Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Drasnice

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kawa62
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 10.07.2018 09:24

Ja byłem w apartametach Vila Tila na końcu miejscowości w stronę Igrane. Dom nowy ładny, czysty, nad samym morzem, cisza spokój, pusta żwirowa plaża przed domem (50 m) , polecam. Faktycznie w samych Draśnicach nie ma co zwiedzać ale tak jak ktoś pisał są dobrą bazą wypadową do zwiedzania okolic. Na miejscu jest to co potrzeba : Konzum, piekarnia, bankomat, stragan warzywny, ze trzy knajpki,w porcie rano można kupić świeżą rybę. Dla tych co chcą uciec od zgiełku i tłumu miejsce idealne. Dla tych co szukają rozrywek lepsza będzie Makarska (15 km. od Draśnic). Tutaj podaję link do fotek : https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Ostatnio edytowano 10.07.2018 09:52 przez kawa62, łącznie edytowano 1 raz
Sebastianh13
Globtroter
Re: Właśnie wróciłem z Draśnic, odpowiem na pytania.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebastianh13 » 10.07.2018 09:29

Sebastian,

masz na myśli właścicielkę Ružica Hrstić? Apartamenty przy samej plaży, wrzucłbym link tylko nie mogę

Poza lokalizacją i nieporządkiem odpowiada temu co na zdjęciach czy nie? Nie masz foto tego budynku z zewnątrz?[/quote]

Tak, to ta sama właścicielka. Apartamenty są w drugiej linii brzegowej, ale do plaży jest 15m do której schodzi się po schodach. Opis w necie i to co zastalismy na miejscu zgadzało się. Trochę problem jest z parkingiem. Jest z tyłu domu na który nie ma widoku i trzeba obejść dom i sklep. Jest to ok 150m. Sama miejscowość super. Cisza, spokój, brak gwaru, hałasu. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.
spidercio
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) spidercio » 10.07.2018 10:19

kawa62 napisał(a):Ja byłem w apartametach Vila Tila na końcu miejscowości w stronę Igrane. Dom nowy ładny, czysty, nad samym morzem, cisza spokój, pusta żwirowa plaża przed domem (50 m) , polecam. Faktycznie w samych Draśnicach nie ma co zwiedzać ale tak jak ktoś pisał są dobrą bazą wypadową do zwiedzania okolic. Na miejscu jest to co potrzeba : Konzum, piekarnia, bankomat, stragan warzywny, ze trzy knajpki,w porcie rano można kupić świeżą rybę. Dla tych co chcą uciec od zgiełku i tłumu miejsce idealne. Dla tych co szukają rozrywek lepsza będzie Makarska (15 km. od Draśnic). Tutaj podaję link do fotek :

dzięki za info. link się niestety nie otwiera
spidercio
Turysta
Re: Właśnie wróciłem z Draśnic, odpowiem na pytania.

Nieprzeczytany postnapisał(a) spidercio » 10.07.2018 10:23

Sebastianh13 napisał(a):Sebastian,

masz na myśli właścicielkę Ružica Hrstić? Apartamenty przy samej plaży, wrzucłbym link tylko nie mogę

Poza lokalizacją i nieporządkiem odpowiada temu co na zdjęciach czy nie? Nie masz foto tego budynku z zewnątrz?

Tak, to ta sama właścicielka. Apartamenty są w drugiej linii brzegowej, ale do plaży jest 15m do której schodzi się po schodach. Opis w necie i to co zastalismy na miejscu zgadzało się. Trochę problem jest z parkingiem. Jest z tyłu domu na który nie ma widoku i trzeba obejść dom i sklep. Jest to ok 150m. Sama miejscowość super. Cisza, spokój, brak gwaru, hałasu. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.[/quote]

Dzięki za info. to jest gdzieś za tą restauracją Puntin?

Ale generalnie polecasz (tylko kazać sobie porządnie posprzatać:)) czy jednak lepiej odpuścić?
Sebastianh13
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebastianh13 » 10.07.2018 11:41

Tak polecam jak najbardziej, tylko żeby konkretnie ogarnęła apartament. Restauracja Puntin jest przed tym domem. Tzn zaplecze jest od tej strony a sama restauracja od strony morza.
P. S. Na wejściu możecie jeszcze starać się urwać parę EUR za dobę :lol:
Pozdrawiam
kawa62
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 10.07.2018 11:59

Link do fotek działa tylko dla zalogowanyh na Facebooku. Jak mi ktoś powie jak się zamieszcza tutaj zdjęcia, to spróbuję to zrobić.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.07.2018 12:03

kawa62 napisał(a):Link do fotek działa tylko dla zalogowanyh na Facebooku. Jak mi ktoś powie jak się zamieszcza tutaj zdjęcia, to spróbuję to zrobić.

Np. jaki załącznik w poście.
Opcja "Dodaj zdjęcie lub załącznik".
spidercio
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) spidercio » 10.07.2018 12:19

Sebastianh13 napisał(a):Tak polecam jak najbardziej, tylko żeby konkretnie ogarnęła apartament. Restauracja Puntin jest przed tym domem. Tzn zaplecze jest od tej strony a sama restauracja od strony morza.
Pozdrawiam

Na wejściu..na miejscu czy mailowo:) Jak apartament na parterze to orientujesz sie jaki będzie widok, budynek przed czy morze (bo akurat foto tarasu nie podesłała a nie odpisuje narazie)?

Od restauracji nie jest za głośno?
Sebastianh13
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebastianh13 » 10.07.2018 12:28

spidercio napisał(a):
Sebastianh13 napisał(a):Tak polecam jak najbardziej, tylko żeby konkretnie ogarnęła apartament. Restauracja Puntin jest przed tym domem. Tzn zaplecze jest od tej strony a sama restauracja od strony morza.
Pozdrawiam

Na wejściu..na miejscu czy mailowo:) Jak apartament na parterze to orientujesz sie jaki będzie widok, budynek przed czy morze (bo akurat foto tarasu nie podesłała a nie odpisuje narazie)?

Od restauracji nie jest za głośno?

Na miejscu. Może akurat się uda. Nam udało się po długiej rozmowie. Restauracja w ogóle nie dokucza. Co do samego widoku to my mieliśmy 7os apartament na piętrze i widok był super. Na parterze będzie ciężko o to, myślę że wręcz niemożliwe niestety.
kawa62
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 10.07.2018 13:59

Spróbuję zamieścić kilka fotek z Draśnic:
Załączniki:
IMG_0395.JPG
Zachód słońca z tarasu
IMG_0387.JPG
Dom w którym mieszkaliśmy
IMG_0386.JPG
Widok z balkonu na morze przed domem
IMG_0272.JPG
Widok z promenady na miasto
IMG_0270.JPG
Draśnice w zachodzącym słońcu
IMG_0265.JPG
Bugenwilla na domu
IMG_0254.JPG
Widok na port w Draśnicach z morza
IMG_0037.JPG
Nasza plaża pod domem
IMG_0018.JPG
Nasze morze przed domem
IMG_0003.JPG
Widok z naszego balkonu na miasto
IMG_0002.JPG
Widok z naszego balkonu na morze przed domem
Drasnice.JPG
Widok z naszej plaży w stronę miasta
Endrju
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 10.07.2018 15:49

Widzę, że w sezonie również bardzo kameralnie :)
Garo&Justa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 10.07.2018 16:00

Dwa lata temu byliśmy w Draśnicach. Mieszkaliśmy koło hotelu Plaża.
Środek sezonu, mało ludzi, polecam
kawa62
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 10.07.2018 16:16

Na plaży koło naszego domu byliśmy tylko my i jeszcze jedna rodzina z Polski. Natomiast w Makarskiej jak pojechaliśmy jednego dnia na plażę to nie było gdzie rozłożyć ręcznika. Do wody szliśmy slalomem pomiędzy leżącymi się ludźmi.
Koenig
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 11.07.2018 15:51

Byłem w ubiegły roku w Drasnicach i to była chyba najlepsza miejscówka z tych miejsc gdzie byłem. Spokój, na plaży luz.
Co do Puntina to jedzenie bardzo dobre, a od godziny 22/23 to już zupełna cisza jest w miejscowości. Polecam plaże w kierunku Igrane.
skojola
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) skojola » 11.07.2018 16:47

My byliśmy dwa lata temu i również jesteśmy zauroczeni Draśnicami. Przepiękne widoki, spokój, cisza, mało ludzi, a do Makarskiej rzut beretem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019