Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KRK 2013 - gdzie marzenia stały się rzeczywistością

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 12.08.2014 22:44

Taaa... no więc drogi Piotrze, sprawdziłem Twoje opowieści naocznie i trzeba będzie dodać co nieco od siebie.
:) :wink:

Jednak i tak spędziłem na Krku najgorsze wakacje w CRO tego lata. :lol: :roll: :| :twisted: :evil:
Szczegóły wkrótce.

Podziękowania dla PiteraM za informacje, wskazówki, mapę i wiele uwag, które okazały się przydatne, choć w zderzeniu w tegoroczną (bardzo i niekoniecznie mile zaskakującą) rzeczywistością samego szczytu sezonu trzeba było wprowadzić pewne poprawki- przede wszystkim "mentalne".
:wink: 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.08.2014 23:53

Fatamorgana napisał(a):Taaa... no więc drogi Piotrze, sprawdziłem Twoje opowieści naocznie i trzeba będzie dodać co nieco od siebie.
:) :wink:

Jednak i tak spędziłem na Krku najgorsze wakacje w CRO tego lata. :lol: :roll: :| :twisted: :evil:
Szczegóły wkrótce.

Podziękowania dla PiteraM za informacje, wskazówki, mapę i wiele uwag, które okazały się przydatne, choć w zderzeniu w tegoroczną (bardzo i niekoniecznie mile zaskakującą) rzeczywistością samego szczytu sezonu trzeba było wprowadzić pewne poprawki- przede wszystkim "mentalne".
:wink: 8)


Zabrzmiało strasznie 8)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.08.2014 08:23

Fatamorgana napisał(a):Taaa... no więc drogi Piotrze, sprawdziłem Twoje opowieści naocznie i trzeba będzie dodać co nieco od siebie.
:) :wink:

Jednak i tak spędziłem na Krku najgorsze wakacje w CRO tego lata. :lol: :roll: :| :twisted: :evil:
Szczegóły wkrótce.

Podziękowania dla PiteraM za informacje, wskazówki, mapę i wiele uwag, które okazały się przydatne, choć w zderzeniu w tegoroczną (bardzo i niekoniecznie mile zaskakującą) rzeczywistością samego szczytu sezonu trzeba było wprowadzić pewne poprawki- przede wszystkim "mentalne".
:wink: 8)


Fata, kiedy Ty tam byłeś 8O :?: 8O :?: 8O :?:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 13.08.2014 08:33

Fatamorgana napisał(a):Jednak i tak spędziłem na Krku najgorsze wakacje w CRO tego lata. :lol: :roll: :| :twisted: :evil:

Jeżeli faktycznie najgorsze to ...... aż dziw bierze, że jako "stary" i doświadczony turysta dałeś się nabrać na relację ( z całym szacunkiem dla autora).
Mnie nigdy nie interesuje słowo pisane - tu potrafią niektórzy ubarwiać bez granic. Zdjęcia i co najwyżej kilka słów ... ot, i to wszystko. :wink:
PS
Mnie w zasadzie nigdy KRK nie zawiódł. :D
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 13.08.2014 08:57

Fatamorgana napisał(a):Taaa... no więc drogi Piotrze, sprawdziłem Twoje opowieści naocznie i trzeba będzie dodać co nieco od siebie.
:) :wink:

Jednak i tak spędziłem na Krku najgorsze wakacje w CRO tego lata. :lol: :roll: :| :twisted: :evil:
Szczegóły wkrótce.

Podziękowania dla PiteraM za informacje, wskazówki, mapę i wiele uwag, które okazały się przydatne, choć w zderzeniu w tegoroczną (bardzo i niekoniecznie mile zaskakującą) rzeczywistością samego szczytu sezonu trzeba było wprowadzić pewne poprawki- przede wszystkim "mentalne".
:wink: 8)


Cześć :!:
No tak, rzeczywistość samego szczytu sezonu mogła okazać się inna niż w mojej relacji.
Ja kilka razy podkreślałem, że to był wrzesień i pewnie w sezonie nie będzie tak pusto.

Widzę jednak, że wróciłeś w całości to chyba nie było aż tak źle :wink:

Szkoda że nie pojechaliście z nami na Pag :wink: tam wszędzie było pusto.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 13.08.2014 11:21

Słowo pisane to słowo pisane, :) więc proszę się nim aż tak za bardzo nie sugerować, bo moje pojęcie "straszności" i "najgorszości" może być zgoła odmienne. :wink: Wiele czynników ma wpływ na końcową ocenę.
Woka, raczej Ty się dałeś nabrać - pochopna interpretacja. :wink:
Poza tym, nie ma to wcale związku z relacją Pitera.... :)

Każda wyspa jest inna i ma swoich zwolenników, ale nawet jeżeli wszystko jest przeciwko mnie na wakacjach- potrafię wyciągnąć z pobytu to co najlepsze, żeby nie wracać z poczuciem porażki. Także oddzielmy negatywy od pozytywów, choć nie brakowało ludzi w ostatnich 2 tygodniach na Krku, którzy mieli podobne jak ja myśli.

Mój Krk 2014 był o tyle szczególny, że był to drugi pobyt na wyspie, w dodatku po...20 latach i był to taki powrót do korzeni- moich początków w CRO.

