Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drasnice

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kawa62
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 10.07.2018 09:24

Ja byłem w apartametach Vila Tila na końcu miejscowości w stronę Igrane. Dom nowy ładny, czysty, nad samym morzem, cisza spokój, pusta żwirowa plaża przed domem (50 m) , polecam. Faktycznie w samych Draśnicach nie ma co zwiedzać ale tak jak ktoś pisał są dobrą bazą wypadową do zwiedzania okolic. Na miejscu jest to co potrzeba : Konzum, piekarnia, bankomat, stragan warzywny, ze trzy knajpki,w porcie rano można kupić świeżą rybę. Dla tych co chcą uciec od zgiełku i tłumu miejsce idealne. Dla tych co szukają rozrywek lepsza będzie Makarska (15 km. od Draśnic). Tutaj podaję link do fotek : https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Ostatnio edytowano 10.07.2018 09:52 przez kawa62, łącznie edytowano 1 raz
Sebastianh13
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 07.11.2013
Re: Właśnie wróciłem z Draśnic, odpowiem na pytania.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebastianh13 » 10.07.2018 09:29

Sebastian,

masz na myśli właścicielkę Ružica Hrstić? Apartamenty przy samej plaży, wrzucłbym link tylko nie mogę

Poza lokalizacją i nieporządkiem odpowiada temu co na zdjęciach czy nie? Nie masz foto tego budynku z zewnątrz?[/quote]

Tak, to ta sama właścicielka. Apartamenty są w drugiej linii brzegowej, ale do plaży jest 15m do której schodzi się po schodach. Opis w necie i to co zastalismy na miejscu zgadzało się. Trochę problem jest z parkingiem. Jest z tyłu domu na który nie ma widoku i trzeba obejść dom i sklep. Jest to ok 150m. Sama miejscowość super. Cisza, spokój, brak gwaru, hałasu. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.
spidercio
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) spidercio » 10.07.2018 10:19

kawa62 napisał(a):Ja byłem w apartametach Vila Tila na końcu miejscowości w stronę Igrane. Dom nowy ładny, czysty, nad samym morzem, cisza spokój, pusta żwirowa plaża przed domem (50 m) , polecam. Faktycznie w samych Draśnicach nie ma co zwiedzać ale tak jak ktoś pisał są dobrą bazą wypadową do zwiedzania okolic. Na miejscu jest to co potrzeba : Konzum, piekarnia, bankomat, stragan warzywny, ze trzy knajpki,w porcie rano można kupić świeżą rybę. Dla tych co chcą uciec od zgiełku i tłumu miejsce idealne. Dla tych co szukają rozrywek lepsza będzie Makarska (15 km. od Draśnic). Tutaj podaję link do fotek :


dzięki za info. link się niestety nie otwiera
spidercio
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.07.2018
Re: Właśnie wróciłem z Draśnic, odpowiem na pytania.

Nieprzeczytany postnapisał(a) spidercio » 10.07.2018 10:23

Sebastianh13 napisał(a):Sebastian,

masz na myśli właścicielkę Ružica Hrstić? Apartamenty przy samej plaży, wrzucłbym link tylko nie mogę

Poza lokalizacją i nieporządkiem odpowiada temu co na zdjęciach czy nie? Nie masz foto tego budynku z zewnątrz?


Tak, to ta sama właścicielka. Apartamenty są w drugiej linii brzegowej, ale do plaży jest 15m do której schodzi się po schodach. Opis w necie i to co zastalismy na miejscu zgadzało się. Trochę problem jest z parkingiem. Jest z tyłu domu na który nie ma widoku i trzeba obejść dom i sklep. Jest to ok 150m. Sama miejscowość super. Cisza, spokój, brak gwaru, hałasu. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.[/quote]

Dzięki za info. to jest gdzieś za tą restauracją Puntin?

Ale generalnie polecasz (tylko kazać sobie porządnie posprzatać:)) czy jednak lepiej odpuścić?
Sebastianh13
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 07.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebastianh13 » 10.07.2018 11:41

Tak polecam jak najbardziej, tylko żeby konkretnie ogarnęła apartament. Restauracja Puntin jest przed tym domem. Tzn zaplecze jest od tej strony a sama restauracja od strony morza.
P. S. Na wejściu możecie jeszcze starać się urwać parę EUR za dobę :lol:
Pozdrawiam
kawa62
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 10.07.2018 11:59

Link do fotek działa tylko dla zalogowanyh na Facebooku. Jak mi ktoś powie jak się zamieszcza tutaj zdjęcia, to spróbuję to zrobić.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.07.2018 12:03

kawa62 napisał(a):Link do fotek działa tylko dla zalogowanyh na Facebooku. Jak mi ktoś powie jak się zamieszcza tutaj zdjęcia, to spróbuję to zrobić.

Np. jaki załącznik w poście.
Opcja "Dodaj zdjęcie lub załącznik".
spidercio
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) spidercio » 10.07.2018 12:19

Sebastianh13 napisał(a):Tak polecam jak najbardziej, tylko żeby konkretnie ogarnęła apartament. Restauracja Puntin jest przed tym domem. Tzn zaplecze jest od tej strony a sama restauracja od strony morza.
P. S. Na wejściu możecie jeszcze starać się urwać parę EUR za dobę :lol:
Pozdrawiam


Na wejściu..na miejscu czy mailowo:) Jak apartament na parterze to orientujesz sie jaki będzie widok, budynek przed czy morze (bo akurat foto tarasu nie podesłała a nie odpisuje narazie)?

Od restauracji nie jest za głośno?
Sebastianh13
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 07.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebastianh13 » 10.07.2018 12:28

spidercio napisał(a):
Sebastianh13 napisał(a):Tak polecam jak najbardziej, tylko żeby konkretnie ogarnęła apartament. Restauracja Puntin jest przed tym domem. Tzn zaplecze jest od tej strony a sama restauracja od strony morza.
P. S. Na wejściu możecie jeszcze starać się urwać parę EUR za dobę :lol:
Pozdrawiam


Na wejściu..na miejscu czy mailowo:) Jak apartament na parterze to orientujesz sie jaki będzie widok, budynek przed czy morze (bo akurat foto tarasu nie podesłała a nie odpisuje narazie)?

Od restauracji nie jest za głośno?


Na miejscu. Może akurat się uda. Nam udało się po długiej rozmowie. Restauracja w ogóle nie dokucza. Co do samego widoku to my mieliśmy 7os apartament na piętrze i widok był super. Na parterze będzie ciężko o to, myślę że wręcz niemożliwe niestety.
kawa62
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 10.07.2018 13:59

Spróbuję zamieścić kilka fotek z Draśnic:
Załączniki:
IMG_0395.JPG
Zachód słońca z tarasu
IMG_0387.JPG
Dom w którym mieszkaliśmy
IMG_0386.JPG
Widok z balkonu na morze przed domem
IMG_0272.JPG
Widok z promenady na miasto
IMG_0270.JPG
Draśnice w zachodzącym słońcu
IMG_0265.JPG
Bugenwilla na domu
IMG_0254.JPG
Widok na port w Draśnicach z morza
IMG_0037.JPG
Nasza plaża pod domem
IMG_0018.JPG
Nasze morze przed domem
IMG_0003.JPG
Widok z naszego balkonu na miasto
IMG_0002.JPG
Widok z naszego balkonu na morze przed domem
Drasnice.JPG
Widok z naszej plaży w stronę miasta
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 10.07.2018 15:49

Widzę, że w sezonie również bardzo kameralnie :)
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 10.07.2018 16:00

Dwa lata temu byliśmy w Draśnicach. Mieszkaliśmy koło hotelu Plaża.
Środek sezonu, mało ludzi, polecam
kawa62
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 10.07.2018 16:16

Na plaży koło naszego domu byliśmy tylko my i jeszcze jedna rodzina z Polski. Natomiast w Makarskiej jak pojechaliśmy jednego dnia na plażę to nie było gdzie rozłożyć ręcznika. Do wody szliśmy slalomem pomiędzy leżącymi się ludźmi.
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 11.07.2018 15:51

Byłem w ubiegły roku w Drasnicach i to była chyba najlepsza miejscówka z tych miejsc gdzie byłem. Spokój, na plaży luz.
Co do Puntina to jedzenie bardzo dobre, a od godziny 22/23 to już zupełna cisza jest w miejscowości. Polecam plaże w kierunku Igrane.
skojola
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 30.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) skojola » 11.07.2018 16:47

My byliśmy dwa lata temu i również jesteśmy zauroczeni Draśnicami. Przepiękne widoki, spokój, cisza, mało ludzi, a do Makarskiej rzut beretem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone