Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ŽivogoŠĆe Blato Czy DraŠnice?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Żivogosce Blato

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.09.2011 19:28

Vader napisał(a):OK dopijam karlovacko i idę na poszukiwania


Normalnie,jak się fajnie gada z...normalnym! :D
To ma być chata na 4 rodziny (2x2+2 i 2x 2+1).
Żebyś mi jakiegoś kołchozu nie znalazł! :wink:
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 19.09.2011 19:45

mkm napisał(a):Najpiękniejsza plaża na Makarskiej jest blisko Blato ... a jeszcze bliżej będziesz miał z Malej Duby ... :D

Zobacz tu ... http://www.whisper-mala-duba.com/index-pl.html ... a Drasnice zostaw raczej w spokoju :wink:


3 września wróciłem z Igrane , które leży między tymi dwiema miejscowościami. Drasnice jest ciekawe, które warto odwiedzić ale jeśli chcesz spędzić czas w pięknych plenerach to polecam zdecydowanie ŽivogoŠĆe . Zresztą popatrz na plener....
Obrazek
Vader
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 11.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vader » 19.09.2011 20:08

Więc tak.Jak chcesz cały dom dla siebie to trzeba będzie jutro jeszcze w ciągu dnia poszukać.Ja mieszkam w apartamencie Mijo.Na chwilę obecną są wolne miejsca dla 14 osób dwa apartamenty 6 osobowe plus jedna dwójka.Ale to nie będzie cały dom .6 osobowy apartament składa się z dwóch pokoi każdy z łazienką i wspólnej kuchni z dwoma lodówkami.Dwójka to typowe studio z aneksem kuchennym i łazienką.Ja taki zajmuję 30euro za dwie osoby.W szóstce mieszkali znajomi dwie rodziny liczył im tak samo za małe dzieci nic nie brał.Za wi-fi klimę nic nie dopłacam.Szefa nie ma w tej chwili więc co do ceny za 14 osób musisz sam to ustalić ma stronę internetową.Ogólnie po niedzieli Blato bardzo opustoszało i myślę, ze znalezienie kwatery nawet dla 14 osób nie będzie problemem
Pozdrawiam
Vader
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 11.08.2011
Re: Żivogosce Blato

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vader » 19.09.2011 20:16

anakin napisał(a):
Vader napisał(a):OK dopijam karlovacko i idę na poszukiwania


Normalnie,jak się fajnie gada z...normalnym! :D
To ma być chata na 4 rodziny (2x2+2 i 2x 2+1).
Żebyś mi jakiegoś kołchozu nie znalazł! :wink:

Ty troszkę inaczej potrzebujesz 2+1 to jest a o 2+2 muszę się dopytać
Vader
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 11.08.2011
Re: Żivogosce Blato

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vader » 19.09.2011 20:17

anakin napisał(a):
Vader napisał(a):OK dopijam karlovacko i idę na poszukiwania


Normalnie,jak się fajnie gada z...normalnym! :D
To ma być chata na 4 rodziny (2x2+2 i 2x 2+1).
Żebyś mi jakiegoś kołchozu nie znalazł! :wink:

Ty troszkę inaczej potrzebujesz 2+1 to jest a o 2+2 muszę się dopytać
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.09.2011 20:20

Vader napisał(a):.Ogólnie po niedzieli Blato bardzo opustoszało i myślę, ze znalezienie kwatery nawet dla 14 osób nie będzie problemem
Pozdrawiam


I będzie puste aż do września 2012??8O :wink:
Sorry,moja wina.
Nie powiedziałem,że o przyszły rok mi chodzi... :wink:
Vader
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 11.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vader » 19.09.2011 20:22

anakin napisał(a):
Vader napisał(a):.Ogólnie po niedzieli Blato bardzo opustoszało i myślę, ze znalezienie kwatery nawet dla 14 osób nie będzie problemem
Pozdrawiam


I będzie puste aż do września 2012??8O :wink:
Sorry,moja wina.
Nie powiedziałem,że o przyszły rok mi chodzi... :wink:

nie ja mówię o chwili obecnej
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 04.10.2011 14:51

Vader aaa.. w Mijo mieszkałeś .. może na ostatnim piętrze ? powinien być stamtąd niezły widok na morze.. .
czy według Ciebie było tam czysto itd ? jaka cena za pokój ?
Bajubajka
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.02.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bajubajka » 13.03.2013 15:39

magda_dr napisał(a):
cjanek napisał(a):Zobacz tu ... http://www.whisper-mala-duba.com/index-pl.html ... a Drasnice zostaw raczej w spokoju :wink:


Co człowiek to opinia.
Drasnice uważam to świetne miejsce do odpoczynku. Spokój, cisza i święty spokój:) no chyba że ktoś jedzie do Chorwacji szukać innych wrażeń.


ładnie, cicho, wszędzie blisko, fantastycznie odpoczęliśmy w Drasnicach w tym roku :)[/quote]
Cześć Magdo,
czy masz może jakiś namiar na fajnemiejsce dla dwóch osób w Drasnicach? Cisza, swiety spokój i morze jak najbliżej, to to, czego mi trzeba. Pozdrawiam ciepło. B. mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
magda_dr
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda_dr » 16.03.2013 23:25

ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 06.05.2013 15:34

Witam
Poszukuje fajnego,cichego miejsca w tych okolicach.Jeśli ktoś ma namiary to poprosze.
Czy warto rezerwowac wcześniej czy bez problemu na miejscu da się coś dla 9 osób znaleźć (5dorosłych,4 dzieci)
Z góry dzięki za wszelkie info.
Pozdrav :)
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 06.05.2013 17:19

ziutt napisał(a):Czy warto rezerwowac wcześniej czy bez problemu na miejscu da się coś dla 9 osób znaleźć (5dorosłych,4 dzieci)

Zależy w jakim okresie. Od 15go do 15go ciężko będzie coś znaleźć dla takiej ekipy, chyba, że nie masz wymagań.
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 06.05.2013 19:18

Jakiś strasznych wymagań nie mamy.Po kilku telefonach,kilkudziesięciu przeczytanych postów/relacji na forach zdecydowaliśmy się pojechać na miejsce bez rezerwacji.Wg relacji znajomych różnica w cenie jakieś 5 euro na głowe co daje nam jakieś 500 euro oszczędności co pokryje nam dojazd
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 06.05.2013 19:20

W większej odległości od plaży będą szanse.
Akurat riwiera makarska to nie jest "łatwy" rejon do szukania.
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 06.05.2013 21:22

ziutt napisał(a):Witam
Poszukuje fajnego,cichego miejsca w tych okolicach.Jeśli ktoś ma namiary to poprosze.
Czy warto rezerwowac wcześniej czy bez problemu na miejscu da się coś dla 9 osób znaleźć (5dorosłych,4 dzieci)
Z góry dzięki za wszelkie info.
Pozdrav :)


rozumiem że te 5 dorosłych +4 dzieci to jedziecie w 2 rodziny?
2 apartamenty dla 2 rodzin jeszcze idzie trafić lub jeden duży, w jednej chacie choć już może być ciężko jeśli gonicie w szczycie, napewno znajdziecie w jednej miejscowości, ale nie koniecznie wszyscy w jednym domu.
Ostatnio edytowano 06.05.2013 21:37 przez barti75, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
ŽivogoŠĆe Blato Czy DraŠnice? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone