Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag - Metajna sierpień 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
markiz17
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 195
Dołączył(a): 20.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) markiz17 » 06.10.2014 14:02

Wracamy do Metajny 2.08-16.08. Ten termin już na 100%. :hut:
Bardzo nam się tam podobało i wiadomo rezerwacja bezpośrednio u właściciela to zawsze lepsza cena :D
Rab na razie sobie darujemy, niby znalazłem tam miejscówkę, ale jakoś nie jestem przekonany. :?

Rysio napisał(a):Vrata nie są takie straszne...


Będzie więc możliwość wspólnych wypadów za Vrata... :boss:
Rysiu gdzie kupić winiete na łódź??? W Novaliji?
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 06.10.2014 14:56

Tu. Kralja Tomislava 1. W niedziele czynne z tego co pamiętam do 11. Vidimo se :papa:
Zytek20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zytek20 » 13.10.2014 09:16

markiz17 napisał(a):Wracamy do Metajny 2.08-16.08. Ten termin już na 100%. :hut:



:-D :-P :hearts: :papa:
heza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 222
Dołączył(a): 05.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) heza » 13.10.2014 09:52

Witajcie koleżanki i koledzy.
Może ktoś podrzucic namiar na kwaterę w Metajnie?
Planuję drugą płowę lipca, jest szansa, że będę z pływadłem.
Na razie rodzina bez entuzjazmu na to, ale pracuję nad przekonaniem do zakupu i korzystania.
Posiadam patent sternika.
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Piotr1971
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 14.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr1971 » 14.12.2014 15:22

Wyspa Pag to nie tylko barany i kamienie także dużo dużo słońca no może poza końcówką lipca 2014 bo nistety dużo padało :( ale i tak odpoczeliśmy przez 2 tygodnie :lol:
Zytek20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zytek20 » 09.02.2015 09:22

markiz17 napisał(a):Wracamy do Metajny 2.08-16.08. Ten termin już na 100%. :hut:
Bardzo nam się tam podobało i wiadomo rezerwacja bezpośrednio u właściciela to zawsze lepsza cena :D
Rab na razie sobie darujemy, niby znalazłem tam miejscówkę, ale jakoś nie jestem przekonany. :?



Cześć wszystkim...ehhh jak dawno tu nie zaglądałam - to chyba przez ten zimny, pochmurny czas...
Ostatnio jednak dni coraz dłuższe, słoneczka coraz więcej i coraz częściej oglądamy filmiki z Cro.
I już nam się NIESAMOWICIE tęskni!!
Jeszcze (tylko/aż?!) ponad 5 miesięcy do naszego wyjazdu.

Dodam na marginesie, że Rab jednak nas do siebie przekonał :lol: i przed Metajną spędzimy tydzień w Supetarska Draga :mrgreen:

ps- ciąg dalszy relacji z Pagu 2014 będzie na pewno - obiecuję! Miałam komputerowy kryzys, ale już wszystko się prostuje;)
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 11.02.2015 16:33

Napisz gdzie nocowaliscie za Balatonem. dziekuje
Zytek20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zytek20 » 15.02.2015 13:20

edajta napisał(a):Napisz gdzie nocowaliscie za Balatonem. dziekuje



My akurat znaleźliśmy nocleg w Zalakaros - rezerwowaliśmy przez booking.com. Poszukaj sobie na tej stronie, jest sporo miejsc za Balatonem w dobrej cenie na nocleg. Zalakaros jest o tyle fajne, że można tam pospacerować, bo to takie turystyczne miasteczko z termami. Zresztą zerknij na 2 stronę tego wątku, wrzuciłam parę fotek.
Zytek20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zytek20 » 15.02.2015 13:48

No dobrze, tak jak pisałam - wreszcie czas na ciąg dalszy Pagu;).
Parę zdjęć z Bosany nr 3. Napiszcie co to za rybka?
A no i jak widać na drugim zdjęciu, udało nam się złapać sipę (oczywiście nie wiedzieliśmy wtedy, że ponoć dobre risotto jest z niej, więc ją wypuściliśmy)
Załączniki:
12.jpg
11.jpg
10.jpg
9.jpg
8.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
Zytek20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zytek20 » 15.02.2015 14:40

Była jeszcze jedna plaża z tamtej strony wyspy, którą nawiedziliśmy. Było to najdalej wysunięte miejsce, do którego dotarliśmy naszym małym pontonem. Ta plaża znajduje się już za miasteczkiem (wsią?) Bosana i w oddali widać już miasto Pag
Załączniki:
8.jpg
7.jpg
to nasza plaża, a stojąc na wzgórku i patrząc w prawo można zobaczyć następną plażę i w oddali właśnie miasto Pag (jak na zdjęciu wyżej)
Zytek20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zytek20 » 15.02.2015 16:02

to widok na plażę po prawej stronie:
18.jpg
16.jpg
13.jpg
11.jpg
10.jpg
9.jpg


Natomiast nasza docelowa plaża wyglądała tak:
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
12.jpg
14.jpg
15.jpg


No i na koniec nasza zdobycz sipa;)
6.jpg


Muszę powiedzieć, że ta plaża była chyba najbardziej księżycowa ze wszystkich na tej księżycowej wyspie i podobała mi się najbardziej. Te kamienie wyglądały jak papierowe atrapy w starych filmach. Rewelacja!
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.02.2015 16:44

A do tego jakie ciekawe okazy do podziwiania. 8O
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 15.02.2015 20:49

Zytek20 napisał(a):
edajta napisał(a):Napisz gdzie nocowaliscie za Balatonem. dziekuje



My akurat znaleźliśmy nocleg w Zalakaros - rezerwowaliśmy przez booking.com. Poszukaj sobie na tej stronie, jest sporo miejsc za Balatonem w dobrej cenie na nocleg. Zalakaros jest o tyle fajne, że można tam pospacerować, bo to takie turystyczne miasteczko z termami. Zresztą zerknij na 2 stronę tego wątku, wrzuciłam parę fotek.

własnie czytałam Twoja relacje i stad moje pytanie.Bedziemy z dziecmi, które pewnie wyspia sie w samochodzie wiec fajnie by było pospacerowac. Napiszesz mi dokładnie jaki hotel, czy jakas kwatera, gdzie dokłądnie nocowaliscie?
Zytek20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 14.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zytek20 » 12.05.2015 11:36

edajta wybacz że dopiero teraz odpisuję - my znaleźliśmy nocleg w pensjonacie przez booking.com. Szukałam teraz tej oferty ale nie widzę. Są za to inne korzystne oferty jak widzę.
Miasteczko polecam, bo naprawdę jest gdzie pochodzić wieczorkiem. My dodatkowo trafiliśmy na wesołe miasteczko;). Wiem, że są tam jakieś termy, baseny, ale nie udało nam się skorzystać.
Jedno co nas trochę zdziwiło, to dojazd do Zalakaros - po zjechaniu z autostrady momentami miałam wrażenie, że jadę przez polskie pola i wsie;). A tu nagle wyłoniło się miasteczko tętniące życiem;P
annatb
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 28.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) annatb » 28.05.2015 10:21

Czesc,
czytająć wasze relacje nie mam wątpliwości że tam wszystko jest ok :D

właśnie znalazłam wolne aparatamenty na 2 połowe lipca i wybieramy się ze znajomymi,
czy ktoś był może a apartamentach Ivan&Beti w Metajna ?

Ze zdjęć wynika że jest uliczka przed domem pomiędzy plażą czy to duży kłopot przy dzieciach ?

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Ania
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag - Metajna sierpień 2014 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone