nenek napisał(a):Leut i Adriana to jedna restauracja i dziala.
Nie tak do końca. Leut ma (a przynajmniej miał) własną mini kuchnię i bywały okresy, że Leut był czynny a Adriana zamknięta, stąd moje pytanie.
.png)
Margo87 napisał(a):Witam,
Czy orientuje się ktoś czy końcem Maja-początkiem czerwca można już liczyć, że knajpki, lody będą otwarte?

.png)
coolin napisał(a):kit napisał(a):W tym roku po krótkiej przerwie ponownie uderzam![]()
jak zwykle też się nie obejdzie bez pizzy i piwka w Leut![]()
pozdrawiam wszystkich
Ja tak samo po 4-letniej przerwie wracam po raz trzeci do Živogošće Blato. Coś ta miejscowość ma w sobie

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne
