Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.01.2018 22:10

Takim czymścik płynęłam z Palmizany na Pakleni Otoci do Hvaru ... ale był fun :mrgreen:
Ciekawa jestem Twoich wrażeń :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.01.2018 22:22

Habanero napisał(a):Zajefajne to miasteczko. Właśnie takie lubię :D
Czekam na rejsik i plażowanie. Czuję w kościach, że się coś wydarzy :roll: :wink:


Miasteczko jest...top of the tops - jak już tutaj ktoś (Maslinka?) je określił..

Nie wiem jak to wytłumaczyć - pojechałam za pierwszym razem (teraz był czwarty :) ) i poczułam od pierwszej chwili,że chyba tam kiedyś mieszkałam (w poprzednim wcieleniu :P )
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.01.2018 22:36

travel napisał(a):Trochę sobie posiedziałam na Piekarowej Sithonii a tu niespodzianka wielka- długo wyczekiwany kolejny odcinek :D
Od kilku lat po głowie chodziła mi Sithonia , ale chyba przegra z Visem :hearts:


Vis rules :hearts:
Jest taki inny , hippisowski, eksluzywny i swojski zarazem, czuć wolność i swobodę, gdy mija się innych turystów gdzieś na odległym szutrze to patrzy się sobie w oczy z tym trudnym do określenia błyskiem porozumienia :roll: 8)
Ja mam hipsterów za sąsiadów, widziałam też pary gejowskie z pieskami chihuahua w wynajętych kabrioletach (oni wiedzą co dobre :D ), nie dziwi też fakt,że ktoś z Hollywood upatrzył sobie wyspę na "greckie" tło do Mamma Mia :)
Czyli na Visie może być jak w Grecji, to po co do Grecji jechać? :mrgreen:

Ale ja oczywiście, nie namawiam :roll:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 13.01.2018 22:41

Katerina napisał(a):Miasteczko jest...top of the tops - jak już tutaj ktoś (Maslinka?) je określił..

Nie ja :mrgreen:, ale mogę się pod tym określeniem podpisać 8) Mega klimatyczne miasteczko!

Ten Nepomuk (po czesku też tak na niego mówią) rzeczywiście tak trochę za bardzo z boku stoi. Jak go widzieliśmy na żywo, podczas ceremonii odsłonięcia i później, nie raziło mnie to jakoś, ale u Ciebie na zdjęciach dziwnie wygląda. Przesunęłabym go w prawo :P

Czekam teraz na speedboat'a i Twoje wrażenia :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.01.2018 22:48

gusia-s napisał(a):Takim czymścik płynęłam z Palmizany na Pakleni Otoci do Hvaru ... ale był fun :mrgreen:
Ciekawa jestem Twoich wrażeń :mrgreen:


maslinka
Czekam teraz na speedboat'a i Twoje wrażenia :mrgreen:


Habanero
Czekam na rejsik i plażowanie. Czuję w kościach, że się coś wydarzy :roll:


Jedno zdradzę - nigdy więcej :roll: :evil: :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 13.01.2018 23:19

Po plażowaniu w Pritišćinie, odkrywaniu interioru i kolacji w konobie Roki's ( gdzie wreszcie mogliśmy spojrzeć ponownie na %% po spotkaniu na Queen :wink: )


No wiesz??? My cycaliśmy po spotkaniu od rana :roll: :roll: :roll: Nic z tego nie rozumiem :roll: :roll: :mrgreen:

Czytam, oglądam, doszłam do momentu plakatu i nie czytając dalej zanim spojrzałam na cenę pomyślałam: o , pływali dużym i szybkim rib-em, ciekawe jak było :mrgreen: Dopiero potem zerknęłam na cenę i informację dokąd. I teraz siedzę i się śmieję bo Ty nie wiedziałaś nawet czym popłyniesz, a ja nie wiedziałam dokąd, po co ale wiedziałam czym :mrgreen: To chyba takie moje małe zboczenie :oczko_usmiech:
A Kapitan siedzący obok tylko skomentował: tym na Bisevo? hehehe, ciekawe czy ich d...upy rozbolały po skokach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.01.2018 23:29

beatabm
A Kapitan siedzący obok tylko skomentował: tym na Bisevo? hehehe, ciekawe czy ich d...upy rozbolały po skokach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


To cholerstwo śni mi się po nocach 8O
To jednak jest spory odcinek z Komiży do Biševa, a i fala była , mać, nie mała :mrgreen:

Widziałam w Splicie plakaty - oferty pojechania tym ze Splitu na Vis 8O 8O I tego już moja wyobraźnia nie ogarnia.. :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 13.01.2018 23:35

Katerina napisał(a):beatabm
A Kapitan siedzący obok tylko skomentował: tym na Bisevo? hehehe, ciekawe czy ich d...upy rozbolały po skokach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


To cholerstwo śni mi się po nocach 8O
To jednak jest spory odcinek z Komiży do Biševa, a i fala była , mać, nie mała :mrgreen:

Widziałam w Splicie plakaty - oferty pojechania tym ze Splitu na Vis 8O 8O I tego już moja wyobraźnia nie ogarnia.. :oczko_usmiech:

Na koszmary mam lekarstwo - zdjęcie Doktora w niebieskich.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.01.2018 23:40

beatabm
Na koszmary mam lekarstwo - zdjęcie Doktora w niebieskich.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Na zasadzie :"Kup sobie kozę, potem już nic nie będzie wydawać się straszne" :mrgreen: :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 14.01.2018 13:36

Chciałabym się dowiedzieć, dlaczego system przekręca mi zdjęcia?Dziwne, wszystkie są tych samych formatów, czy można coś z tym zrobić?
Ktoś też tak miał?
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 14.01.2018 13:48

Hej
Historia o konobie Roki i o lotnisku, z krykietem niesamowita.
A Twoja mina, jak trzymasz flaszeczki bezcenna.
Widać że butelki niesie człowiek uwielbiający wino :D .
Ale te ceny ... 50 kun za piwo ... toż chyba najdrożej w Europie ... na Rynku w Krakowie jest taniej :wink: .
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 14.01.2018 13:52

Buber napisał(a):Hej
Historia o konobie Roki i o lotnisku, z krykietem niesamowita.
A Twoja mina, jak trzymasz flaszeczki bezcenna.
Widać że butelki niesie człowiek uwielbiający wino :D .
Ale te ceny ... 50 kun za piwo ... toż chyba najdrożej w Europie ... na Rynku w Krakowie jest taniej :wink: .


Wojtku, już sprostowałam ,że 50kn zapłaciliśmy za dwa piwa...
A wino faktycznie uwielbiam :P

Fajnie,że wpadłeś :papa:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 14.01.2018 14:04

Katerina napisał(a):.
...
Wojtku, już sprostowałam ,że 50kn zapłaciliśmy za dwa piwa...
A wino faktycznie uwielbiam :P
...


Hej
No nie, żebym bym małopolskim sycem, ale to i tak dużo, normalnie szwedzkie, prohibicyjne ceny :wink: .
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 14.01.2018 14:32

Katerina napisał(a):Chciałabym się dowiedzieć, dlaczego system przekręca mi zdjęcia?Dziwne, wszystkie są tych samych formatów, czy można coś z tym zrobić?
Ktoś też tak miał?

Może to za mało wina.....albo za dużo :D
Mnie tam nic się nie przekręca :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 14.01.2018 14:36

Buber napisał(a):
Katerina napisał(a):.
...
Wojtku, już sprostowałam ,że 50kn zapłaciliśmy za dwa piwa...
A wino faktycznie uwielbiam :P
...


Hej
No nie, żebym bym małopolskim sycem, ale to i tak dużo, normalnie szwedzkie, prohibicyjne ceny :wink: .


Zgadzam się - mały Karlovy Vacek za 25 kun to wielka przesada.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone