Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kontrole policyjne na trasie PL-CRO

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 10.03.2016 20:45

boboo napisał(a):
KrisM napisał(a):Ja nie twierdzę, że nie łamię przepisów, bo każdemu się zdarza. ale chodzi o to, że ja tego nie pochwalam a Ty nie widzisz w tym nic niestosownego (...)
Bo nie jest pieprzonym hipokrytą.

czy ja Cię obrażam??
może jestem hipokrytą, bo dostałem w życiu aż 3 mandaty (w tym jeden za nie włączone światła, drugi za brak gaśnicy) chociaż mam 40 lat i robię rocznie około 40 tys. km. :evil:
sorry ale na takim poziomie nie jestem przyzwyczajony dyskutować
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 10.03.2016 21:06

KrisM napisał(a):czy ja Cię obrażam?
Nie. A ja Ciebie?
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 10.03.2016 21:10

KrisM napisał(a): dostałem w życiu aż 3 mandaty (w tym jeden za nie włączone światła, drugi za brak gaśnicy) chociaż mam 40 lat i robię rocznie około 40 tys. km. :evil:



sory ale to nie argument. mogłes robic wiecej wykroczen tylko nikt Cie nie przyłapał. ot co :roll:
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 10.03.2016 21:23

euromissile napisał(a):
KrisM napisał(a): dostałem w życiu aż 3 mandaty (w tym jeden za nie włączone światła, drugi za brak gaśnicy) chociaż mam 40 lat i robię rocznie około 40 tys. km. :evil:



sory ale to nie argument. mogłes robic wiecej wykroczen tylko nikt Cie nie przyłapał. ot co :roll:

a może jestem w czepku urodzony :D
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 10.03.2016 21:36

KrisM napisał(a):I nie jest też tak jak twierdzi Anakin, że to nic nie zmieni. Właśnie siedzenie cicho nic nie zmieni.

W takim razie ja bardzo chętnie posłucham w jaki sposób kolejne dziesięć stron dyskusji na ten temat wpłynie na gościa sypiącego po autobanie 250 km/h.
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 10.03.2016 21:36

KrisM napisał(a):Nadmierne i świadome łamanie prędkości to jak wsiadanie do auta po kielichu, nie ma tutaj różnicy.


KrisM napisał(a):
euromissile napisał(a):
KrisM napisał(a): dostałem w życiu aż 3 mandaty (w tym jeden za nie włączone światła, drugi za brak gaśnicy) chociaż mam 40 lat i robię rocznie około 40 tys. km. :evil:



sory ale to nie argument. mogłes robic wiecej wykroczen tylko nikt Cie nie przyłapał. ot co :roll:

a może jestem w czepku urodzony :D



pewnie jestes :wink: :roll:
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 10.03.2016 21:42

anakin napisał(a):
KrisM napisał(a):I nie jest też tak jak twierdzi Anakin, że to nic nie zmieni. Właśnie siedzenie cicho nic nie zmieni.

W takim razie ja bardzo chętnie posłucham w jaki sposób kolejne dziesięć stron dyskusji na ten temat wpłynie na gościa sypiącego po autobanie 250 km/h.

10 stron to on nie przeczyta;-) ale pozostawianie tego bez komentarza też nie ma sensu. jak ktoś mu raz zwróci uwagę to pewnie to zignoruje. jak ktoś inny drugi raz - to może się zastanowi. a jak ktoś następny trzeci raz - to może pójdzie do lekarza;-)
wierzę w ludzi 8)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 10.03.2016 21:49

KrisM napisał(a):10 stron to on nie przeczyta;-) ale pozostawianie tego bez komentarza też nie ma sensu. jak ktoś mu raz zwróci uwagę to pewnie to zignoruje. jak ktoś inny drugi raz - to może się zastanowi. a jak ktoś następny trzeci raz - to może pójdzie do lekarza;-)
wierzę w ludzi 8)

To, że się tak wyrażę taki biblijny scenariusz.
Niemal nierealny, ale jeżeli wszyscy będą to w kółko powtarzać.....może w końcu ktoś uwierzy, nie?
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 10.03.2016 21:52

KrisM napisał(a):10 stron to on nie przeczyta;-) ale pozostawianie tego bez komentarza też nie ma sensu. jak ktoś mu raz zwróci uwagę to pewnie to zignoruje. jak ktoś inny drugi raz - to może się zastanowi. a jak ktoś następny trzeci raz - to może pójdzie do lekarza;-)


A do jakiego lekarza ? możesz kogoś polecić :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 10.03.2016 21:53

bluesman napisał(a):
Idąc Twoim tokiem myślenia można zanegować wszystkie zakazy i nakazy, przepisy etc. .... wszak stworzyli je ludzie ?
Ty będąc adminem stoisz na straży jakiegoś regulaminu stworzonego na potrzeby tego forum przez ludzi ... Jak to się ma zatem do tego, że z jednej strony negujesz pewne zasady i dajesz sobie prawo do ich świadomego łamania z drugiej wymagasz przestrzegania innych zasad od forumowiczów i to tak wyjątkowo skrupulatnie ?
Czegoś nie rozumiem ... Jednych zasad należy przestrzegać innych nie. Po co zatem są przepisy, zasady regulaminy ?
Jak domniemywam kierujesz się zatem jakimiś zasadami nadrzędnymi, obowiązującymi jedynie... kogo? no właśnie? Wybacz te dywagacje ale jakoś tak mnie naszło.


Głównie kieruję się zdrowym rozsądkiem. U nas koło szkoły jest przejście i 50/h. Często jadę tam 20. Jak mam pustą autobanę to tempomat ustawiam na 160 a czasem grubo lepiej.
Regulaminy? Jak mnie złapią to płacę i nie dyskutuję. W przeciągu 27 letniej kariery i ok. 300 tyś. za kółkiem zapłaciłem 4 mandaty. Jeden na Słowacji z kamerki na Fabii, jeden na starej drodze przez Knin na suszarkę, jeden z fotoradaru z Częstochowy, a jeden za zawracanie na podwójnej ciągłej bo jakiś beściak tak oznakował objazd że 3 razy z Sosnowca wyjeżdżałem nie w tą stronę co chciałem.
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 10.03.2016 21:56

yzedef napisał(a):
KrisM napisał(a):10 stron to on nie przeczyta;-) ale pozostawianie tego bez komentarza też nie ma sensu. jak ktoś mu raz zwróci uwagę to pewnie to zignoruje. jak ktoś inny drugi raz - to może się zastanowi. a jak ktoś następny trzeci raz - to może pójdzie do lekarza;-)


A do jakiego lekarza ? możesz kogoś polecić :)

nie wiem, może do urologa. bo jak ktoś tak pędzi to chyba musi do toalety;-)
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 10.03.2016 22:01

KrisM napisał(a):
yzedef napisał(a):
KrisM napisał(a):10 stron to on nie przeczyta;-) ale pozostawianie tego bez komentarza też nie ma sensu. jak ktoś mu raz zwróci uwagę to pewnie to zignoruje. jak ktoś inny drugi raz - to może się zastanowi. a jak ktoś następny trzeci raz - to może pójdzie do lekarza;-)


A do jakiego lekarza ? możesz kogoś polecić :)

nie wiem, może do urologa. bo jak ktoś tak pędzi to chyba musi do toalety;-)


Niekoniecznie.... przecież urolog to nie toaleta :).
Tak na poważnie to jak zwykle jesteście znów mega święci... po co w ogóle pisać o takich pierdołach ?, wiadomo że czasem ktoś i raczej każdy od święta depnie sobie bo ma taką potrzebę (jeżeli nie to kastrat?:)), nie mniej obserwując sytuację na drogach od wielu lat nasze społeczeństwo bardzo bardzo zwolniło, widać to wyraźnie zwłaszcza w miastach! i to się chwali... wiadomo że młode łepki czasem szaleją ale co zrobić ? jak wyżej zostało napisane oni mają wyj... no to co tu się pisze i to jest fakt.
Lepiej byście o dupach pogadali :)
andrzejk1975
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1331
Dołączył(a): 07.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejk1975 » 10.03.2016 22:04

yzedef napisał(a):
KrisM napisał(a):
yzedef napisał(a):
KrisM napisał(a):10 stron to on nie przeczyta;-) ale pozostawianie tego bez komentarza też nie ma sensu. jak ktoś mu raz zwróci uwagę to pewnie to zignoruje. jak ktoś inny drugi raz - to może się zastanowi. a jak ktoś następny trzeci raz - to może pójdzie do lekarza;-)


A do jakiego lekarza ? możesz kogoś polecić :)

nie wiem, może do urologa. bo jak ktoś tak pędzi to chyba musi do toalety;-)


Niekoniecznie.... przecież urolog to nie toaleta :).
Tak na poważnie to jak zwykle jesteście znów mega święci... po co w ogóle pisać o takich pierdołach ?, wiadomo że czasem ktoś i raczej każdy od święta depnie sobie bo ma taką potrzebę (jeżeli nie to kastrat?:)), nie mniej obserwując sytuację na drogach od wielu lat nasze społeczeństwo bardzo bardzo zwolniło, widać to wyraźnie zwłaszcza w miastach! i to się chwali... wiadomo że młode łepki czasem szaleją ale co zrobić ? jak wyżej zostało napisane oni mają wyj... no to co tu się pisze i to jest fakt.
Lepiej byście o dupach pogadali :)


to co jakie dupy sie Wam podobają
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 10.03.2016 22:07

Jest różnica gdy ktoś jedzie na autostradzie 160 przy ograniczeniu 130 (bo nikt nie jest święty) a co innego gdy jedzie 250.
Poza tym cała ta dyskusja zaczyna przypominać temat, w którym gość mówił że robi 1500km w 6 godzin i jest wypoczęty.
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 10.03.2016 22:10

Koenig napisał(a):Jest różnica gdy ktoś jedzie na autostradzie 160 przy ograniczeniu 130 (bo nikt nie jest święty) a co innego gdy jedzie 250.
Poza tym cała ta dyskusja zaczyna przypominać temat, w którym gość mówił że robi 1500km w 6 godzin i jest wypoczęty.

no i w końcu ktoś mnie zrozumiał;-)
ale faktycznie nie ma co dalej tego tematu ciągnąć;-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Kontrole policyjne na trasie PL-CRO - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone