Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

KRK 2013 - gdzie marzenia stały się rzeczywistością

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.09.2013 21:23

Witam wszystkich serdecznie i zapraszam do śledzenia relacji z naszej drugiej podróży do Chorwacji a pierwszej samodzielnie samochodem.

Przed wyjazdem do Chorwacji nie byłem pewien czy po powrocie będę pisał relację, bo nie wiedziałem czy w ogóle będzie o czym pisać, jechaliśmy z dwójką małych dzieci i nie wiedziałem czy pozwolą nam na zwiedzanie wyspy, i gdybyśmy siedzieli te 10 dni cały czas na plaży to raczej pisanie relacji nie miało by sensu ... ale nasze dzieci bez marudzenia zgadzały się na wszystko co zaproponowaliśmy i dzięki temu mam o czym pisać. Drugi powód, dla którego postanowiłem napisać relację jest taki, że relacji z wyspy Krk jest bardzo mało na naszym forum.

Nasz tegoroczny wyjazd zaplanowaliśmy już w grudniu ubiegłego roku, kiedy to przypadkowo podczas przedświątecznych zakupów weszliśmy do biura podróży. Oferta wydała się nam na tyle ciekawa, że już w grudniu mieliśmy zarezerwowany hotel. Od tego czasu z niecierpliwością odliczaliśmy najpierw miesiące, potem tygodnie a ostatecznie już tylko godziny dzielące nas od wymarzonego wyjazdu. Zdecydowaliśmy się na wyspę KRK, bo uznaliśmy, że jak na pierwszy samodzielny wyjazd samochodem (bo byliśmy już w Chorwacji autokarem) i jednego kierowcę, to odległość 900 km będzie spokojnie do przejechania na jeden raz. Przede wszystkim zaś zachęciły nas zdjęcia z tej wyspy, jakich mnóstwo naoglądaliśmy się w internecie. Na miejsce naszego pobytu wybraliśmy miejscowość Baška, licząc że we wrześniu nie będzie już tak zatłoczona jak bywa w sezonie no i że pogoda będzie jeszcze ładna.

Skład naszej ekipy: Ja, moja żona Ola i nasze dzieci: Mateusz 6 lat i Kacper niecałe 4 lata, więc program naszego pobytu musieliśmy trochę dopasowywać do ich potrzeb i możliwości. Dzieci jednak okazały się wytrzymalsze niż sądziliśmy :)

To na razie tyle ... w następnym odcinku dojedziemy już na miejsce.

c.d.n.
ja-rek
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja-rek » 20.09.2013 21:26

Ok, to czekamy.
Ostatnio edytowano 20.09.2013 21:30 przez ja-rek, łącznie edytowano 1 raz
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.09.2013 21:30

Druga :D Chętnie poczytam o Krku, bo to dla nas wciąż nieznany ląd (tzn. wyspa ;))

:papa:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 20.09.2013 21:31

Trzecia :P :papa: .
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.09.2013 21:33

No to jak moje Kolezanki sa to i ja :)
Mycha ja bylem dzien na Krk moge Ci w niedziele poopowiadac :)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.09.2013 21:39

tony montana napisał(a):Mycha ja bylem dzien na Krk moge Ci w niedziele poopowiadac :)

Aaa, Wy jakiś meeting macie, faaajnie :D
Relację musicie napisać :mrgreen:

Sorki za OT :oops:
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.09.2013 21:41

ja-rek napisał(a):Ok, to czekamy.

Witam :)
Jutro będzie ciąg dalszy.

maslinka napisał(a):Druga :D Chętnie poczytam o Krku, bo to dla nas wciąż nieznany ląd (tzn. wyspa ;))

:papa:

Witam i Ciebie :)
Koniecznie musicie ten ląd poznać, jest tam wiele ciekawych miejsc a i kajakiem mielibyście gdzie popływać.

mysza73 napisał(a):Trzecia :P :papa: .

Cześć 8)
Miło Cię tu widzieć.

tony montana napisał(a):No to jak moje Kolezanki sa to i ja :)
Mycha ja bylem dzien na Krk moge Ci w niedziele poopowiadac :)

Cześć 8)
Jeden dzień to chyba trochę mało ... a gdzie byłeś ?
woka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 20.09.2013 21:42

Jak o KRK to muszę tutaj zaglądać. :wink:

maslinka napisał(a):Druga :D Chętnie poczytam o Krku, bo to dla nas wciąż nieznany ląd (tzn. wyspa ;)) :papa:

Ajajajajaj ..... Maślinka nie była na KRK-u. :!: 8O Nie wiesz co dobre...
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.09.2013 21:43

szósta miejscówka w relacji, czyli całkiem z przodu; na Krk jeszcze mnie nie widzieli :wink: więc podpatrzę trochę
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.09.2013 21:47

woka napisał(a):Jak o KRK to muszę tutaj zaglądać. :wink:

ooo ... woka ... stary bywalec KRKu :)

Witam :!:

Na KRKu pewnie każdy zakątek znasz ... ale żeby było ciekawiej to powiem, że opiszę miejsca gdzie Twoja stopa jeszcze nie stanęła :wink:
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.09.2013 21:50

te kiero napisał(a):szósta miejscówka w relacji, czyli całkiem z przodu; na Krk jeszcze mnie nie widzieli :wink: więc podpatrzę trochę

Cześć te kiero !
Jeszcze dużo miejsca tu jest, każdy się zmieści :wink:
krasiu666
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 20.09.2013 21:56

Krk z przyjemnością sobie poczytam. W tamtym roku troszkę sobie pojeżdziłem po wyspie, ciekawe czy poznam coś nowego i ciekawego.
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.09.2013 22:10

krasiu666 napisał(a):Krk z przyjemnością sobie poczytam. W tamtym roku troszkę sobie pojeżdziłem po wyspie, ciekawe czy poznam coś nowego i ciekawego.

Witam !

Nie wiem czy poznasz coś nowego ale na pewno pokażę ciekawe rzeczy.
Ostatnio edytowano 21.09.2013 15:13 przez Piter_M, łącznie edytowano 1 raz
woka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 20.09.2013 22:11

Piter_M napisał(a):ooo ... woka ... stary bywalec KRKu :)
Witam :!:
Na KRKu pewnie każdy zakątek znasz ... ale żeby było ciekawiej to powiem, że opiszę miejsca gdzie Twoja stopa jeszcze nie stanęła :wink:

Fakt, nie zliczyłem wszystkich kamieni tzn. liczyłem ale mi się pomydliło. :wink:
Próbuj, być może Ci się uda ale pamiętaj, że ja chadzam swoimi ścieżkami. Ubity trakt, mniej mnie interesuje.
Basiulinek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 20.09.2013 22:17

Hej Piotrze! Też sobie tu posiedzę u Ciebie :lol:
Następna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019