Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KRK 2013 - gdzie marzenia stały się rzeczywistością

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 14.09.2016 11:55

Grzmija napisał(a):Piter_M czy mógłbyś wysłać mi na priv nazwę hotelu w ktorym byliście? aaa i proszę nazwę biura z ktorego jechaliście. Z góry dzieki :-) Wybieramy się z dzieciakami 11 lat i roczne bliźniaki i rozwiazanie z jedzonkiem jest jak najbardziej wskazane :-)


Już wysyłam :papa:
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 22.01.2017 21:38

Witam. Super relacja , fotki rewelka. Przeczytałem jednym tchem i za raz przeczytam jeszcze raz już na spokojnie.
Planujemy w czerwcu Krk i Baske. Poproszę o namiary na hotel. Pozdrawiam.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 23.01.2017 08:54

mirasowski napisał(a):Witam. Super relacja , fotki rewelka. Przeczytałem jednym tchem i za raz przeczytam jeszcze raz już na spokojnie.
Planujemy w czerwcu Krk i Baske. Poproszę o namiary na hotel. Pozdrawiam.


Cieszę się, że moja relacja się spodobała 8)
Był to Hotel Corinthia-Baska.
Było to prawie 4 lata temu, teraz niestety drogo tam mają.
ememel
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ememel » 23.01.2017 21:50

Tak jakbym tam był :-)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.05.2017 15:57

siedzę sobie w app. w Krku oglądam ponownie Twój Krk, byliśmy w wielu miejscach pokazanych przez Ciebie, niektóre nie odwiedziliśmy, bo stacjonowaliśmy gdzie indziej, ale wiemy jedno na pewno na Krk wrócimy
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 04.05.2017 16:08

te kiero napisał(a):siedzę sobie w app. w Krku oglądam ponownie Twój Krk, byliśmy w wielu miejscach pokazanych przez Ciebie, niektóre nie odwiedziliśmy, bo stacjonowaliśmy gdzie indziej, ale wiemy jedno na pewno na Krk wrócimy


Cieszę się, że ktoś podąża moimi śladami 8)
i też bym kiedyś chciał tam wrócić.

Pozdrawiam :papa:
roszel
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 30.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) roszel » 08.06.2017 07:43

Hej w tym roku po 9 latach wybor padl na cro... wczesniej byla Istria..
a teraz Krk.. czemu hmm dobe pytanie ? W sumie przypadek.. na Pasmanie nie bylo wolnych kwater z basenem hahaha.. a znajomi nie chcieli na lad... wiec kryterium wyszukiwania bylo chorwackie wyspy i basen no inie wygorowana cena
udalo sie znalazlam Malinska.... 1.8 km od morza fajna willa z basenem jesli siesprawdzi chetnie dam namiar...
Piki co mam kilka pytan... juz duuzo info znLazlam, wypisalam... ale chcialabym dopytac
nasz termin to 1-14/08 nastawiamy sie na zwiedzanie calej wyspy Piter super zachecil do niektorych miejscowek...
zatoka Storisce i nastepna to chyba Vrzenica tak???tutaj dojdziemy z Baski na piechotke tak?

Vela Luka ktos umie podac aktualny koszt taksowki wodnej?
Wyspa Kosljun czy warto sie na nia wybrac i jaki koszt?
Soline jak to jest z tymi plazami podobno jest tam fajnie dla dzieci ale podobnie jak w basce?

Czy bedac na Kryku Piter albo kto kolwiek inny moglibyscie wypowiedziec sie w kwesti czy z ktoregos miasta idzie wykupic jakis fajny rejs statkiem bo nasza grupa na to nastawiona.. moze w kierunku delfinow czy cos w podobie??

Szukam tez miasteczka ktore poza krk warto zwiedzic? Tzn nacalodniowa wycieczke.. myslalam o Puli.. bo znajomi nie byli.... kiedys chcialam tez urlop w Moscienickiejdradze ale njewiem czy to warte wycieczki??? Z gorydziekuje za wasze odp. Bo info mam duzo ale mam tez luki dlatego pytam grzecznie
pozdrawiam was
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 08.06.2017 12:18

roszel napisał(a):zatoka Storisce i nastepna to chyba Vrzenica tak???tutaj dojdziemy z Baski na piechotke tak?

Tak, następna to Vrżenica. Zdecydowanie polecam.

roszel napisał(a):Vela Luka ktos umie podac aktualny koszt taksowki wodnej?

Jeżeli dobrze pamiętam było to 100 kun, teraz może być trochę drożej.

roszel napisał(a):Wyspa Kosljun czy warto sie na nia wybrac i jaki koszt?

Nie wiem.

roszel napisał(a):Soline jak to jest z tymi plazami podobno jest tam fajnie dla dzieci ale podobnie jak w basce?

Na pewno warto odwiedzić, polecam jeszcze Šilo, ale raczej nie jest tam podobnie jak w Bašce.

roszel napisał(a):Czy bedac na Kryku Piter albo kto kolwiek inny moglibyscie wypowiedziec sie w kwesti czy z ktoregos miasta idzie wykupic jakis fajny rejs statkiem bo nasza grupa na to nastawiona.. moze w kierunku delfinow czy cos w podobie??

Nie wiem, nie korzystaliśmy. Ale na pewno są z Krku albo z Punatu.

roszel napisał(a):Szukam tez miasteczka ktore poza krk warto zwiedzic? Tzn nacalodniowa wycieczke.. myslalam o Puli..

Pula? Mnie się wydaje że trochę za daleko jak na wycieczkę, ale wyjeżdżając wcześnie rano jest to do zrobienia.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 08.06.2017 20:48

roszel napisał(a):Szukam tez miasteczka ktore poza krk warto zwiedzic? Tzn nacalodniowa wycieczke.. myslalam o Puli.. bo znajomi nie byli.... kiedys chcialam tez urlop w Moscienickiejdradze ale njewiem czy to warte wycieczki??? Z gorydziekuje za wasze odp. Bo info mam duzo ale mam tez luki dlatego pytam grzecznie
pozdrawiam was


Hum/Groznjan na Istrii, Senj/Tvrdava razem z Zavratnicą, spokojnie na całodniową wycieczkę
roszel
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 30.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) roszel » 13.06.2017 12:01

Piter... mowisz taksowka ok 100eur ale wszystkich czy za osobe?
Zostajesz tam wtedy caly dzien tak i z Vela Luki na Mala luke to juz spacerkiem tak? Jak daleko to jest? Musze przygotowac moja ekipe na chodzenie ;)

Awiecie jak z plazami na samej Malinskiej?

Te kiero czemu akurat te miejscowosci?
Moze ktos cos innego jeszcze zaproponuje??
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 13.06.2017 14:40

roszel napisał(a):Piter... mowisz taksowka ok 100eur ale wszystkich czy za osobe?
Zostajesz tam wtedy caly dzien tak i z Vela Luki na Mala luke to juz spacerkiem tak? Jak daleko to jest? Musze przygotowac moja ekipe na chodzenie ;)

Awiecie jak z plazami na samej Malinskiej?

Te kiero czemu akurat te miejscowosci?
Moze ktos cos innego jeszcze zaproponuje??


Nie 100 euro tylko 100 kun od osoby :)
Teraz będzie pewnie nieco drożej.
Jechać tam najlepiej z rana a powrót był ostatni chyba o 17:30 albo o 18:00, trzeba się od razu umówić na konkretną godzinę na powrót.
Z Vela Luka na Mala Luka spacerkiem jest około 1 km do przejścia.

W Malińskiej nie byliśmy.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 13.06.2017 18:57

roszel napisał(a):Te kiero czemu akurat te miejscowosci?

a czemu akurat Moscenicka Draga :roll:
Hum
Groznjan
jeśli interesują Was takie klimaty...
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.06.2017 19:02

Na Kosljun taxi kosztowało 40 kun w obie strony. Jest tam jedynie niwewielki klasztor. Czy warto? Sam musisz sobie odpowiedzieć. Zobacz w necie jak wygląda i oceń czy chcesz tam trafić. My odpuściliśmy sobie. Taxi pływa z Punatu. Sporo o Krk znajdziesz też w mojej relacji tam też pokazana jest Malińska i plaże oraz Soline. Są też inf. nt. rejsów i cen z Punatu. Na wyspie są dużo ładniejsze plaże niż te w Malińskiej. Zatoka Soline jest zupełnie inna niż ta w Basce. Myślę, że warto ją odwiedzić :) Bardzo płytka i ciepła woda, ładne widoki. My byliśmy pełne 13 dni na wyspie, też myślałam że pewnie trzeba będzie wyskoczyć gdzieś na ląd coś zobaczyć aby wypełnić czas. Okazało się, że tego czasu na samą wyspę nie starczyło :)
roszel
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 30.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) roszel » 14.06.2017 08:27

Peter dziekuje vela i mala Luke zaplanowana.. Musze ja tylko pokazac reszcie :)

Te kier musze po ogladal na yt... zobaczymy. Dzieki za Typ :)

Gusia super dzieki za ciekawe info.. pewnie masz racje na dodatkowy miasto pewnie zebranie czasu. .. ale jakis rejsik musze z alezc.... hmmm ciekaww czy np na Cres sie mozna dostac.... cos mi sie tam obilo o uszy o jakis delfinach.... hehe
Kosljun sobie darujemy..
Ale chetnie bym zobaczyla Soline... W domku znajde twoja relacje....
A ty bylas na jakims rejsie?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.06.2017 09:40

roszel napisał(a):... Gusia super dzieki za ciekawe info.. pewnie masz racje na dodatkowy miasto pewnie zebranie czasu. .. ale jakis rejsik musze z alezc.... hmmm ciekaww czy np na Cres sie mozna dostac.... cos mi sie tam obilo o uszy o jakis delfinach.... hehe...

Na Cres tylko promem własnym autem z Krk Valbiska do Merag na Cres albo bez auta :D - tu masz cennik

roszel napisał(a): ... A ty bylas na jakims rejsie?

Tak ... na niejednym :mrgreen: ... własnym pływadłem :mrgreen:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
KRK 2013 - gdzie marzenia stały się rzeczywistością - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone