Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ŽivogoŠĆe Blato Czy DraŠnice?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 23.09.2010 09:42

dzięki daros , ja też pierwszy dzień , jakoś próbuję to ogarnąć ..., zimno... .
Szczający_Goryl
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szczający_Goryl » 26.09.2010 16:10

Siema. Tak to my mieszkaliśmy na przeciw Leszka. To ja byłem Mazda 6. Jeszcze nie doszedłem do siebie po przyjeździe ale w tym tygodniu zrobię mega foto relacje dla następnych, którzy wybierają się do Blato.

Pozdro
cjanek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 24.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cjanek » 14.09.2011 13:28

Zobacz tu ... http://www.whisper-mala-duba.com/index-pl.html ... a Drasnice zostaw raczej w spokoju :wink:[/quote]

Co człowiek to opinia.
Drasnice uważam to świetne miejsce do odpoczynku. Spokój, cisza i święty spokój:) no chyba że ktoś jedzie do Chorwacji szukać innych wrażeń.
magda_dr
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda_dr » 14.09.2011 14:35

cjanek napisał(a):Zobacz tu ... http://www.whisper-mala-duba.com/index-pl.html ... a Drasnice zostaw raczej w spokoju :wink:


Co człowiek to opinia.
Drasnice uważam to świetne miejsce do odpoczynku. Spokój, cisza i święty spokój:) no chyba że ktoś jedzie do Chorwacji szukać innych wrażeń.[/quote]

ładnie, cicho, wszędzie blisko, fantastycznie odpoczęliśmy w Drasnicach w tym roku :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 14.09.2011 15:02

krakuscity napisał(a): rok temu pmieszkaliśmy w domu zaraz za willą , gdzie będziesz mieszkał. Fajny apartament z dwoma pokojami, z klimą i tv kosztował nas 20 euro - za 2 osoby(z widokiem na morze). Miejsc wolnych było wtedy o tej porze mnóstwo.
Udanego wypoczynku Wam życzę. :wink:


Rzucisz linka ziom? :wink:
Mail w profilu..
Dzięki.
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 18.09.2011 08:45

anakin uważam że dobre miejsce w Blato jest tu gdzie ja jestem już drugi raz http://www.dalmatina.biz/ , co prawda teraz już jest to o wiele bardziej zarośnięte ale i tak jest ładny widok na morze , jeżeli Ci na tym zależy . płacimy teraz 38 euro za ap numer 20. zresztą w Blato jest wiele ciekawych miejscówek.
krakus pisał pewne o http://www.apartamentychorwacja.pl/apar ... akcic/4511 . cenę miał rewelacyjną.. . jestem teraz jeszcze parę dni mogę porobić trochę zdjęć jakby co , zresztą mam sporo z tamtego roku.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.09.2011 09:51

leszekmw napisał(a):anakin uważam że dobre miejsce w Blato jest tu gdzie ja jestem już drugi raz http://www.dalmatina.biz/ , co prawda teraz już jest to o wiele bardziej zarośnięte ale i tak jest ładny widok na morze , jeżeli Ci na tym zależy . płacimy teraz 38 euro za ap numer 20. zresztą w Blato jest wiele ciekawych miejscówek.
krakus pisał pewne o http://www.apartamentychorwacja.pl/apar ... akcic/4511 . cenę miał rewelacyjną.. . jestem teraz jeszcze parę dni mogę porobić trochę zdjęć jakby co , zresztą mam sporo z tamtego roku.



Dzięki.
Wstępnie rozglądam się za czymś dla............14 osób! :lol:
Najlepiej gdyby to była cała chata.
Gdybyś coś takiego wyhaczył.....będę wdzięczny.

Z tym,że 100 ojro za 2+2 to chyba lekka przesada.. :roll: http://www.dalmatina.biz
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 18.09.2011 10:15

14 osób to faktycznie sporo .. , trzeba by cały dom :?
ceny.., pewnie że dużo te 100e , ale w dalmatinie jest naprawdę czyściutko , śmiecie są codziennie wyrzucane z pokoi, choć i tak w tamtym roku była inna sprzątaczka i lepiej sie spisywała. żebym nie wprowadził w błąd - nie sprząta pokoi , raz na parę dni je zamiecie z grubsza , ale dookoła domu zamiata cały czas . w app. są ręczniki zmieniane co parę dni, mydło w łazience i papier do pupy.
nie wiem w jakim terminie planujesz wyjazd ale jeżeli chciałbyś tyle osób w jednym domu w Blato to nawet gdyby to było we wrześniu to chyba musisz myśleć o rezerwacji niedługo
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.09.2011 10:17

leszekmw napisał(a):nie wiem w jakim terminie planujesz wyjazd ale jeżeli chciałbyś tyle osób w jednym domu w Blato to nawet gdyby to było we wrześniu to chyba musisz myśleć o rezerwacji niedługo


Widzisz,że myślę. :wink:
Chcę cały dom,bo................tak chcę! :D
Z tym,że nie jest to łatwe....
No,ale przecież nikt nie mówił,że takie będzie... :mrgreen:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 18.09.2011 10:42

Ani :D A z Anią Plumkową się nie kontaktowałeś ?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.09.2011 10:53

Jeszcze nie.
Dzięki. 8)
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 19.09.2011 10:16

anakin no z tą willą Plumka może być niezłe rozwiązanie .
jakby co to pisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Vader
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 11.08.2011
Żivogosce Blato

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vader » 19.09.2011 18:15

Co chcesz wiedzieć o Blato ? Własnie tutaj jestem Pisz co cię interesuje to sprawdzę i opiszę
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Żivogosce Blato

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.09.2011 18:18

Vader napisał(a):Co chcesz wiedzieć o Blato ? Własnie tutaj jestem Pisz co cię interesuje to sprawdzę i opiszę


Kto jak kto,ale Ty mi na bank to załatwisz!
Z takim....................nickiem!!! :D
Chata na 14 osób,w cenie powiedzmy........... przystępnej. :wink:
Cały dom dla mnie.
To mnie interesuje! :D

No i niech Moc będzie z Tobą!!! 8)
Vader
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 11.08.2011
Re: Żivogosce Blato

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vader » 19.09.2011 18:20

anakin napisał(a):
Vader napisał(a):Co chcesz wiedzieć o Blato ? Własnie tutaj jestem Pisz co cię interesuje to sprawdzę i opiszę


Kto jak kto,ale Ty mi na bank to załatwisz!
Z takim....................nickiem!!! :D
Chata na 14 osób,w cenie powiedzmy........... przystępnej. :wink:
Cały dom dla mnie.
To mnie interesuje! :D

No i niech Moc będzie z Tobą!!! 8)

OK dopijam karlovacko i idę na poszukiwania
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
ŽivogoŠĆe Blato Czy DraŠnice? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone