Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lemon&Sun czyli Cro-atia w/g Goldena

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MarDomi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 21.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarDomi » 27.11.2014 16:20

Sporo znajomych miejsc między innymi Primosten w którym byliśmy dwa lata temu. Z sentymentu do miejsca wróciliśmy tam rok później, ale tylko na chwilę, a i w tym roku zjechaliśmy na krótką kąpiel.
Co do miejscowych mamy podobne wrażenie, że jesteśmy tylko po to by zapłacić i spadać. Nasz gospodarz, a właściwie gospodyni z Podgory po uiszczeniu należności za apartament traktowała nas jak zło konieczne. W Grabowcu niedaleko Plitvic było jeszcze gorzej, szkoda gadać (pisać).
Fajnie pisałeś.

Pozdrawiam
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 27.11.2014 16:23

ASIULA HK napisał(a):
GOLDEN napisał(a):Dzięki,że męczyliście się czytać te głupociny Całe szczeście,że nie mam daru pisać tasiemcowych relacji


Tia :roll:
A tak poważnie, to w takiej tonacji, mógłbyś napisać jeszcze ze... 2 km :roll:
Przynajmniej człowiek się tutaj rozerwał :wink: :D czytając :D
Dzięki za duża dawkę dobrego humoru :papa:



Dziękuję Asiu Obrazek

Po 2km musielibyśmy kogoś reanimować..... :mrgreen:

Janusz Bajcer napisał(a):
W tym roku pewnie już nie, chyba że na święta :oczko_usmiech:

Czy ta miejscówka to Brela :?:

Ja się nie męczyłem czytając relację pisaną z humorem :smo: :idea:


Dzięki Janusz :D Na święta nie......juz poprawiłem :oops:
Brela :?: :roll: Wiem,że jesteś jej fanatykiem :mrgreen: ,ale coś koło tego.....ale ciiiiii to tajemnica :oczko_usmiech:
To dobrze,że cię nie zamęczyłem :wink: Ktos musi miec oko na ten........ :smo:
:papa:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 27.11.2014 16:31

GOLDEN napisał(a):Po 2km musielibyśmy kogoś reanimować.....

Spoko :mrgreen: , specjalistów na pokładzie mamy :mrgreen:

:papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.11.2014 17:23

GOLDEN napisał(a):Nie wiem czy w "tym roku" znaczy 2015 :wink: uda mi się pojechać do Cro :roll: ,ale jestem przekonany,że to nie był mój ostatni wyjazd do Croatii. :D


Kolejny "kupiony" :lol:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.11.2014 22:20

GOLDEN napisał(a):O 7.30 zjawia się nasz gagatek i......przeszywa nas spojrzeniem detektywa Clouseau :oczko_usmiech: .....
Studeckie 15min.,więc mu wybaczam :wink: .....wchodzi do apartamentu i......odkręca kran w łazience.. 8O
działa :!: znaczy woda leci.. :wink: następnie idzie na balkon i....sprawdza czy sznurki do bielizny wiszą 8O

Woda..sznurki.... :roll:
Może myślał, że na wielbłądach przyjechaliście... :mrgreen:
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 28.11.2014 11:17

MarDomi napisał(a):Sporo znajomych miejsc między innymi Primosten w którym byliśmy dwa lata temu. Z sentymentu do miejsca wróciliśmy tam rok później, ale tylko na chwilę, a i w tym roku zjechaliśmy na krótką kąpiel.
Co do miejscowych mamy podobne wrażenie, że jesteśmy tylko po to by zapłacić i spadać. Nasz gospodarz, a właściwie gospodyni z Podgory po uiszczeniu należności za apartament traktowała nas jak zło konieczne. W Grabowcu niedaleko Plitvic było jeszcze gorzej, szkoda gadać (pisać).
Fajnie pisałeś.

Pozdrawiam


No to widać,że moje odczucia nie były wyjątkiem... 8O :roll: Szkoda.... :?
Miło,że zaglądałeś do mojej relacji :D

Vjetar napisał(a):
GOLDEN napisał(a):Nie wiem czy w "tym roku" znaczy 2015 :wink: uda mi się pojechać do Cro :roll: ,ale jestem przekonany,że to nie był mój ostatni wyjazd do Croatii. :D


Kolejny "kupiony" :lol:


"Kupiony" zostałem przez Grecję.... :mrgreen: a Chorwacja uzależnia od od siebie :hearts:

anakin napisał(a):
GOLDEN napisał(a):O 7.30 zjawia się nasz gagatek i......przeszywa nas spojrzeniem detektywa Clouseau :oczko_usmiech: .....
Studeckie 15min.,więc mu wybaczam :wink: .....wchodzi do apartamentu i......odkręca kran w łazience.. 8O
działa :!: znaczy woda leci.. :wink: następnie idzie na balkon i....sprawdza czy sznurki do bielizny wiszą 8O

Woda..sznurki.... :roll:
Może myślał, że na wielbłądach przyjechaliście... :mrgreen:


Bo tak było.......... 8O 8O 8O :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 29.11.2014 11:34

Skoro cisza już w temacie...... 8O :mrgreen:

Przerwa na REKLAMĘ.... :wink:

Jeśli ktoś czuję się zmęczony relacjami z Cro,może zajrzeć Tu i Tu :hut:
:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lemon&Sun czyli Cro-atia w/g Goldena - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone