Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lemon&Sun czyli Cro-atia w/g Goldena

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monika313
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika313 » 21.11.2014 08:58

GOLDEN napisał(a):
monika313 napisał(a):witam, ja też chętnie poczytam, tym bardziej, że moje tablice rejestracyjne mają identyczny początek :)


Cześć Monika :D
.....czyli możesz mnie "ustrzelić" na ulicy :wink: a raczej moją cytrynkę :mrgreen:

MarDomi napisał(a):
Ustrzeliliśmy w tym samym miejscu :lol:


Normalnie szacun.....jestem w szoku... 8O :wink:


:) nie dość że mamy podobne tablice (,,numerki pewnie się różnią '') to jeszcze zdjęcia wydaja się identyczne z mojego pobytu w 2012 roku :) ale miło popatrzeć :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.11.2014 19:37

Szybenik bardzo lubię :D Wrzucaj więcej fotek ;)
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 22.11.2014 11:54

Trogir

W Vodicach jesteśmy Tylko na "gościnnych występach" :wink: ograniczamy czas jedynie do pływania w basenie zwłaszcza M. :wink: zakupów owoców ....arbuzy idą jak woda i takie tam.....różności :wink:
Nasz lemon nie ma dnia przestoju,ciągle nas gdzieś nosi-wozi :wink: Jakim cudem ktoś nas ustrzelil (znaczy naklejkę) pod apartamentem 8O 8) do dziś nie wiem :oczko_usmiech:
W drodze do Biogradu upatrzyliśmy sobie plaże w Drage :hut: ale o niej póżniej napisze :wink:
Bierzemy na rozkład Trogir 8)
Jedziemy Jadranką i focimy co się da :wink: W drodze powrotnej zatrzymujemy się w miejscowości Marina.
Super miejsce 8) Spokój, plaża dość szeroka,mało ludków...w wodzie nie ma jeżowców 8O :oczko_usmiech:


Tera fotki z serii wszystko z samochodu....sorki za jakość :oops:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Napisałem,że mamy sun przez cały pobyt,ale Trogir powitał nas gorąco..... 8O :mrgreen:

Obrazek

Ta butelka wody.....będzie ze mną cały czas :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu już ze zmęczenia ściany się trzymam.... :mrgreen:
Obrazek

Sorki za skandaliczną ilość zdjęć....ale nie jesteśmy wirtuozami sztuki fotograficznej.....Obrazek

CDN :hut:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 22.11.2014 12:32

Zaglądam do Ciebie z duża przyjemnością :D Sporo znajomych miejsc, a i Twój styl pisania spodobał mi się baardzo :D :wink:
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 22.11.2014 18:10

tony montana napisał(a):
GOLDEN napisał(a):Pobyt w Vodicach rozpoczytamy od zwiedzenia okolicy 8)...czyli plaża,konoby,pekara,stoisko owoce warzywa Obrazek,market "Tomy" ([i]nie mylić z tony,bo się obrazi,aboco :roll: :wink:


Gdzieżbym śmiał ....



No to git tony :D ,bo już panikowałem,że się nie odzywasz 8O :mrgreen:

ASIULA HK napisał(a):Zaglądam do Ciebie z duża przyjemnością :D Sporo znajomych miejsc, a i Twój styl pisania spodobał mi się baardzo :D :wink:


Dzięki :D
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 22.11.2014 21:45

GOLDEN napisał(a):
No to git tony :D ,bo już panikowałem,że się nie odzywasz 8O :mrgreen:


Jestem, jestem spokojnie :)

Ale że do Primostenu nie zajechaliście?.... A może jednak? :boss:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.11.2014 21:47

Zazdroszczę tego upału! Naprawdę :mrgreen:

Ja w tym roku w Cro trochę zmarzłam ;)

Wzięłam tyle sukienek na ramiączkach, a nie było kiedy ich założyć, bo wieczory chłodne ;) :lol:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.11.2014 21:50

GOLDEN napisał(a):Sorki za skandaliczną ilość zdjęć....

