Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja przygoda na campie CISTE w Zivogosce

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008
Moja przygoda na campie CISTE w Zivogosce

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 15.07.2011 20:29

A mialo byc tak pieknie... Nie tyle mądry czlowiek po szkodzie, ale nie chciało mi się wierzyć negatywnym opiniom.
Przestrzegam wszystkich forumowiczow i cromaniaków przed pobytem na campie Ciste(nie mylić z Male Ciste). Mimo iż czytałem negatywne opinie o tym campie i o zachowaniu i stosunku do Polaków jego właściciela, zaryzykowaliśmy. Niestety, nasz pobyt zakończył się na pierwszej dobie-rzecz prozaiczna-poszło o prąd. Reklamują się razem z zapewnieniem napięcia 10A, niestety, po podłączeniu zwykłej lodówki, z prądem się pożegnaliśmy. Szybka akcja z voltomierzem, mamy w gniazdku 160V. Kulturalnie podeszliśmy do właścicieli, raz, drugi, trzeci, piętnasty. Bez zmian nikogo nei obchodziła nasza sytuacja i dwie torby nabiału i wędlin w 40stopniowym skwarze. Lodówka nie działała, a na dodatek wywalało korki. Właściciel podszedł do skrzynki, obszedł naokoło, wrócił do swojej budki. Za chwilę pojawił się znowu, tym razem z pretensjami że mamy za dużo podłączone dlatego wywala prąd(dla znawców tematu za dużo podłączone to znaczy lodówka 45l z agregatem na 220V-to wszystko z urządzeń prądożernych, a płacimy za 10A 30 kun dziennie). 5 minut kulturalnej wymiany zdań na temat prądu i już zaczyna nas wyganiać z campingu. Odgraża się że jest u siebie, że to jego pole, że jutro ma nas nie być jesli nie pasują nam warunki.
Zwinęlismy się w 40 minut, 10 metrów dalej- na Male Ciste.
Bo CISTE to nic innego niż zero zainteresowania gośćmi campu. Zero kultury, totalne olewanie problemów, jakie się tworzą w tak dużym skupisku ludzi, zamiast ich rozwiązywania. Najgorszy camping na jakim byłem od 5 sezonów w Chorwacji ze skandalicznie zachowującym się właścicielem który nie szanuje swojego źródła zarobku. Plusem campingu jest na pewno ładna plaża ale niestety to jedyna zaleta. Jeśli komuś pasuje takie traktowanie, polecam CISTE wraz z jego właścicielem.

PS Relacja online z Male Ciste, zdarzenie miało miejsce 2 godziny temu. :) pozdrawiam wszystkich Cromaniaków, pogoda jak na razie w granicach 32 stopni w cieniu, bezchmurnie.
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 15.07.2011 20:43

Trzymajcie się , pierwsze koty za płoty . Miłego wypoczynku . Ostrzeżenia na pewno się przydadzą . :lol:
ALINECZKA
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ALINECZKA » 15.07.2011 20:47

Popieram, wszystkim polecam Male Ciste. Ciste to fatalne podejście do klienta i ciągłe problemy z prądem. Jeśli ktoś chce podłączyć żarówkę 25W, to jak najbardziej, bo na więcej już niestety nie pociągnie. Ciekawe co na to standard ACSI. Gwiazdki to dostali chyba tylko za gwiazdy na niebie. Pozdrawiam
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 18.07.2011 16:44

heh, no nieźle... miłego pobytu art ! na nowym miejscu, pisałem do Ciebie we wątku o campie Jasenovo,
pozdrav !
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 20.07.2011 07:04

Serdeczne dzięki waldemar :D .wczoraj niemcy przenosili sie z ciste na małe ciste z namiotem :lol:Pozdrawiam.
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 20.07.2011 07:47

Jeszcze jedna informacja na temat praktyk na campie Ciste(nie mylic z Male Ciste) Jeśli ma zamiar was ktoś odwiedzić podczas waszego pobytu musi się liczyć z wydatkiem 35 kun od osoby 8O .Za płotem już taki problem nie istnieje!!! :lol:
lancet
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lancet » 08.08.2011 13:53

Witam

Potwierdzam słowa ART66X Camp "CISTE" to tylko przyjeżdżające KUNY lub EURO dla właściciela nic więcej po prostu zero szacunku dla klienta. Problemy należy rozwiązywać samemu a właściciela interesuje tylko, aby jak najwięcej upchać ludzi na jednej parceli nie ważne, że potykają się o siebie ważne, że dodatkowa kasa jest. Gość jest bardzo nie miły wręcz apatyczny zachowuje się jakby był pępkiem świata a to jego CISTE oblegane w całym sezonie. W każdym razie moja noga tam już więcej nie stanie i nikomu nie polecam po co nam te nerwy na wakacjach a tam się nie da inaczej.

pozdrawiam Cro-maniaków
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 11.04.2012 18:12

Witam wszystkich !Moze ktoś poratuje adresem WWW na Male Ciste -wszystkie linki które posiadałem już są nie aktywne :roll:
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 11.04.2012 19:04

art66x napisał(a):Witam wszystkich !Moze ktoś poratuje adresem WWW na Male Ciste -wszystkie linki które posiadałem już są nie aktywne :roll:

Mnie się otwiera :wink:
http://www.campmaleciste.com
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.04.2012 19:17

No no, widzę, że Sanji popracował nad stronką :D

Mój ulubiony camp w Chorwacji :D
lancet
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lancet » 11.04.2012 19:43

Artur czyżby replay w tym roku ?
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
male ciste

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 11.04.2012 20:06

Również i mój ulubiony, do tego stopnia że w tym roku wybieram się z żoną do apartamentów ( gdzieś na Peljesacu) ale wynegocjowałem jeden jedyny nocleg na campie...właśnie na Male Ciste. Bardzo podoba mi się jego położenie, fajna plaża i super widok na wysokie góry. Właściciel też sympatyczny i mam wrażenie że lubi Polaków. Naprawdę fajny camp.
Gajus
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: male ciste

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.04.2012 20:08

Gajus.ems napisał(a):Właściciel też sympatyczny i mam wrażenie że lubi Polaków. Naprawdę fajny camp.

Oj, tak, Sanji bardzo lubi Polaków :) Bezpośredni, sympatyczny, swój chłop :D
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 16.04.2012 06:36

lancet napisał(a):Artur czyżby replay w tym roku ?

Witaj Zbyszku :D Rozważamy taką możliwość -a jak z Wami?
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 16.04.2012 06:39

Juz tak nie zachwalajcie Bo nie starczy dla wszystkich miejsca :roll: :lol:
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Moja przygoda na campie CISTE w Zivogosce
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone