Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja Chorwacja 2016 - Drasnice i Bibinje

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.07.2016 22:25

edzia217 napisał(a):14-15 lipca 2016
Wiatr wiał okropnie, a wcześniej spadł mały deszcz. Jechaliśmy dalej aż tu pojawił się kolejny korek. Jak się okazało został zamknięty najdłuższy tunel w Chorwacji Sv. rok i zrobili objazd.

Tak informacyjnie - najdłuższy tunel w Chorwacji to Mala Kapela o długości 5760 m (ale tam nie wieje jak pod Velebitem)
Tunel Sv.Rok ma dwie długości:
-zachodni 5670 m.
-wschodni 5679 m.
edzia217
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 30.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia217 » 30.07.2016 22:28

Janusz Bajcer napisał(a):
edzia217 napisał(a):14-15 lipca 2016
Wiatr wiał okropnie, a wcześniej spadł mały deszcz. Jechaliśmy dalej aż tu pojawił się kolejny korek. Jak się okazało został zamknięty najdłuższy tunel w Chorwacji Sv. rok i zrobili objazd.

Tak informacyjnie - najdłuższy tunel w Chorwacji to Mala Kapela o długości 5760 m (ale tam nie wieje jak pod Velebitem)
Tunel Sv.Rok ma dwie długości:
-zachodni 5670 m.
-wschodni 5679 m.


Dziekuje za informacje bo caly czas bylam przekonana ze Sv. Rok jest najdluzszy :)
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 30.07.2016 22:42

FUX napisał(a):
edzia217 napisał(a): Następnie wjechaliśmy do Chorwacji a tam wiał strasznie silny wiatr. Kiedy wysiadłam na parkingu prawie wyrwało mi drzwi, a innym Polakom wywiało bilet za autostradę. Na szczęście udało im się go złapać :)


Fascynujące.
Kilkudziesięcio kilogramowe drzwi prawie urwało ale lekki bilet udało się złapać...
:roll:

Siedź cicho i nie przeszkadzaj hehe :mrgreen:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.07.2016 11:29

Wszystko fajnie ale jakieś fotki by się przydały. :)

Pzdr
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 31.07.2016 12:14

Siadam. Zaznaczam. Będę czytał z ciekawością.
edzia217
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 30.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia217 » 31.07.2016 12:20

Witam jak mam wstawić zdjęcie skoro pokazuje mi się taki komunikat:
"Przepraszamy, jeszcze nie możesz umieszczać linków w swoich postach. Jest to funkcja dostępna wyłącznie dla forumowiczów o dłuższym stażu.
Uwaga: próby ominięcia tego zakazu mogą skutkować trwałym usunięciem z forum. Nie udzielamy również informacji, od czego dokładnie zależy możliwość umieszczania linków (jeśli będziesz wsytarczająco zaangażowany, na pewno nie będzie z tym problemów)."
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 31.07.2016 12:41

edzia217 napisał(a):Witam jak mam wstawić zdjęcie skoro pokazuje mi się taki komunikat:
"Przepraszamy, jeszcze nie możesz umieszczać linków w swoich postach. Jest to funkcja dostępna wyłącznie dla forumowiczów o dłuższym stażu.
Uwaga: próby ominięcia tego zakazu mogą skutkować trwałym usunięciem z forum. Nie udzielamy również informacji, od czego dokładnie zależy możliwość umieszczania linków (jeśli będziesz wsytarczająco zaangażowany, na pewno nie będzie z tym problemów)."

No to lipa... Za "świeża" na forum jesteś :roll:
edzia217
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 30.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia217 » 31.07.2016 12:43

anlama napisał(a):
edzia217 napisał(a):Witam jak mam wstawić zdjęcie skoro pokazuje mi się taki komunikat:
"Przepraszamy, jeszcze nie możesz umieszczać linków w swoich postach. Jest to funkcja dostępna wyłącznie dla forumowiczów o dłuższym stażu.
Uwaga: próby ominięcia tego zakazu mogą skutkować trwałym usunięciem z forum. Nie udzielamy również informacji, od czego dokładnie zależy możliwość umieszczania linków (jeśli będziesz wsytarczająco zaangażowany, na pewno nie będzie z tym problemów)."

No to lipa... Za "świeża" na forum jesteś :roll:


Czyli wychodzi na to, że jak na razie zostaje mi tylko opisywanie.
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 31.07.2016 12:44

No na to wychodzi chyba...:-(
maargoolcia
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) maargoolcia » 31.07.2016 12:45

Podpinam sie :-)
edzia217
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 30.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia217 » 31.07.2016 13:02

16 lipiec 2016

Wstajemy rano a tu nadal mocno wieje. Nie ma szans na plażing. Co tu robić ? Dziś mieliśmy odpoczywać i kąpać w krystalicznej wodzie,.Jesteśmy źli, że tak zaczyna się nasz pobyt ale co zrobić. Właściciel naszego apartamentu powiedział, że nie pamięta takich wiatrów w lipcu. Stwierdzamy, że mimo to nie będziemy siedzieć w apartamencie i bierzemy aparat w ręce i idziemy na spacer po Drasnicach. Przypomnieć sobie jak wyglądają :)
Robimy sobie zdjęcia z wiatrem we włosach licząc, że już jutro poleżymy na drasnickich plażach i pokąpiemy się w Adriatyku. A na szczęście prognozy są obiecujące jutro ma już mniej wiać. W tv mówią również, że korek przed Sv. Rokiem jest jeszcze większy niż wczoraj, ludzie mają takiego samego pecha jak my.
Wieczorem wybieramy się na kolację do Makarskiej, tam oczywiście tłumy. Znajdujemy sobie jakąś knajpkę i zamawiamy pizzę. Jak się okazuje niedobrą, słona jak cholera. Postanawiamy już nigdy więcej pizzy w Makarskiej :)
Makarska jako miejscowość mi się podoba. Jest naprawdę ładna, ale nie chciałabym tam spędzać pobytu, bo mogę sobie tylko wyobrazić ile tam jest ludzi na plaży. Ja wolę moją spokojną wioskę Drasnice :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.07.2016 15:04

edzia217 napisał(a):Witam jak mam wstawić zdjęcie skoro pokazuje mi się taki komunikat:
"Przepraszamy, jeszcze nie możesz umieszczać linków w swoich postach. Jest to funkcja dostępna wyłącznie dla forumowiczów o dłuższym stażu.

Zdjęcia do relacji można dodawać bezpośrednio z komputera.
Pod okienkiem do pisania postów jest opcja: Dodaj zdjęcia lub załącznik :idea:
maargoolcia
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) maargoolcia » 31.07.2016 15:28

Co do wiatru, też przyjechaliśmy do Primosten w tym samym terminie co Wy. Było pusto na ulicach, zastanawiałam się czy tu tak zawsze - na drugi dzień dowiedziałam się że nie :-) autostradę omijalismy jak się dało jak tylko usłyszeliśmy o korkach. Przed tunelem sv Rok wpadliśmy na autostradę i swoje trzeba było dostać, na szczęście bardzo sprawnie poszło.
edzia217
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 30.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia217 » 31.07.2016 17:53

Wietrzny dzień w Drasnicach
Załączniki:
P1040135 (Kopiowanie).jpg
P1040108 (Kopiowanie).jpg
P1040089 (Kopiowanie).jpg
P1040087 (Kopiowanie).jpg
P1040076 (Kopiowanie).jpg
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 31.07.2016 18:24

Hej, napisałem do Ciebie maila. Jest szansa, że odpiszesz? :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Moja Chorwacja 2016 - Drasnice i Bibinje - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone