Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

moja własna podróż

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
artmal
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 18.07.2008
moja własna podróż

Nieprzeczytany postnapisał(a) artmal » 08.09.2008 21:53

Dziś wróciłem ze zbyt wcześnie przerwanego pobytu w Chorwacji. W zeszłym roku byłem w Chorwacji z przyjaciółmi na przyczepkę. W tym roku to ja organizowałem wyjazd. Warunkami były : jeden samochód i cztery osoby oraz wyjazd we wrześniu. Przewidywany czas pobytu to dwa tyg. miejsce do wyboru. Planowanie wyjazdu zaczęło się już w zimie po powrocie z nart (tak już mam kończę jeden wyjazd i już planuję następny). W zeszłym roku byliśmy na dwa samochody w osiem osób w lipcu w mali losin. osób za dużo miesiąc zbyt gorący (jak dla mnie).
Im bliżej wyjazdu tym bardziej zastanawiałem się czy nie skorzystać z usług biura i wcześniejszej rezerwacji. Ale szukając kwater , biur itp. trafiłem na cro.pl . I lektura wpisów przekonała mnie definitywnie , że trzeba jechać w ciemno. Gdyby nie udało się dokooptować dodatkowej pary byliśmy gotowi ( z żoną) jechać sami. W końcu okazało się , że przyjaciele mogą jechać z nami , termin ustalony , miejsce wybierzemy po drodze ale generalnie chcemy przynajmniej jeden tydzień spędzić w Orebiću lub gdzieś blisko.
artmal
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 18.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) artmal » 11.09.2008 07:34

Musiałem dojść do siebie po podróży i późniejszych wydarzeniach , ale o tym potem. Jak już wspomniałem jedziemy w czwórkę. Wyjazd w piątek 29.08. 8.00. Już na wstępie opóźnienie 30 min.bo koleżanka się "pakowała" . Oczywiście 80% ubrań nigdy nie zostało użytych (a nuż będzie zimno). Ale luzik , jesteśmy na urlopie , nic nas nie goni , jak trzeba będzie to nad Balatonem możemy spędzić i trzy dni.
Trasa prosta Lublin - Rzeszów - Barwinek - Koszyce - Budapeszt - Balaton - Zagrzeb - Split a dalej się zobaczy. I tutaj podziękowania i słowa uznania dla WOJANA. Trasa jaką wytyczył i opisał spowodowała , że z map wziąłem tylko Chorwacji. Reszta jak po sznurku według wskazówek Wojana. Może mała uwaga co do objazdu płatnego odcinka miedzy Preszowem a Koszycami. Wydaje mi się , że to opcja dla super oszczędnych. W tamtą strone jechaliśmy zwykłą drogą a do Polski wracaliśmy płatną i jednak wolę to drugie rozwiązanie. Chociaż wygląda na to , że Słowacy nie lubią zarabiać , bo od granicy winietę można kupić dopiero w Koszycach czyli na 3 lub 4 stacji od granicy.
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 11.09.2008 07:53

Czytam i czekam na te "wydarzenia".
A może masz jakieś zdjęcia?
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 11.09.2008 08:47

Ależ ta relacja będzie dłuuuuga :mrgreen: Piszesz już drugi odcinek a jeszcze nawet nie dojechałeś na miejsce :lol:
artmal
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 18.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) artmal » 11.09.2008 13:22

proszę o cierpliwość , piszę gdy znajdę 5 minut wolnego. fotki też będa , ale w porównaniu do tych , które oglądałem u innych to nie nastawiajcie się na rewelacje.
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 11.09.2008 22:27

artmal napisał(a):proszę o cierpliwość , piszę gdy znajdę 5 minut wolnego. fotki też będa , ale w porównaniu do tych , które oglądałem u innych to nie nastawiajcie się na rewelacje.


to juz my ocenimy 8)

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
moja własna podróż
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone