Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KRK 2013 - gdzie marzenia stały się rzeczywistością

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011
KRK 2013 - gdzie marzenia stały się rzeczywistością

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.09.2013 21:23

Witam wszystkich serdecznie i zapraszam do śledzenia relacji z naszej drugiej podróży do Chorwacji a pierwszej samodzielnie samochodem.

Przed wyjazdem do Chorwacji nie byłem pewien czy po powrocie będę pisał relację, bo nie wiedziałem czy w ogóle będzie o czym pisać, jechaliśmy z dwójką małych dzieci i nie wiedziałem czy pozwolą nam na zwiedzanie wyspy, i gdybyśmy siedzieli te 10 dni cały czas na plaży to raczej pisanie relacji nie miało by sensu ... ale nasze dzieci bez marudzenia zgadzały się na wszystko co zaproponowaliśmy i dzięki temu mam o czym pisać. Drugi powód, dla którego postanowiłem napisać relację jest taki, że relacji z wyspy Krk jest bardzo mało na naszym forum.

Nasz tegoroczny wyjazd zaplanowaliśmy już w grudniu ubiegłego roku, kiedy to przypadkowo podczas przedświątecznych zakupów weszliśmy do biura podróży. Oferta wydała się nam na tyle ciekawa, że już w grudniu mieliśmy zarezerwowany hotel. Od tego czasu z niecierpliwością odliczaliśmy najpierw miesiące, potem tygodnie a ostatecznie już tylko godziny dzielące nas od wymarzonego wyjazdu. Zdecydowaliśmy się na wyspę KRK, bo uznaliśmy, że jak na pierwszy samodzielny wyjazd samochodem (bo byliśmy już w Chorwacji autokarem) i jednego kierowcę, to odległość 900 km będzie spokojnie do przejechania na jeden raz. Przede wszystkim zaś zachęciły nas zdjęcia z tej wyspy, jakich mnóstwo naoglądaliśmy się w internecie. Na miejsce naszego pobytu wybraliśmy miejscowość Baška, licząc że we wrześniu nie będzie już tak zatłoczona jak bywa w sezonie no i że pogoda będzie jeszcze ładna.

Skład naszej ekipy: Ja, moja żona Ola i nasze dzieci: Mateusz 6 lat i Kacper niecałe 4 lata, więc program naszego pobytu musieliśmy trochę dopasowywać do ich potrzeb i możliwości. Dzieci jednak okazały się wytrzymalsze niż sądziliśmy :)

To na razie tyle ... w następnym odcinku dojedziemy już na miejsce.

c.d.n.
ja-rek
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 14.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja-rek » 20.09.2013 21:26

Ok, to czekamy.
Ostatnio edytowano 20.09.2013 21:30 przez ja-rek, łącznie edytowano 1 raz
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.09.2013 21:30

Druga :D Chętnie poczytam o Krku, bo to dla nas wciąż nieznany ląd (tzn. wyspa ;))

:papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 20.09.2013 21:31

Trzecia :P :papa: .
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.09.2013 21:33

No to jak moje Kolezanki sa to i ja :)
Mycha ja bylem dzien na Krk moge Ci w niedziele poopowiadac :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.09.2013 21:39

tony montana napisał(a):Mycha ja bylem dzien na Krk moge Ci w niedziele poopowiadac :)

Aaa, Wy jakiś meeting macie, faaajnie :D
Relację musicie napisać :mrgreen:

Sorki za OT :oops:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.09.2013 21:41

ja-rek napisał(a):Ok, to czekamy.


Witam :)
Jutro będzie ciąg dalszy.

maslinka napisał(a):Druga :D Chętnie poczytam o Krku, bo to dla nas wciąż nieznany ląd (tzn. wyspa ;))

:papa:


Witam i Ciebie :)
Koniecznie musicie ten ląd poznać, jest tam wiele ciekawych miejsc a i kajakiem mielibyście gdzie popływać.

mysza73 napisał(a):Trzecia :P :papa: .


Cześć 8)
Miło Cię tu widzieć.

tony montana napisał(a):No to jak moje Kolezanki sa to i ja :)
Mycha ja bylem dzien na Krk moge Ci w niedziele poopowiadac :)


Cześć 8)
Jeden dzień to chyba trochę mało ... a gdzie byłeś ?
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 20.09.2013 21:42

Jak o KRK to muszę tutaj zaglądać. :wink:

maslinka napisał(a):Druga :D Chętnie poczytam o Krku, bo to dla nas wciąż nieznany ląd (tzn. wyspa ;)) :papa:

Ajajajajaj ..... Maślinka nie była na KRK-u. :!: 8O Nie wiesz co dobre...
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10866
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.09.2013 21:43

szósta miejscówka w relacji, czyli całkiem z przodu; na Krk jeszcze mnie nie widzieli :wink: więc podpatrzę trochę
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.09.2013 21:47

woka napisał(a):Jak o KRK to muszę tutaj zaglądać. :wink:


ooo ... woka ... stary bywalec KRKu :)

Witam :!:

Na KRKu pewnie każdy zakątek znasz ... ale żeby było ciekawiej to powiem, że opiszę miejsca gdzie Twoja stopa jeszcze nie stanęła :wink:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.09.2013 21:50

te kiero napisał(a):szósta miejscówka w relacji, czyli całkiem z przodu; na Krk jeszcze mnie nie widzieli :wink: więc podpatrzę trochę


Cześć te kiero !
Jeszcze dużo miejsca tu jest, każdy się zmieści :wink:
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 20.09.2013 21:56

Krk z przyjemnością sobie poczytam. W tamtym roku troszkę sobie pojeżdziłem po wyspie, ciekawe czy poznam coś nowego i ciekawego.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.09.2013 22:10

krasiu666 napisał(a):Krk z przyjemnością sobie poczytam. W tamtym roku troszkę sobie pojeżdziłem po wyspie, ciekawe czy poznam coś nowego i ciekawego.


Witam !

Nie wiem czy poznasz coś nowego ale na pewno pokażę ciekawe rzeczy.
Ostatnio edytowano 21.09.2013 15:13 przez Piter_M, łącznie edytowano 1 raz
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 20.09.2013 22:11

Piter_M napisał(a):ooo ... woka ... stary bywalec KRKu :)
Witam :!:
Na KRKu pewnie każdy zakątek znasz ... ale żeby było ciekawiej to powiem, że opiszę miejsca gdzie Twoja stopa jeszcze nie stanęła :wink:

Fakt, nie zliczyłem wszystkich kamieni tzn. liczyłem ale mi się pomydliło. :wink:
Próbuj, być może Ci się uda ale pamiętaj, że ja chadzam swoimi ścieżkami. Ubity trakt, mniej mnie interesuje.
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 20.09.2013 22:17

Hej Piotrze! Też sobie tu posiedzę u Ciebie :lol:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
KRK 2013 - gdzie marzenia stały się rzeczywistością
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone