Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag - Metajna sierpień 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zytek20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zytek20 » 25.09.2014 07:42

Rysio napisał(a):Se podpłynę jakby co :mrgreen: z Metajniny godzinka drogi :mrgreen:


:mrgreen: my też tak będziemy szaleć w przyszłym roku, a nie pyrkać jak w tym :wink:
Zytek20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zytek20 » 25.09.2014 08:08

Bea.ta napisał(a):Panie Admin .... a czemu ta w sumie fajna relacja o takim pięknym miejscu jest w dziale - auto-stop??? :)
może by to jednak do relacji wciepać, co Ty na to?? :)

Rysio napisał(a):
Ja bym tam ... , tylko nie wiem czy Aneta :mrgreen: A zresztą ... . Witamy w relacjach :)


No właśnie wyobraźcie sobie, że od sierpnia dwa razy pisałam do szanownego Ryszarda na priva, coby mi przeniósł wątek do właściwego działu, bo jak zaczynałam go pisać, to byłam z deka zielona :mrgreen: jeśli chodzi o forum. Ale nic się nie zmieniło.... Hmm może Rysiu nie dostałeś, albo przeoczyłeś, no nie wiem, nie wiem :wink:
Grunt, że dzięki Beacie (dzięki Beata :papa: no pewnie że się ucieszyłam :mrgreen: ) naprawiłeś wreszcie swoje niedopatrzenie :wink: :sm:

anakin napisał(a): Ale może faktycznie w piątek, bo nas autorka relacji pogoni w p..........., znaczy się daleko. :?


oj może nie pogoni ...:wink:
Nie wiem wprawdzie zupełnie o czym debatujecie ("jakaś d.o.o.....") :wink: , no ale jako żem młoda, w sumie jeszcze początkująca forumowiczka, to usprawiedliwiam swoją niewiedzę jeśli chodzi o tajne kody "starych wyjadaczy", znaczy się doświadczonych :wink:

Gadajcie sobie gadajcie, a przy okazji doradźcie dobre miejsce w Cro do pływania pontonem - tj ciepła woda, piękne, puste plaże (jak w Bosanie), nocleg blisko brzegu+miejsce do cumowania (wiem Rysiu, że Metajny nic nie przebije, no ale może akurat ktoś zaproponuje coś wartego zainteresowania, chociaż może mamy za duże wymagania, bo jeszcze cena powinna być w miarę, a jak by było jeszcze do tego wyżywienie, to już w ogóle :oczko_usmiech: ...)

Żem się rozpisała no.
Pozdrawiam wszystkich w ten zimny poranek i zabieram się do pracy ehh :papa:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 25.09.2014 08:15

Zytek20 napisał(a):No właśnie wyobraźcie sobie, że od sierpnia dwa razy pisałam do szanownego Ryszarda na priva, coby mi przeniósł wątek do właściwego działu, bo jak zaczynałam go pisać, to byłam z deka zielona :mrgreen: jeśli chodzi o forum. Ale nic się nie zmieniło.... Hmm może Rysiu nie dostałeś, albo przeoczyłeś, no nie wiem, nie wiem :wink:
Grunt, że dzięki Beacie (dzięki Beata :papa: no pewnie że się ucieszyłam :mrgreen: ) naprawiłeś wreszcie swoje niedopatrzenie :wink: :sm:

następnym razem pisz do mnie .... a ja Rysia przypilnuję :evil: 8)


Zytek20 napisał(a):Gadajcie sobie gadajcie, a przy okazji doradźcie dobre miejsce w Cro do pływania pontonem - tj ciepła woda, piękne, puste plaże (jak w Bosanie), nocleg blisko brzegu+miejsce do cumowania (wiem Rysiu, że Metajny nic nie przebije, no ale może akurat ktoś zaproponuje coś wartego zainteresowania, chociaż może mamy za duże wymagania, bo jeszcze cena powinna być w miarę, a jak by było jeszcze do tego wyżywienie, to już w ogóle :oczko_usmiech: ...)

jak chcesz eksperymetować - to wszędzie ;)
jak chcesz mieć fajnie - to sama sobie odpowiedziałaś :)
Zytek20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zytek20 » 25.09.2014 08:37

Bea.ta napisał(a):
jak chcesz eksperymetować - to wszędzie ;)
jak chcesz mieć fajnie - to sama sobie odpowiedziałaś :)


ehhh...
hmmm..
no właśnie...
:-|

będziemy myśleć
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 25.09.2014 09:26

Zytek20 napisał(a):ehhh...
hmmm..
no właśnie...
:-|

będziemy myśleć

nie doczytałaś się, ze po Pagu już nic nie jest takie samo?? :)
Zytek20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zytek20 » 25.09.2014 09:32

No właśnie parę razy mi to przemknęło przed oczami gdzieś na forum...
Po powrocie przyznałam rację tym, którzy tak pisali...
I co tu zrobić, jak żyć.
Chyba tylko po prostu tam wrócić.... A miejsc w naszym tegorocznym cudownym miejscu w Metajce coraz mniej...
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 25.09.2014 09:37

możesz pojechać w inne miejsce, ale stwierdzisz, że straciłaś coś ... :)
sprawdzone :roll:
Zytek20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zytek20 » 25.09.2014 09:54

Bea.ta napisał(a):możesz pojechać w inne miejsce, ale stwierdzisz, że straciłaś coś ... :)
sprawdzone :roll:



kusisz Beata, kusisz... :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 25.09.2014 10:28

Zytek20 napisał(a):kusisz Beata, kusisz... :wink:

ostrzegam :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.09.2014 10:57

Zytek20 napisał(a):
Bea.ta napisał(a):Panie Admin .... a czemu ta w sumie fajna relacja o takim pięknym miejscu jest w dziale - auto-stop??? :)
może by to jednak do relacji wciepać, co Ty na to?? :)

Rysio napisał(a):
Ja bym tam ... , tylko nie wiem czy Aneta :mrgreen: A zresztą ... . Witamy w relacjach :)


No właśnie wyobraźcie sobie, że od sierpnia dwa razy pisałam do szanownego Ryszarda na priva, coby mi przeniósł wątek do właściwego działu, bo jak zaczynałam go pisać, to byłam z deka zielona :mrgreen: jeśli chodzi o forum. Ale nic się nie zmieniło.... Hmm może Rysiu nie dostałeś, albo przeoczyłeś, no nie wiem, nie wiem :wink:

Jak Admin Rysio nie odpowiada :wink: to jest jeszcze Mod Janusz :oczko_usmiech:
markiz17
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 195
Dołączył(a): 20.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) markiz17 » 28.09.2014 18:56

Bea.ta napisał(a):
Zytek20 napisał(a):kusisz Beata, kusisz... :wink:

ostrzegam :)


No tak, a jak pytałem się czy rezerwujemy przed wyjazdem z Metajny to Zytek20 powiedziała: "nie nie jeszcze się zobaczy", a teraz albo Metajna albo nic :oczko_usmiech:
Zytek20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zytek20 » 28.09.2014 19:00

markiz17....nonono :wink:
markiz17
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 195
Dołączył(a): 20.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) markiz17 » 04.10.2014 10:06

Rysio napisał(a):Metajna w przyszłym czy inne plany :lol:


Raczej Metajna, chociaż zastanawiamy się czy nie pojechać w inne miejsce, zobaczyć coś nowego.
W lokum, którym byliśmy już wszystkie pokoje z widokiem na morze w sierpniu 2015 zajęte - został tylko jeden przez tydzień wolny i trzeba kombinować tj. tydzień w jednym z widokiem, tydzień w drugim bez widoku. Są naprzeciwko siebie więc niema problemu z przeniesieniem. Jeszcze miesiąc i wszystko będzie zajęte....

Myślimy jeszcze nad wyspą RAB, tam jest trochę większa przestrzeń do pływania łodzią. Bo zalew paski nie jest za duży za to plaże ma niesamowite, a za Paskie Vlata przestraszyłeś mnie, żebym się bez zapasowego silnika nie wybierał :wink:
Rysiu co warto zobaczyć za paskimi, gdzie tam można popłynąć?
Jeśli chodzi o RAB to jest tam bardzo zróżnicowane wybrzeże - piasek, skały pewnie dużo mielizn.

Dlatego stwierdziliśmy, że wracamy do Metajny, a nasz pobyt urozmaicimy o sporty wodne i łowienie ryb, jednakże ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła......planujemy 02.08-16.08.
Może ktoś pływał łódką po Rabie i może się wypowiedzieć?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 04.10.2014 10:13

markiz17 napisał(a):No tak, a jak pytałem się czy rezerwujemy przed wyjazdem z Metajny to Zytek20 powiedziała: "nie nie jeszcze się zobaczy", a teraz albo Metajna albo nic :oczko_usmiech:

No popatrz, popatrz....... :mrgreen:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 06.10.2014 11:01

markiz17 napisał(a):Myślimy jeszcze nad wyspą RAB,...


Na temat Rabu mam swoje zdanie, choć każdy może mieć odmienne :wink: Słyszałem też że Rab ma jeszcze jeden duży plus :wink:

mkm napisał(a):No i widok na bajeczny Pag za darmo :wink:


markiz17 napisał(a):... za Paskie Vlata ...


Vrata nie są takie straszne aczkolwiek zawsze dobrze mieć jakiegoś królika w rękawie. Ja przez 2 tygodnie pływam z kumplem, więc zapas nie jest potrzebny. Jak pływam sam to wrzucam na wszelki wypadek zapas na pawęż. Ja mam rezerwację od 6 sierpnia 2015, kumpel pewnie w tym samym czasie pojedzie, więc jakby Ci się udało w tym terminie to się polecam. Na Velebitskim wiele ciekawego nie ma. Najwięcej dzieje się w samych Vratach. Zarówno przy RT. Kristofor piękne miejsca do posnurkowania z kotwicy (plaż raczej mało). Dalej w kierunku północnym jest uvala G. Slana. Natomiast od strony południowej kilka plaż się znajdzie. Opisywać nie ma co, jak to na Pagu, wszędzie kamole większe czy mniejsze ale ... 8)

Po Rabie pływałem wprawdzie tylko 3 dni więc wiele nie zobaczyłem ale i to mi stykło. Zamiast widoków to przed dziób patrzałem a i tak śrubą zaczepiłem o dno :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag - Metajna sierpień 2014 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone