Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KRK 2013 - gdzie marzenia stały się rzeczywistością

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cornugon
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 27.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cornugon » 23.09.2014 13:50

Chylę głęboko czoła przed autorem. W tym roku, jak pisałem w mojej relacji, spędziłem tydzień na Krk, ale nawet połowy tych miejsc które zobaczyłem na Twoich zdjęciach nie odwiedziłem. Zatoczka ze Starej Baski nas również urzekła, zresztą z miejsca ją rozpoznałem na Twoich zdjęciach. Super relacja, szkoda że nie wpadłem na nią przed moim wyjazdem. Pozdrawiam
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 24.09.2014 16:21

Cornugon napisał(a):Chylę głęboko czoła przed autorem. W tym roku, jak pisałem w mojej relacji, spędziłem tydzień na Krk, ale nawet połowy tych miejsc które zobaczyłem na Twoich zdjęciach nie odwiedziłem. Zatoczka ze Starej Baski nas również urzekła, zresztą z miejsca ją rozpoznałem na Twoich zdjęciach. Super relacja, szkoda że nie wpadłem na nią przed moim wyjazdem. Pozdrawiam


Czytałem Twoją relację :)

Na to co zwiedziliśmy zużyliśmy 8 pełnych dni ... ale i tak wydaje się nam, że jeszcze za mało zwiedziliśmy 8)
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 29.01.2015 00:55

Fajne zdjęcia i super opowieść. :D
Nasz pierwszy pobyt w Chorwacji to Senji i gdy :roll: tak leżeliśmy na plaży obiecaliśmy sobie że kiedyś TAM (Krk-Baśka) wylądujemy, po przeczytaniu to chyba będzie w tym roku. :hut:
Załączniki:
20120718018 - Kopia.jpg
Plaża w Senji z widokiem na KRK
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 29.01.2015 19:30

21monika napisał(a):Fajne zdjęcia i super opowieść. :D
Nasz pierwszy pobyt w Chorwacji to Senji i gdy :roll: tak leżeliśmy na plaży obiecaliśmy sobie że kiedyś TAM (Krk-Baśka) wylądujemy, po przeczytaniu to chyba będzie w tym roku. :hut:


Serdecznie polecam i cieszę się, że moja relacja była pomocna :papa:
majchrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 18.05.2015 07:27

Super relacja z żonką i dzieciakami rozważamy wyjazd na Krk do miejscowości Baśka czy posiada ktoś jakieś namiary na fajne/sprawdzone apartamenciki tej miejscowości?
Rorowoj
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rorowoj » 18.05.2015 11:45

Świetna opowieść, aż nie mogę się doczekać na wyjazd :>
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 18.05.2015 12:02

majchrzy napisał(a):Super relacja z żonką i dzieciakami rozważamy wyjazd na Krk do miejscowości Baśka czy posiada ktoś jakieś namiary na fajne/sprawdzone apartamenciki tej miejscowości?


W temacie kwater niestety nie pomogę bo my byliśmy w Bašce w hotelu.
majchrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 18.05.2015 12:10

quote="Piter_M"]
majchrzy napisał(a):Super relacja z żonką i dzieciakami rozważamy wyjazd na Krk do miejscowości Baśka czy posiada ktoś jakieś namiary na fajne/sprawdzone apartamenciki tej miejscowości?


W temacie kwater niestety nie pomogę bo my byliśmy w Bašce w hotelu.[/quote]

A jaki hotelik?
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 18.05.2015 12:21

majchrzy napisał(a):
Piter_M napisał(a):
majchrzy napisał(a):Super relacja z żonką i dzieciakami rozważamy wyjazd na Krk do miejscowości Baśka czy posiada ktoś jakieś namiary na fajne/sprawdzone apartamenciki tej miejscowości?


W temacie kwater niestety nie pomogę bo my byliśmy w Bašce w hotelu.


A jaki hotelik?


Hotel Corinthia
majchrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 19.05.2015 06:47

Piter_M napisał(a):
majchrzy napisał(a):
Piter_M napisał(a):
majchrzy napisał(a):Super relacja z żonką i dzieciakami rozważamy wyjazd na Krk do miejscowości Baśka czy posiada ktoś jakieś namiary na fajne/sprawdzone apartamenciki tej miejscowości?


W temacie kwater niestety nie pomogę bo my byliśmy w Bašce w hotelu.


A jaki hotelik?


Hotel Corinthia


Dzięki ale raczej poszukamy jakiegoś apartamentu zależy nam na kuchni w pokoju mamy małego niejadka :D
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 19.05.2015 09:31

majchrzy napisał(a):
Piter_M napisał(a):Hotel Corinthia


Dzięki ale raczej poszukamy jakiegoś apartamentu zależy nam na kuchni w pokoju mamy małego niejadka :D


W hotelu Corinthia dzieci pobyt i wyżywienie mają gratis 8)
majchrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 19.05.2015 09:41

Piter_M napisał(a):
majchrzy napisał(a):
Piter_M napisał(a):Hotel Corinthia


Dzięki ale raczej poszukamy jakiegoś apartamentu zależy nam na kuchni w pokoju mamy małego niejadka :D


W hotelu Corinthia dzieci pobyt i wyżywienie mają gratis 8)


Rozumiem ze dzieciaki 11 i 2 latka pobyt gratis a jak z wyżywieniem pewnie śniadanie i obiadokolacja?
Czy są specjalne posiłki dla dzieci i i przede wszystkim jaka kuchnia i czy jest smacznie :D
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 19.05.2015 10:30

majchrzy napisał(a):
Piter_M napisał(a):
majchrzy napisał(a):
Piter_M napisał(a):Hotel Corinthia


Dzięki ale raczej poszukamy jakiegoś apartamentu zależy nam na kuchni w pokoju mamy małego niejadka :D


W hotelu Corinthia dzieci pobyt i wyżywienie mają gratis 8)


Rozumiem ze dzieciaki 11 i 2 latka pobyt gratis a jak z wyżywieniem pewnie śniadanie i obiadokolacja?
Czy są specjalne posiłki dla dzieci i i przede wszystkim jaka kuchnia i czy jest smacznie :D


Tak, śniadanie i obiadokolacja, wszystko szwedzki stół.
Kuchnia jest taka, że my byliśmy pod wielkim wrażeniem 8O wszystko co jedliśmy było bardzo dobre.
Jest tyle różnorodności, że nawet nie zdążyliśmy wszystkich skosztować.
Specjalnie dla dzieci posiłków nie ma, ale na pewno można dobrać, pod swój gust, jakiś dziecięcy zestaw.

... aha ... było to 2 lata temu, ale nie podejrzewam żeby się coś tam zmieniło.
majchrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 20.05.2015 06:20

Jednak szukamy czegoś nad samym morzem ale hotelik super.
Dzięki :D
m@rc1n
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 09.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rc1n » 11.06.2015 13:47

Witam. Wybieram się do Baski w 4 osoby w terminie 27 lipca na 8 noclegów. Proszę o namiary na tanie apartamenty w miarę blisko morza. Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziękuje
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
KRK 2013 - gdzie marzenia stały się rzeczywistością - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone