Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drasnice

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mlodaaa01
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlodaaa01 » 03.07.2022 19:06

Zbigniew74 napisał(a):
mlodaaa01 napisał(a):Hej! Odświeżam temat Drasnic :D Czy ktoś, to był w zeszłym roku mógłby mi powiedzieć, jak wygląda ta szutrówka do Igrane? Zastanawiam się, czy da się tam sensownie pojeździć rowerem - i nie mam tu na myśli "górala" czy mtb tylko takie klasyczne, miejskie, turystyczne rowery :D Jest ta droga ubita na tyle, że bez problemu da się pojeździć, czy raczej wszystko jest luźne i rozjeżdża się pod nogami? Zastanawiam się, czy jest sens targać rowery tyle kilometrów, czy w ogóle będzie gdzie tam pośmigać (oczywiście nie magistralą, bo mamy 9 latka na swoim rowerze, i ja mam małego pasażera na gapę na bagażniku :lol: ), jak myślicie??
Z góry dzięki za odpowiedź :smo:

Wprawdzie nie byłem rok temu tylko w 2019roku i na nogach. Spora część tej drogi jest wyasfaltowana szczególnie podjazdy i zjazdy. Tam gdzie nie ma asfaltu jest raczej ubitą ziemia z rzadka są luźne kamienie. Moim zdaniem na rower spoko Z Igrane do Żivogosci jeszcze można, tam już jest jakiś ruch aut ale to nie Jadranka. Z drugiej strony jak masz w kółko tylko ta trasą jechać to nie wiem czy jest sens brać rowery

Ooo dzięki, to już mi troszkę rozjaśniło jak to wygląda :) A te podjazdy i zjazdy mocne, czy do przeżycia :P ?? Wiadomo, że nie będziemy codziennie zasuwać tam i spowrotem, ale jest to jakaś dodatkowa opcja spędzenia popołudnia :wink: A że apartament mamy prawie na końcu wioski, to by się rower przydał na szybki, poranny wyskok po bułki :lol: Jest temat do zastanowienia :oczko_usmiech: Dzięki!!
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 03.07.2022 19:40

Ooo dzięki, to już mi troszkę rozjaśniło jak to wygląda :) A te podjazdy i zjazdy mocne, czy do przeżycia :P ?? Wiadomo, że nie będziemy codziennie zasuwać tam i spowrotem, ale jest to jakaś dodatkowa opcja spędzenia popołudnia :wink: A że apartament mamy prawie na końcu wioski, to by się rower przydał na szybki, poranny wyskok po bułki :lol: Jest temat do zastanowienia :oczko_usmiech: Dzięki!![/quote]

Spoko da radę, gdzie będziecie i kiedy?
mlodaaa01
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlodaaa01 » 03.07.2022 22:21

Zbigniew74 napisał(a):Spoko da radę, gdzie będziecie i kiedy?

Tila Lučica już praktycznie na końcu, u Niny i Borisa Urlic o ile dobrze pamiętam :oops: Może ktoś był, zna i coś powie na ich temat :D ?? Śmigamy dopiero w drugiej połowie sierpnia, także jeszcze sporo czasu żeby przemyśleć ten rower :lol: A u Ciebie jakie plany na ten rok :wink: ?
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 03.07.2022 22:41

mlodaaa01 napisał(a):
Zbigniew74 napisał(a):Spoko da radę, gdzie będziecie i kiedy?

Tila Lučica już praktycznie na końcu, u Niny i Borisa Urlic o ile dobrze pamiętam :oops: Może ktoś był, zna i coś powie na ich temat :D ?? Śmigamy dopiero w drugiej połowie sierpnia, także jeszcze sporo czasu żeby przemyśleć ten rower :lol: A u Ciebie jakie plany na ten rok :wink: ?

To my Drasnice 30.07 - 06.08 w tym roku
bzelazko
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) bzelazko » 26.05.2023 10:23

Cześć,
Odpalam wątek na 2023.
Ktoś sie wybiera w tym roku?
Ktos moze podzielic sie wspomnieniami? ;) Jak oceniacie miejsce? Jakies tips and tricks?
Dzieki z gory!
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 26.05.2023 12:43

Już pisałem w tym temacie - ja byłem tam dwa razy, a skoro wróciłem to znaczy, że było fajnie :D
Generalnie mała, spokojna mieścina. Jest Konzum, w centrum bar Puntin, jakieś drink bary. Miejsce do leniwego odpoczynku, promenady do spacerów nie ma :)
Jeśli chcesz jakichś konkretów to pytaj.

Jeszcze sobie przypomniałem - na plaży jest słynna rura, ale nigdy nic nie śmierdziało gdy przechodziłem, a plażowaliśmy w innych miejscach.
bzelazko
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) bzelazko » 02.06.2023 12:27

Dzieki! Zastanawiałem się właśnie czy jest jakiś sklep :) czytałem, że można owoce z łódki kupic. Potwierdzasz?
Dodatkowo, czy jest szansa na kupienie ryb np. w porcie, czy trzeba do wiekszego miasteczka podjechac?
Dzieki z gory!
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 02.06.2023 15:40

Konzum jest, obok niego stoi (chyba do południa) mały straganik z owocami i warzywami. Z łódki nie widziałem.
Ryb też nie spotkałem, ale nie byłem tam od chyba 4 lat.
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 02.06.2023 18:18

Koenig napisał(a):Konzum jest, obok niego stoi (chyba do południa) mały straganik z owocami i warzywami. Z łódki nie widziałem.
Ryb też nie spotkałem, ale nie byłem tam od chyba 4 lat.

Oprócz Konzuma co by nie gadać jeszcze Jugosłowiańskiego, powstał nowy Studenac ze 100m od Konzuma
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone