Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Objazdy autostrad w Chorwacji - dyskusja.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 02.07.2017 09:45

zag napisał(a):Masz rację bojkotujcie Chorwację, oni na sama myśl o tym już mają załamanie psychiczne.
Godne zastanowienia jest to, którędy będą jeździli nasi dzielni rodacy jak w Polsce wprowadza opłaty na wszystkie autostrady s-ki.


Dobre :lol:
Martinez77
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 21.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martinez77 » 02.07.2017 09:53

stachan napisał(a):
Martinez77 napisał(a):Więc płacz i pła, ale nie odmawiaj innym prawa do informacji. A jeśli jesteś najmądrzejszy i wiesz wszystko najlepiej to nie wchodź na forum bo i po co? Masz jakieś kompleksy?


Tak mało ludzi wykazuje zdolność czytania tekstu ze zrozumieniem... :?
Nigdzie nie napisałem tego, co próbujesz mi imputować. Agresja w Twojej wypowiedzi wskazuje albo na Twój brak argumentów w tej dyskusji, albo na kompletny brak ogłady. Nie bardzo też widzę odreagowanie jakichkolwiek kompleksów a już z pewnością nie u mnie :lol:

Powtórzę Tobie raz jeszcze o tym, co jest clou mojej wypowiedzi:

stachan napisał(a):Po co komentować nowe stawki przejazdu pisząc o złodziejach? Skąd taka wiedza i jakie to ma znaczenie dla sprawy? Jeden zaakceptuje ceny i zapłaci, drugi nie zapłaci - po cóż więc kręcenie "afery"?

Wszystkie argumenty wyłuszczyłem wcześniej więc nie wiem kto tu wykazuje brak zdolności czytania ze zrozumieniem.....
Martinez77
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 21.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martinez77 » 02.07.2017 09:55

zag napisał(a):Masz rację bojkotujcie Chorwację, oni na sama myśl o tym już mają załamanie psychiczne.
Godne zastanowienia jest to, którędy będą jeździli nasi dzielni rodacy jak w Polsce wprowadza opłaty na wszystkie autostrady s-ki.

Yanush napisał o bojkocie autostrady, a nie Chorwacji jako całości :)
zag
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 09.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zag » 02.07.2017 10:02

Bojkotujcie i autostrady, zapewniam ciebie oni nawet tego nie zauważą, a jak już zauważą i wprowadza opłaty na wszystkie drogi to pozostanie już tylko bojkot Chorwacji.
Wy się lepiej zastanówcie czy w ogóle gdzieś pojedziecie, jak w Polsce podniosą opłatę paliwową o 25 gr/l.
Martinez77
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 21.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martinez77 » 02.07.2017 10:05

zag napisał(a):Bojkotujcie i autostrady, zapewniam ciebie oni nawet tego nie zauważą, a jak już zauważą i wprowadza opłaty na wszystkie drogi to pozostanie już tylko bojkot Chorwacji.
Wy się lepiej zastanówcie czy w ogóle gdzieś pojedziecie, jak w Polsce podniosą opłatę paliwową o 25 gr/l.

Będziemy jeżdzić wszędzie poza Polską :)
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 02.07.2017 10:07

Martinez77 napisał(a):Wszystkie argumenty wyłuszczyłem wcześniej więc nie wiem kto tu wykazuje brak zdolności czytania ze zrozumieniem.....


Przecież ja w swoim poście, który cytujesz odnoszę się jedynie do Twojego postu o treści:

Martinez77 napisał(a):Więc płacz i pła, ale nie odmawiaj innym prawa do informacji. A jeśli jesteś najmądrzejszy i wiesz wszystko najlepiej to nie wchodź na forum bo i po co? Masz jakieś kompleksy?


Chyba nietrudno to zauważyć czytając ze zrozumieniem, prawda? :D

Pozwolę sobie w tym miejscu przyznać Tobie rację - jeżeli dzięki temu poczujesz się lżejszy i szlachetniejszy, to niech będzie, że to ja się mylę... Wszak adversus stímulum calcitrare :wink:
zag
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 09.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zag » 02.07.2017 10:08

Dopisze jeszcze tylko, że w tedy zamiast tematu "Ostatnia stacja benzynowa w PL na A1 lub przy A1 ", będzie pierwsza stacja w Czechach, na Słowacji, czy w Niemczech.
Martinez77
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 21.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martinez77 » 02.07.2017 10:10

stachan napisał(a):
Martinez77 napisał(a):Wszystkie argumenty wyłuszczyłem wcześniej więc nie wiem kto tu wykazuje brak zdolności czytania ze zrozumieniem.....


Przecież ja w swoim poście, który cytujesz odnoszę się jedynie do Twojego postu o treści:

Martinez77 napisał(a):Więc płacz i pła, ale nie odmawiaj innym prawa do informacji. A jeśli jesteś najmądrzejszy i wiesz wszystko najlepiej to nie wchodź na forum bo i po co? Masz jakieś kompleksy?


Chyba nietrudno to zauważyć czytając ze zrozumieniem, prawda? :D

Pozwolę sobie w tym miejscu przyznać Tobie rację - jeżeli dzięki temu poczujesz się lżejszy i szlachetniejszy, to niech będzie, że to ja się mylę... Wszak adversus stímulum calcitrare :wink:

Chodziło mi raczej o mój wcześniejszy post.
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 02.07.2017 10:14

zag napisał(a):Wy się lepiej zastanówcie czy w ogóle gdzieś pojedziecie, jak w Polsce podniosą opłatę paliwową o 25 gr/l.

Na szczęście do granicy z SK mam tylko 100km to przez rok będę oszczędzał i uzbieram na pokrycie tej różnicy (5zł w obie strony - LPG :oczko_usmiech: ).
Bartolo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 97
Dołączył(a): 10.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartolo » 03.07.2017 11:32

Wydaje mi się, że wątek powstał po to, aby pomóc tym, którzy będą omijać płatne odcinki. W sensie czysto praktycznym, jak trasy alternatywne wyglądają od strony jakości dróg, ew objazdów itp.itd. Po co doszukiwać się drugiego dna? Nie chcę jechać, nie interesuje mnie dany wątek, to go nie czytam, nie wnikam, czy kogoś stać, czy nie stać. Chcę w ten sposób jechać, to jest moja sprawa i nikomu nic do tego. Chodzi tylko o przydatne informacje.
zag
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 09.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zag » 03.07.2017 11:51

"5zł w obie strony - LPG" tym nie dobiłeś, zapomniałem o następnym żywotnym problemie jazdy do Chorwacji LPG.
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 03.07.2017 12:02

zag napisał(a):"5zł w obie strony - LPG" tym nie dobiłeś, zapomniałem o następnym żywotnym problemie jazdy do Chorwacji LPG.

A nauczył Cię ktoś kiedyś czytać ze zrozumieniem?
Mowa była o różnicy, którą będę musiał dopłacić (owe 0,25zł/litr) jeśli wejdzie opłata paliwowa (oczywiście na odcinku z domu do granicy)...
zag
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 09.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zag » 03.07.2017 12:18

Mnie tak, sarkazm dotyczy LPG.
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 03.07.2017 12:41

zag napisał(a):sarkazm dotyczy LPG.

Czyli naśmiewasz się ze wszystkich, którzy mają bolidy tak zasilane...?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.07.2017 12:47

Bardzo grzecznie proszę o zakończenie dyskusji o LPG, bo nie jest to tematem wątku :idea: :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Objazdy autostrad w Chorwacji - dyskusja. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone