Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Moja przygoda na campie CISTE w Zivogosce

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukasz22i
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 28.07.2013 17:27

Jako że babci z zielonej bramy z Igrane ostatnio nie widać to może ktoś podrzuci info jak trafić do dziadka z Zivogosce które również dysponuje zacnymi trunkami for sale? Czy trzeba jechać ulicą czy iść jakąś boczną dróżką?
Clippasia
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Clippasia » 13.08.2014 10:44

Właśnie wróciliśmy z Ciste :P i na pewno w przyszłości do niego zawitamy.
Super miejsca na zacienionych tarasach, świetna i nie zatłoczona plaża, czyte! sanitariaty, spokój.
Wifi za darmo przy recepcji, co dzień dostawa pieczywa, co drugi dzień dostawa świeżych owoców i warzyw (ceny "normalne").
Jednym słowem "nie ma problema" jak powiada właściciel :)

PS> Osoby które nie przepadają za kotami mogą mieć problem ... jest ich na prawdę dużo, ale absolutnie nie stwarzają jeszcze problemów. Jak powiada mój syn - taka atrakcja kempingu.
PS>> Rezerwacja najlepiej telefonicznie.
:papa:
Agnes73
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnes73 » 14.08.2016 21:36

Absolutnie nie mogę się zgodzić. Właśnie zostaliśmy wyrzuceni z male ciste i stoimy w ciste. Zachowanie wlasciciela male ciste skandaliczne. Pierwszy raz zostalam tak potraktowana. I to dlatego ze upomnialam sie o miejsce ktore wczesniej zarezerwowalam a ktorego nie bylo. Skandal. Byc moze jak jest luzniej wlasciciel jest ok ale gdy pojawia sie problem twierdzi ze to jego kemping i moze robic co chce. Poziom pana mozna samemu ocenic. Stwierdzil ze ma miejsce od dnia nastepnego - wczesniej mailowo potwierdzil miejsce. Gdy zapytalam dlaczego tak sie stalo odpowiedzial ze jak mi nie pasuje to droga wolna. Po mojej odpowiedzi ze przeciez obiecywal i gwarantowal miejsce uslyszalam wynocha. Szok. Przestrzegam
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi

Moja przygoda na campie CISTE w Zivogosce - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019