Mimo wszystko chętnie bym tam wrócił- nawet dzisiaj. Bo...

dało się tam odnaleźć to, czego nie mają inne wyspy i ...właściwie to przecież o to chodziło. :lol: :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 13.08.2014 12:31

Fatamorgana napisał(a):Woka, raczej Ty się dałeś nabrać - pochopna interpretacja. :wink:
Poza tym, nie ma to wcale związku z relacją Pitera.... :)

Ajajaj ....
Twoje "wyznanie" odczytałem jako odnoszące się do walorów wyspy i pogody.
Ostatnio tj. w lipcu pogoda była :( więc ...
Jak było inaczej to mam nadzieję, że nie było aż tak źle ( ... w ogóle nie było źle) :D
Poczekam na ...... "słowo pisane". :wink:
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 13.08.2014 13:50

woka napisał(a):Twoje "wyznanie" odczytałem jako odnoszące się do walorów wyspy i pogody.
Ostatnio tj. w lipcu pogoda była :( więc ...
Jak było inaczej to mam nadzieję, że nie było aż tak źle ( ... w ogóle nie było źle) :D
Poczekam na ...... "słowo pisane". :wink:


Jasne, nie było aż tak źle.... :) :roll:
Hmmm...
Trąba wodna, totalna ulewa x 4, 4 potężne burze od wyjazdu do powrotu, robaki w apartmanach i zardzewiała lodówka oraz chore ceny za byle co to przecież i tak mniej niż by mogło być... :lol: :lol: :lol:

Zawsze może być przecież jeszcze gorzej. :wink:
Poza tym- dla mnie te pierwsze wymienione były raczej atrakcjami bo zapewniły sporo odmiennych niż typowe doznań. :) (poza robakami!) :twisted:
Całe szczęście, że na wyspie nie brak fajnych miejsc a okoliczne otoki też mają swoje ciekawe, mniej znane atrakcje. :wink:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 13.08.2014 14:00

Fatamorgana napisał(a):Jasne, nie było aż tak źle.... :) :roll:


No to dobrze :) mam nadzieję, że za niedługo się spotkamy to se pogadamy o naszych wakacjach 8)
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 14.08.2014 14:41

Fatamorgana napisał(a):
Jednak i tak spędziłem na Krku najgorsze wakacje w CRO tego lata. :lol: :roll: :| :twisted: :evil:
Szczegóły wkrótce.



Gdzie i kiedy te szczegóły?
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 14.08.2014 18:33

Tytuł będzie zaczynał się tak:
"Krk -20 lat później" etc.

Tym razem najpierw napiszę cały tekst i wstawię streszczenie wyjazdu jako jedną całość w kilku postach żeby uprościć to wszystko i mieć jak najszybciej z głowy.

Takiego tytułu więc należy się spodziewać.
:wink:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 14.08.2014 22:34

Fatamorgana napisał(a):Taaa... no więc drogi Piotrze, sprawdziłem Twoje opowieści naocznie i trzeba będzie dodać co nieco od siebie.
:) :wink:

Jednak i tak spędziłem na Krku najgorsze wakacje w CRO tego lata. :lol: :roll: :| :twisted: :evil:
Szczegóły wkrótce.

Podziękowania dla PiteraM za informacje, wskazówki, mapę i wiele uwag, które okazały się przydatne, choć w zderzeniu w tegoroczną (bardzo i niekoniecznie mile zaskakującą) rzeczywistością samego szczytu sezonu trzeba było wprowadzić pewne poprawki- przede wszystkim "mentalne".
:wink: 8)


Fata właśnie wróciłem z Krku i się zgadzam z tobą że trzeba zrobić poprawki Piotra co do sezonu :wink:
...idę spać ledwo trzymam się ....nigdy na moich wyjazdach nie przeżyłem takich korków na autostradach :evil:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.08.2014 22:58

No, Baśka w sezonie to dzikie tłumy:
Obrazek

Ale też ładne widoki :wink:
Obrazek
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 15.08.2014 10:28

mervik napisał(a):Fata właśnie wróciłem z Krku i się zgadzam z tobą że trzeba zrobić poprawki Piotra co do sezonu :wink:
...idę spać ledwo trzymam się ....nigdy na moich wyjazdach nie przeżyłem takich korków na autostradach :evil:


O, następny umęczony Krkiem! :roll: :lol: :)
Ciesz się, że wróciłeś cały - mnie o mały włos a spotkałoby nieszczęście... :|

Korki? Gdzie? :roll: 8O 8O 8O
Widziałem tylko jeden- ale jak zawsze u mnie- był w drugą stronę. :lol: :wink:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 15.08.2014 12:56

Fatamorgana napisał(a):Korki? Gdzie? :roll: 8O 8O 8O


...jak to gdzie na autostradzie :evil: :)
Fatamorgana napisał(a):

Widziałem tylko jeden- ale jak zawsze u mnie- był w drugą stronę. :lol: :wink:


..jak jechałem też widziałem po drugiej stronie ,miałem nadzieję że po mojej nie będzie
...niestety były :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
KRK 2013 - gdzie marzenia stały się rzeczywistością - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone