Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drasnice

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jotusia
Croentuzjasta
Posty: 139
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotusia » 19.07.2019 12:30

Dziękuję Wam za cenne uwagi. Jeśli będzie czas, skuszę się na Mostar, Medżugorie sobie odpuszczę. Poszukam też stateczku na Hvar, z Drasnic, to była by najlepsza opcja.
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 19.07.2019 13:13

Mostar obowiązkowo! :) Chętnie bym tam jeszcze raz pojechał
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 19.07.2019 13:33

jotusia napisał(a):Dziękuję Wam za cenne uwagi. Jeśli będzie czas, skuszę się na Mostar, Medżugorie sobie odpuszczę. Poszukam też stateczku na Hvar, z Drasnic, to była by najlepsza opcja.

W weekend na plaży jest więcej osób i w tym czasie powinniście spotkać "naganiacza" na wycieczki statkiem.
grypserek
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 07.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grypserek » 19.07.2019 17:23

jotusia napisał(a):Dziękuję Wam za cenne uwagi. Jeśli będzie czas, skuszę się na Mostar, Medżugorie sobie odpuszczę. Poszukam też stateczku na Hvar, z Drasnic, to była by najlepsza opcja.


Dla mnie Mostar też przereklamowany ;) Warto pojechać, zobaczyć ale żeby mnie zachwycił... wolę chorwackie miasteczka.
Statek też bym radził rozpoznać temat. Z tegorocznych, a właściwie zeszłotygodniowych opowieści - rejs z Igrane półgodzinny na plaże na Hvarze, potem jeszcze przy okazji powrotu odwiedziny Podgory. Żadna rewelacja, wolałbym zrobić sobie autem całodzienną wycieczkę na Hvar.
jotusia
Croentuzjasta
Posty: 139
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotusia » 22.07.2019 07:16

grypserek napisał(a):
jotusia napisał(a):Dziękuję Wam za cenne uwagi. Jeśli będzie czas, skuszę się na Mostar, Medżugorie sobie odpuszczę. Poszukam też stateczku na Hvar, z Drasnic, to była by najlepsza opcja.


Dla mnie Mostar też przereklamowany ;) Warto pojechać, zobaczyć ale żeby mnie zachwycił... wolę chorwackie miasteczka.
Statek też bym radził rozpoznać temat. Z tegorocznych, a właściwie zeszłotygodniowych opowieści - rejs z Igrane półgodzinny na plaże na Hvarze, potem jeszcze przy okazji powrotu odwiedziny Podgory. Żadna rewelacja, wolałbym zrobić sobie autem całodzienną wycieczkę na Hvar.


Też wolałabym autem, ale rejs statkiem jest dla dzieci atrakcyjniejszy
grypserek
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 07.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grypserek » 22.07.2019 09:39

jotusia napisał(a):Też wolałabym autem, ale rejs statkiem jest dla dzieci atrakcyjniejszy


W czym jest atrakcyjniejszy? Że dostaną rybę? Posłuchają muzyki? Prom też płynie ;)
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 22.07.2019 10:11

Jak ktoś nigdy nie był np na Hvarze - w takim razie rejs polecam. Taki kuterek to co innego niż prom, za pierwszym razem frajda jakaś jednak jest
jotusia
Croentuzjasta
Posty: 139
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotusia » 23.07.2019 08:46

grypserek napisał(a):
jotusia napisał(a):Też wolałabym autem, ale rejs statkiem jest dla dzieci atrakcyjniejszy


W czym jest atrakcyjniejszy? Że dostaną rybę? Posłuchają muzyki? Prom też płynie ;)

Dla małych dzieci mały bujający kadłubek jest atrakcją, wygląd stateczku a nie promu i inne takie tam.

Garo&Justa napisał(a):Jak ktoś nigdy nie był np na Hvarze - w takim razie rejs polecam. Taki kuterek to co innego niż prom, za pierwszym razem frajda jakaś jednak jest

A no właśnie.

Z resztą trzeba będzie i tak przeliczyć koszty i zobaczyć ile wyjdzie za prom, a ile za fish picnic.
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 23.07.2019 10:20

jotusia napisał(a):.

Z resztą trzeba będzie i tak przeliczyć koszty i zobaczyć ile wyjdzie za prom, a ile za fish picnic.


Prom z Drvenika do Sucuraju to 108kn za samochód i 16 kn osoba dorosła + 8kn dziecko do 12lat. W jedną stronę.

Fish picnik z Makarskiej to około 220 kn za osobe, nie wiem jak dziecko.
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 23.07.2019 10:21

Orientujecie się czy da się jakoś przejść do Podgory jakąś ścieką?
jotusia
Croentuzjasta
Posty: 139
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotusia » 23.07.2019 11:15

tranquilo napisał(a):
jotusia napisał(a):.

Z resztą trzeba będzie i tak przeliczyć koszty i zobaczyć ile wyjdzie za prom, a ile za fish picnic.


Prom z Drvenika do Sucuraju to 108kn za samochód i 16 kn osoba dorosła + 8kn dziecko do 12lat. W jedną stronę.

Fish picnik z Makarskiej to około 220 kn za osobe, nie wiem jak dziecko.


To prom z 2 dzieci taniej, ale mniej zabawy dla nich. No zobaczymy na miejscu.
jotusia
Croentuzjasta
Posty: 139
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotusia » 20.08.2019 07:51

Właśnie wróciłam z Drasnic, więc mogę nieco zaktualizować post.
Na miejscu 3 restauracje i pizzeria, dwa bary, jedliśmy w Puntinie (jedzenie ok) i pizzerii, która nam nie smakowała (lepsza pizza w Puntinie). Z fish picnicu i promu na Hvar nie skorzystaliśmy, za to odwiedziliśmy Mostar.
Na miejscu jeden mały Konzum, ale w Makarskiej już sklepów do wyboru.
Miejsce bardzo fajne, polecam rodzinom z dziećmi, my tam na pewno wrócimy. Jeśli ktoś ma jakieś szczegółowe pytania, proszę pisać.
jaro1959
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 13.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaro1959 » 14.10.2019 17:15

Mam pytanie odnośnie Drasnic. Mogę prosić o kontakt na PW kogoś, kto był na miejscu?
qra69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 08.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 16.10.2019 19:23

jotusia napisał(a):Właśnie wróciłam z Drasnic, więc mogę nieco zaktualizować post.
Na miejscu 3 restauracje i pizzeria, dwa bary, jedliśmy w Puntinie (jedzenie ok) i pizzerii, która nam nie smakowała (lepsza pizza w Puntinie). Z fish picnicu i promu na Hvar nie skorzystaliśmy, za to odwiedziliśmy Mostar.
Na miejscu jeden mały Konzum, ale w Makarskiej już sklepów do wyboru.
Miejsce bardzo fajne, polecam rodzinom z dziećmi, my tam na pewno wrócimy. Jeśli ktoś ma jakieś szczegółowe pytania, proszę pisać.

w jakim miesiącu byłaś? jak z ilością turystów?
kawa62
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 16.10.2019 21:15

jaro1959 napisał(a):Mam pytanie odnośnie Drasnic. Mogę prosić o kontakt na PW kogoś, kto był na miejscu?

Ja byłem dwa lata temu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone