Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kontrole policyjne na trasie PL-CRO

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marko350
Cromaniak
Posty: 1374
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 28.07.2017 14:36

Jak zobaczysz taki samochód to przeważnie jest już za późno......
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1827
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 28.07.2017 19:07

Spotkaliśmy na wysokości Zadaru audi A6 w kolorze srebrnym ( ciemno szarym?) , w którym policjanci mieli wideorejestrator. Ściągnęli jegomościa na parking i wlepili mu mandat za wartkość. Audi miało zadarski numery, a policjanty były nieumundurowane, tak, że ciężko w lusterku zobaczyć, że cię namierzają. Uważajcie, jedźcie ostrożnie i w miarę powoli
bigredone
Cromaniak
Posty: 954
Dołączył(a): 24.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigredone » 28.07.2017 19:12

BMW na splitskich (?) numerach kiedyś Włocha zatrzymało i wytoczył się jeden taki na wpół umundurowany, a drugi cywilny. Nie wiem jak takich odróżnić od bandytów. Ale to na stacji benzynowej było.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
Kontrole policyjne na trasie PL-CRO - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019