Oj, tam............nie są złe. :oczko_usmiech:
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 24.11.2014 12:55

tony montana napisał(a):
Ale że do Primostenu nie zajechaliście?.... A może jednak? :boss:


Primosten chcieliśmy zobaczyć w drodze powrotnej....ale upał nas wykończył :| zwłaszcza M. :wink:
Na moje słowa czy zjeżdżamy do miasta ,odpowiedż była jedna....zwariowałeś :?: :mrgreen:
No cóż, jest motywacja na następny raz :!: :wink:

maslinka napisał(a):Zazdroszczę tego upału! Naprawdę :mrgreen:

Ja w tym roku w Cro trochę zmarzłam ;)

Wzięłam tyle sukienek na ramiączkach, a nie było kiedy ich założyć, bo wieczory chłodne ;) :lol:



Na temat upału....j.w. :oczko_usmiech: trochę niektórych męczył...

Oglądam twoją relację i to zauważyłem :wink:
Ostatnio edytowano 25.11.2014 10:27 przez GOLDEN, łącznie edytowano 1 raz
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 24.11.2014 14:02

Drage

Pobyt na wakacjach mija b.przyjemnie,M.pływa w basenie....bo widzi dno. :mrgreen: :mrgreen:
Ja oddaje się lekturze książki Jeremiego Clarksona :sm: podjadam figi i arbuzy...sunce grzeje mocno....Obrazek sielanka.Aha figi...kupiliśmy na bazarze w Trogirze,ale moje sprawne oko wypatrzyło w drodze na wyspę Murter, las....plantację... 8O przydrożnych drzew figowych 8) Uprzedzam fakty....fotek z szabru nie posiadam :!: :oczko_usmiech: Dowody rzeczowe w postaci fig.....zjedzone Obrazek
Ale ile razy można pływać w basenie :?: :wink: Przyjechaliśmy do Cro,aby zażywać kąpieli morskich,w Jadranie :!: :wink:
Odbywając moją sentymentalną podróż do Biogradu,przejedżamy przez kurort Drage.Bingo :!:
Odkrywamy "swój" kawałek Chorwacji..... :hut:
Do końca urlopu okupujemy to miejsce....fantastico....cisza,kameralnie a nawet zabawnie,gdy pewnego razu szukając miejscówki natrafiamy na banany znaczy naturystów :wink: Miejscówka fajna,ja chcę zostać,M. niekoniecznie :mrgreen: :oczko_usmiech: W Trogirze za gorąco,tu chyba za zimno,trza mieć wierzchnie okrycie 8) :mrgreen:

Denny basen 1.50m głęboki :mrgreen:
Sprawne oko zobaczy dno.... 8) :oczko_usmiech:
Obrazek

"Nasz" kawałek Chorwacji.....

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

CDN :hut:
Ostatnio edytowano 25.11.2014 10:30 przez GOLDEN, łącznie edytowano 1 raz
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 24.11.2014 15:21

Drage jest sympatyczne, chociaż niestety zrobił się z tego kurort. W 2010 było spokojną miejscowością, ale już 2 lata później na plażach było tłoczno :roll:

Popularność Cro rosła i chyba jeszcze rośnie. Mam nadzieję, że w końcu nadejdzie moment "nasycenia" i wreszcie zrobi się trochę spokojniej...

Póki co, wolimy uciekać na coraz bardziej odległe wyspy ;)
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 25.11.2014 11:21

maslinka napisał(a):......

Póki co, wolimy uciekać na coraz bardziej odległe wyspy ;)



Wiem. :D .....widziałem 8) ....Na koniec świata..... :hut: :mrgreen:
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 27.11.2014 13:20

Odjazd

Co dobre szybko się kończy.... :roll: Nasze wakacje też... :? Spędziliśmy prawie 2 tygodnie w dobrych humorach,opaleni :boss:bogatsi o nowe doświadczenia, można powiedzieć,że akumulatory zostały naładowane :mrgreen:
Pozostało pakowanie walizek,prezentów,.....śrubokrętów,kluczy nasadowych.....no właśnie...jakich kluczy 8O
Dzień przed wyjazdem ustalamy z naszym ulubionym "Pudzianem",że godziną W będzie rano o 7.00 8)
O 7.30 zjawia się nasz gagatek i......przeszywa nas spojrzeniem detektywa Clouseau :oczko_usmiech: .....
Studeckie 15min.,więc mu wybaczam :wink: .....wchodzi do apartamentu i......odkręca kran w łazience.. 8O
działa :!: znaczy woda leci.. :wink: następnie idzie na balkon i....sprawdza czy sznurki do bielizny wiszą 8O
I na koniec gwóżdż programu......liczy talerze 8O a nas tylko dwoje 8O :mrgreen:
Z miną pokerzysty oddaje nam 150E w nominałach 5,10E,dobrze że bilonu nie przyniósł :roll: :wink:
Póżniej klasyczne pożegnanie.....kwiaty,łzy,beczka wina,pożegnanie "na misia"... Obrazek A tak naprawdę bylo.....BYE 8O :? 8)
Czy trudno powiedzieć gościom - jak się czuliście u nas ?,czy Cro się podobała ? itd.... taki kanon dobrego gospodarza ....no cóż tak trafiliśmy....niestety :?
Ktoś na forum trafnie napisał,że sami "strzelają sobie w kolano"....i to niestety prawda,zmiany jakie zaszły przez te lata i wzrost "popytu" na Cro spowodowały takie zachowania.Wyjeżdżając z Vodice,poczułem się jak chodzący portfel a nie jak gość-klient,który chciał odpocząć w tym pięknym kraju....... Obrazek

Torby spakowane.....yyyyyy....kran schowany.. :wink: więc w drogę :!: :hut:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Podsumowanie

Mój powrót okazał się niezłym szokiem... :wink:
Sporo nowej infrastruktury,mentalnośc Chorwatów :wink: (niektórych),drogi i ceny 8O 8) w tej kolejności :oczko_usmiech:
Nie wiem czy w "następnym roku" znaczy 2015 :wink: uda mi się pojechać do Cro :roll: ,ale jestem przekonany,że to nie był mój ostatni wyjazd do Croatii. :D
Czytając kilkanaście relacji.....sporo mam do zobaczenia Obrazek....i już upatrzoną miejscówkę.......... :hut:

Dzięki,że męczyliście się czytać te głupociny :wink: Całe szczeście,że nie mam daru pisać tasiemcowych relacji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:papa:
Ostatnio edytowano 28.11.2014 10:30 przez GOLDEN, łącznie edytowano 3 razy
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 27.11.2014 13:31

GOLDEN napisał(a):Dzięki,że męczyliście się czytać te głupociny Całe szczeście,że nie mam daru pisać tasiemcowych relacji


Tia :roll:
A tak poważnie, to w takiej tonacji, mógłbyś napisać jeszcze ze... 2 km :roll:
Przynajmniej człowiek się tutaj rozerwał :wink: :D czytając :D
Dzięki za duża dawkę dobrego humoru :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.11.2014 13:49

GOLDEN napisał(a):Nie wiem czy w tym roku uda mi się pojechać do Cro :roll: ,ale jestem przekonany,że to nie był mój ostatni wyjazd do Croatii. :D
Czytając kilkanaście relacji.....sporo mam do zobaczenia Obrazek....i już upatrzoną miejscówkę.......... :hut:

Dzięki,że męczyliście się czytać te głupociny :wink: Całe szczeście,że nie mam daru pisać tasiemcowych relacji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:papa:


W tym roku pewnie już nie, chyba że na święta :oczko_usmiech:

Czy ta miejscówka to Brela :?:

Ja się nie męczyłem czytając relację pisaną z humorem :smo: :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lemon&Sun czyli Cro-atia w/g Goldena - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone