąć !!! Jedna z niewielu relacji, gdzie prawdziwe cipki są i takie ujęcie ? (!!!) :evil: :evil: :evil:


W życiu nie wpadłbym, że o to Ci chodzi:). Rezerwacja nie miała na celu asekuracji, ani rozleniwienia. Zrobione jest to po to, aby się lepiej przez nią przebrnęło tym, którzy tego chcą. Za chwilę się skończą posty z rezerwacjami i gdzieś pewno na tej stronie zarezerwuję kolejne posty (choć mniej, bo ilość fotek przedłuża stronę w nieskończoność).

Ponadto....jeszcze nikomu jakoś wybitnie nie "podpadłem", więc kto by, takiemu przyjacielskiemu duszkowi, relację rozwalał:). Co ja jestem ........ (do uzupełnienia wedle uznania)? :)

A cipki? Zaraz się biorę za kolejną część na pierwszej stronie, a potem wrzucę jeszcze jakieś cipki:). Mnie tam tamtejsze cipki nie ruszały, więc i fotek nie ma zbyt wiele:).

anakin napisał(a):"Problemem" G.(plaży, nie moim :wink: ) jest to, że została ślicznie podrasowana w PS zanim "trafiła" na croplę.


Nie wiem, które zdjęcia były tymi pierwszymi, ale ja nawet poszedłbym dalej... Ona na zdjęciach, nawet tych ostatnich, wygląda lepiej niż w rzeczywistości. Przeważnie jest odwrotnie, co za chwilę pokażę w relacji, ale tutaj akurat, oczywiście imho, niestety...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.08.2013 18:13

MRK napisał(a):
W życiu nie wpadłbym, że o to Ci chodzi:). gdzieś pewno na tej stronie zarezerwuję kolejne posty (choć mniej, bo ilość fotek przedłuża stronę w nieskończoność).

Ponadto....jeszcze nikomu jakoś wybitnie nie "podpadłem", więc kto by, takiemu przyjacielskiemu duszkowi, relację rozwalał:). Co ja jestem ........ (do uzupełnienia wedle uznania)? :)

A cipki? Zaraz się biorę za kolejną część na pierwszej stronie, a potem wrzucę jeszcze jakieś cipki:). Mnie tam tamtejsze cipki nie ruszały, więc i fotek nie ma zbyt wiele:).



Mój ulubiony lapek już ledwie dycha, ale o dziwo przy Twojej relacji daje radę ... czyżby duszek czuwał :?: :)
Jeżeli cyknąłeś cipki tak, że będę w stanie odnaleźć teneryfowe lub frywolne to w wykropkowane miejsce wpiszę b..... p........ d..... :lol:
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 29.08.2013 18:37

Kenik napisał(a):
Mój ulubiony lapek już ledwie dycha, ale o dziwo przy Twojej relacji daje radę ... czyżby duszek czuwał :?: :)
Jeżeli cyknąłeś cipki tak, że będę w stanie odnaleźć teneryfowe lub frywolne to w wykropkowane miejsce wpiszę b..... p........ d..... :lol:


Ha, albo dobry lapek, albo niezła relacja hie hie. Nieskromnie obstawiam jednak....lapka:).

Cipki później, i wykropkowany rebus też:).






KOLEJNY, DŁUUUUUUUUGI ODCINEK DODANY (DZIEŃ.4. pag-s-not-dead-czyli-chorwacja-tak-poprosze-t43523.html#p1260126)


:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
PAG‘S NOT DEAD, czyli Chorwacja...tak, poproszę! - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone