Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kontrole policyjne na trasie PL-CRO

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1950
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 28.07.2017 13:36

Jak zobaczysz taki samochód to przeważnie jest już za późno......
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2891
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 28.07.2017 18:07

Spotkaliśmy na wysokości Zadaru audi A6 w kolorze srebrnym ( ciemno szarym?) , w którym policjanci mieli wideorejestrator. Ściągnęli jegomościa na parking i wlepili mu mandat za wartkość. Audi miało zadarski numery, a policjanty były nieumundurowane, tak, że ciężko w lusterku zobaczyć, że cię namierzają. Uważajcie, jedźcie ostrożnie i w miarę powoli
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.07.2017 18:12

BMW na splitskich (?) numerach kiedyś Włocha zatrzymało i wytoczył się jeden taki na wpół umundurowany, a drugi cywilny. Nie wiem jak takich odróżnić od bandytów. Ale to na stacji benzynowej było.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
Kontrole policyjne na trasie PL-CRO - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021